Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ukladamy historyjke :)
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-03, 00:14   

Późnym wieczorem powiedziałem, żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel. Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić, więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoją przyjaciółkę, która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo, ale majeranek wyrósł mi nagle na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka - Goryla we mgle, zrobiło się dziwnie ciemno, zimno. Nagle zrozumiałem moją
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-03, 06:50   

Późnym wieczorem powiedziałem, żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel. Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić, więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoją przyjaciółkę, która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo, ale majeranek wyrósł mi nagle na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka - Goryla we mgle, zrobiło się dziwnie ciemno, zimno. Nagle zrozumiałem moją myśl
  Ocena JMP: 8/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-03, 06:55   

Późnym wieczorem powiedziałem, żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel. Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić, więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoją przyjaciółkę, która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo, ale majeranek wyrósł mi nagle na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka - Goryla we mgle, zrobiło się dziwnie ciemno, zimno. Nagle zrozumiałem moją myśl dnia
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
Wysłany: 2014-12-03, 08:55   

Późnym wieczorem powiedziałem, żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel. Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić, więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoją przyjaciółkę, która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo, ale majeranek wyrósł mi nagle na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka - Goryla we mgle, zrobiło się dziwnie ciemno, zimno. Nagle zrozumiałem moją myśl dnia, otóż
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2014-12-03, 13:51   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko
 
     
~załadunkowy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 41
Wysłany: 2014-12-03, 15:31   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-03, 16:13   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony.
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-03, 17:10   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-03, 17:12   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem w kieszeni
  Ocena JMP: 8/10
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
Wysłany: 2014-12-03, 17:29   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem w kieszeni szukając
  Ocena JMP: 6/10
     
mawi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lip 2013
Posty: 19
Wysłany: 2014-12-03, 21:42   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem w kieszeni szukając telefonu
_________________
iwam
  Ocena JMP: 8/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: 2014-12-03, 21:50   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem w kieszeni szukając telefonu a znalazlem
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
Wysłany: 2014-12-03, 22:31   

bilet

[ Dodano: 2014-12-03, 22:34 ]
Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem w kieszeni szukając telefonu a znalazlem bilet
  Ocena JMP: 3/10
     
mawi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lip 2013
Posty: 19
Wysłany: 2014-12-03, 22:38   

Późnym wieczorem powiedziałem , żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymać nową pościel . Gdy tak leżałem obok zrozumiałem pewną rzecz. Miałem na brzuchu gęsią skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły się młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika .Który miał swoja koleżankę która założyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach. Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle ,zrobiło się dziwnie ciemno, zimno .Nagle zrozumiałem moją myśl dnia , otóż ło matko jestem przestraszony. Poszperałem w kieszeni szukając telefonu a znalazlem bilet do metra
_________________
iwam
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2014-12-04, 08:51   

:)

[ Dodano: 2014-12-04, 09:03 ]
Późnym wieczorem powiedziałem żono pójdźmy spać bo bardzo chcę sobie potrzymac nowa pościel . Miałem na brzuchu gęsia skórkę a na czole wystawały mi dwa kaktusy a z nosa puściły sie młode pędy. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobić więc zamówiłem ogrodnika . Który miał swoją koleżankę która załozyła stringi ale odwrotnie. Śmiechu było dużo ale majeranek wyrósł mi na jądrach .Zestresowany kolega puścił Orangutana, pomyłka-Goryla we mgle, zrobiło się dziwnie ciemno , zimno .Nagle zrozumiałem moja myśl dnia, otóż ło matko jestem przestraszony .Poszperałem w kieszeni szukajac telefonu a znalazłem bilet do metra ooo coś poszło nie tak
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo