Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie z Pracodawcą 21/11/2014
Autor Wiadomość
Marysia40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 16
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 20:08   

Wobec tego zadziwia mnie Wasza "subiektywna percepcja zdarzeń" gdyż jest zgoła odmienna niż członków pozostałych związków zawodowych. Wszystkie związki zawodowe mają myślę jeden wspólny cel i przyświeca nam jedna idea. W związku z tym stwierdzenie, że przewodniczący jednego ze związków prowadził blisko dwugodzinną dyskusję z prezesem odbieram jako wysoce nie na miejscu ponieważ umniejsza znaczenie pozostałych, które to brały równy udział w dyskusji.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 20:15   

Cytat:
Wobec tego zadziwia mnie Wasza "subiektywna percepcja zdarzeń" gdyż jest zgoła odmienna niż członków pozostałych związków zawodowych.


Nie nasza -jednej osoby która zapewne wypowiadała się prywatnie. Podobnie zresztą jak ja.Nie odpowiadam za jej wypowiedzi a odnośnie współpracy wszystkich wręcz nie utożsamiam. Mnie wystarczą dwa w WRZ >:D natomiast jak wspomniałem jest oficjalne konto i pewnie będzie oficjalna wersja zdarzeń
Zapewne jak są trzy to i trzy biorą udział w tej kwestii nie neguję Marysia 40 Twojej wypowiedzi. I fakt mogłaś poczuć się "umniejszona" jeśli jesteś jednym z pozostałych dwóch.
Ja roli przynajmniej jednego z nich na sali nie próbowałbym umniejszać.
 
     
Biedra37

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 2
5 UP 2 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 20:23   

Nie potrafię pojąć jak można się lansować Panie Przewodniczący przypisywać sobie zasługi innych.Osobiście jako kasjer nie uzyskałam od pana żadnej pomocy tylko usłyszałam od Pana że jak mam problem na sklepie to najlepiej zajść w ciąże.Składki były pobierane z pensji i to nie małe .Za to co Pan zrobił a raczej czego nie zrobił nakłaniam wszystkich znajomych do zmiany organizacji ponieważ czuję że zostałam pozostawiona samej sobie.I nie dzięku :bu: ję.Wstyd dla tak dużego związku. :bu:
 
     
Marysia40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 16
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 20:29   

Drogi Robertty ja również wypowiadam się wyłacznie w swoim tylko imieniu jednak czytam posty i widzę, że moje zdanie podzielają inni :) W żaden sposób nie czuję się umniejszona bo nie o to tu chodzi. Ani o ego ani o dumę ani "ważność". Chodzi tylko o fakty ;)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 20:30   

Cytat:
Nie potrafię pojąć jak można się lansować Panie Przewodniczący przypisywać sobie zasługi innych


ależ nie jestem :Panem Przewodniczącym :P :P
 
     
MEFISTO II 

Stanowisko:
BOP

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 14
1 UP 2 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-11-22, 22:55   

widzę że góra oświadcza co innego i reszta co innego....czytam i się dziwię gdzie te upominki wam dawano i co w nich było. Jestem bardzo ciekawa jakie to dary wpłynęły na takie odczucie że JMP nagle chce z wami współpracować ,przedtem nie chciała czy nie było prezentów?
  Ocena JMP: 9/10
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 23:34   odp

Prawie każdy uczestnik otrzymał ten notes !!!!!! nawet goście zaproszeni otrzymali. Chcę zaznaczyć , że mamy jeszcze dwie sprawy otwarte na zewnątrz dotyczące JMP i oczekujemy wyników. Trzecie co może pokazać wolę dialogu JMP i tu nam pokaże prawdę, to wystąpienie o negocjację podwyżek płacowych na 2015r.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 23:45   

nie zabieram głosu bo nic nie dostałem :D zresztą mnie tam nie było :haa6: takich żuczków jak ja nie zapraszają
Ostatnio zmieniony przez 2014-11-22, 23:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 23:46   

Prawie robi wielka różnice.....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 23:53   

marysia 40 ty to chyba jesteś ten "LIPIEC 70" :)

[ Dodano: 2014-11-22, 23:58 ]
a ja jestem ze związku zawodowego "Solidni" Puławy.......... żartuje ;:)
 
     
Biedra37

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-23, 14:53   

Wiadomo kto jest przewodniczącym "Solidarności" a raczej już nie powinien być za krzywdę jaką wyrządza zwykłym pracownikom którzy szukają pomocy a tak naprawdę są oszukiwani . :nie:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo