Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie i stanowisko po soptkaniu z JMP
Autor Wiadomość
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 20:28   

MEFISTO II napisał/a:
Pani agulko pytanie kieruję do Pani bo Pani Przewodniczący jak zwykle ma czyste ręce i wyręcza się innymi.Pytam co 21 osiągnęliście,i to w sposób rzeczywisty.Gdzie te więcej etatów,gdzie odwołanie Pani dyrektor, o jaką kwotę lub procent podwyżek wystąpiliście?Konkrety nie frazesy tego oczekują zapewne wasi zwolennicy? Myślę że rozumiemy się w tej kwestii jak kobieta kobietę tym bardziej że Pani też pracowała jak ja na centrum.Nie pamiętam Pani krzyku ze jest tam źle.Gratuluję przejęcia roli tuby propagandówek zz, bo wasz pitbul i chłoptaś na posyłki przewodniczącego ,robertty chyba popadł w niełaskę.Nie wnikam ale zmiany na dworze naczelnego rolnika zależą od ilości wazeliny i d...włastwa o którym Pani wspomniała.Więc czekamy na konkrety tego piątkowego sukcesu


Larrikol napisał/a:
Ja rozumiem, że temat wywołuje wiele skrajnych emocji, ale czy nie możnaby tak wkładać w te wypowiedzi trochę mniej osobiście kierowanych impertynencji?? Wyrażanie swoich opinii jest ok, wiem, że nie zawsze chce się lać miód, ale wylewanie tych wszystkich pomyj na konkretnie kierowane osoby, robi się już bardzo niesmaczne.

Wypowiedź MEFISTO II -skrajne chamstwo.
Reakcja Moderatora-delikatnie mówiąc...nieadekwatna.
:bu:
Koza-OBURZONA.
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
ksena 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 7
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 20:33   

No bo niektórzy potrafią tylko oceniajac innych,obrażając, odwracać uwage od konkretów.Pani Agulka pewnie oceniajac innych na podstawie dupowłazstwa miała na mysli swój sklep którego jest kierownikiem wiec nieżle oceniła swoich pracowników gratuluje .A co do innych wierze ze jest wielu tutaj takich co nie włazi w dupe nikomu (np przewodniczcemu)i swoja codzienną postawą walczy o szacunek dla pracownika,z niesprawiedliwościa, nadmiarem obowiązków bez zbednego piania na forum i obrażania innych.I uwagi ww pani są głęboko dotykające tych którzy wspomagają zz w sklepach swoją postawą bo zz nie składa sie tylko z owej pani czy przewodniczącego ale ponad tysiąca osób dzięki którym istnieje .Ubolewający jest niski poziom i elokwencji,szacunku i kultury dla drugiego człowieka a konkretów jak nie było tak nie ma i dyskusja miała być co konkretnego Pani Agulko z tego spotkania wyszło ...bo z tego co jest pisane oprócz chamstwa nic
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 20:38   

Koza, a jaka reakcja byłaby adekwatna? W tym dziale nie jestem moderatorem.
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 20:54   

Moi drodzy pomijając dyskusje na niskim poziomie,chciałabym powiedzieć że zz to nie tylko to spotkanie które było to także jak ktoś zauważył praca dużej ilości osób indywidualna by nam było lepiej,co rusz sa odwołania od nagany,upomnienia,często w sprawach kodeksu pracy walka o urlopy nadgodziny by były wypłacane praca w warunkach godnych każdego człowieka(jak mopy,szczotki,reczniki itp) jak również ta bardziej polityczna czyli podwyżki, bony,ilośc etatów ,przerwy które większość zz wykonuje na codzień .Jeśli chodzi o efekty spotkania które było cóż każdy ma prawo odebrac je jak uważa efekty będą lub nie czas pokaże .Żeby nam dobrze było nie można patrzeć na to co oni zrobią zacznijmy myśleć co my możemy zrobić bo w kupie siła I prośba do aktywnych działaczy przestańcie sie skupiać na własnym ego i stołkach tylko zacznijcie myślec o ludziach których reprezentujecie >:D
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:17   

Nie sądziłem, że tak nakręcę temat. Teraz mam niezłą bekę :lol:
JMP ma tu swoich ludzi, którzy czytając te wasze pyskówki tylko zacierają łąpy. Bo jasne dajecie przesłanie. PS był i co z tego? Posłuchał, popatrzył z politowaniem a i tak zrobią co będą chcieli.
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:20   

Niski poziom dyskusji tutaj akurat nakręca nie kto inny jak czołówka indywidualności z ZZ "S"
_________________
michał
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:24   

kostuch nie szczuj :P
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:33   

Koza, już sie tym zajmuje ;)
Larrikol, zawsze są inne środki mimo że tu nie możemy edytować itp ;)

Do wszystkich piszących w tym temacie !!
Patrzcie faktycznie na posty które piszą osoby co zakładają świeżo konta, oraz dziwnie nie piszące przez lata a teraz się tu wypowiadają.
Widać bardzo że nie na rękę JMP jest ten ZZ tzn że uderzył w czuły punkt JMP
Pamiętajcie jedno jesteśmy ludźmi którzy pracują w bardzo trudnych warunkach i po pracy po co sobie jeszcze dokładać kłótniami itp ?? Odbiegacie grubo od tematu ku..a !!

Ja będę patrzył tu i polecą osty a nie pomoże to dojdzie do blokady kont, bo nie pozwole na zeszmacenie tego forum przez JMP !! A przypominam że chciało je kupić żeby Nas ujarzmić !! >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:36   

marta1 napisał/a:
kostuch nie szczuj :P

wiem co piszę, zresztą Dark to lepiej wyjasnił :zdrowie:
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:50   

Ja wiem że ty wiesz :) i mam nadzieję że dałeś z Darkiem co niektórym forumowiczom do myślenia :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 21:51   

Moim zdaniem poza kilkoma, niepotrzebnymi inwektywami, cała dyskusja nie przekracza żadnych granic. Są różni ludzie, mają różne opinie i je wyrażają. Normalne, że w takiej sytuacji, atmosfera jest trochę podgrzana. Jak już mówiłam temat jest dla wielu osób bardzo istotny, więc może własnie to skłoniło ich do założenia kont właśnie po tym spotkaniu (bo że nie należą do jednej osoby to już wiem) i przekazania innego punktu widzenia, niz ten który był tutaj do tej pory. Do tej pory wypowiadali się przedstawiciele (i nie tylko) z jednego związku "S", więc dobrze jest nie zamykać się tylko na jedną stronę i poznać stanowisko innych, ale nie w takiej formie jak dotychczas. Bo takie skakanie sobie do gardeł i bicie się o podium jest z pewnością sprzeczne, z podreślaną przez wszystkie zz, walką o wspólne dobro. Jeśli chcą coś osiągnąć, to najpierw niech opracują jakąś wspólną taktykę, zamiast tykać się nawzajem patykami i sprawdzać, kto głośniej szczeka.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 21:55   

Larrikol, granice i cierpliwość się kończą, jak ktoś obraża i podżega innych, to nie jest forum do prywatnych wojen !! od tego są fora z grami online itp ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 22:01   

Dlatego napisałam, że jedyne co mi nie odpowiada to forma w jakiej są przedstawiane wszystkie stanowiska, bo można je doskonale przedstawić bez tych wszystkich obelg. Dobrze, że pojawili sie członkowie innych ZZ, ponieważ do tej pory mówiło się tu o nich bardzo źle i dopiero teraz mamy mozliwość poznania ich stanowisk. Nie wiem, czy ZZ "S" w JMP to jedyne słuszne związki, ale do tej pory, tak można było odczuć. A każdego, kto śmiał napisać coś im nie po nosie od razu wsadzano do wora, a temat zamykano. I jest to straszny paradoks, bo czy takiej wolności owe ZZ "S" chciały przed laty?
 
     
Marysia40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 22:10   

Dla ścisłości, są trzy związki zawodowe działające w JMP ;)
 
     
~Natalia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2014
Posty: 53
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-24, 22:21   

Larrikol,
Widzę że związki zawodowe w biedronce nie współpracują razem.Tzn. nie we wszystkim się zgadzają.Mąż mi tu podpowaida, że pracuje w dużej firmie Vesuvius i sa tam 4 związki.Do tej pory były 3 związki i jakoś się we wszystkim zgadzały.Doszedł ostatnio jeden związek i już zaczeły sie nie smaki.Jeden związek zaczoł sam dyskusje z prezesem na temat podwyżek itp. pomijajac współprace i negocjace z pozostałymi związkami -.- -.- Także widac że czym wiecej związków tym więcej problemów.
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo