Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie z Pracodawcą 21/11/2014
Autor Wiadomość
agulka1313 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 8
0 UP 4 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 15:27   

tak cel jest tylko jeden.........nieważne jak i w jakim stylu,został osiągnięty.........trochę samokrytycyzmu nikomu jeszcze nie zaszkodziło.........
 
     
ksena 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 7
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 15:50   

DO AGULKI 1313 na owym spotkaniu poza waszym zwiazkiem obecne były dwa inne.Pan prezes nie złozył zadnych wiążących deklaracji nawet pod naciskiem pana A.Bujary,nie było odp również na temat podwyżek ,gdyż temat będzie omawiany dopiero w styczniu .Ponadto w dyskusji brał nie tylko pan przewodniczący waszego zz ale też członkowie pozostałych.A co do prezentów oprócz tych od pracodawcy przyjeliście również te od innego związku którym sie podobno brzydzicie,i pomawiacie że jest od pracodawcy Czekamy też na stanowisko pana PIOTR.Askoro to jego oficjalne konto
Ps popieramy Pani pomysł zapasu w kolektorze
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 16:14   

ja nic nie dostałem :126: ale i tak bym nie wziął ,ani od innego związku ani od JMP,co prawda płacą mi wypłatę... tak jak każdemu
 
     
agulka1313 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 8
0 UP 4 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 16:22   

Prezes powiedział,że firma bedzie działała zgodnie z prawem i chce nawiązać dialog ze stroną społeczną.....co do podwyżek,to napisane jest,że został złożony wniosek do negocjacji w tej sprawie........każdy ma prawo zrelacjonować owe spotkanie tak jak je odebrał.........nadmieniam,że wszystkie związki zawodowe powinny działać w jednym celu i dążyć do osiągniecia wspólnego stanowiska.......owe upominki w takiej formie jak dla mnie są gestem świadczącym o tym,że nikt tu nie idzie na "wojnę".....
 
     
ksena 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 7
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 16:38   

Nie chodz o wojne tylko o postawe w sytuacji gdze omawiane sa sprawy pracownikow .Gdyby to bylo spotk prywarne i pogaduchy jest ok.ale jakPani ujęła cel uswieca srodki tylko w tym przypadku nie zz.Poza tym jak sie wszczyna wojne medialna a potem przyjmuje prezenty to wyglada nieciekawie
Ostatnio zmieniony przez ksena 2014-11-22, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 16:39   

oficjalnie odcinam od chęci współpracy z NSZZP "biedronka" określonym przez dyrektora Ł. w we wrześniu 2014 określeniem "to został tylko nasz związek"
Więc jeśli nasz to JMP nie zamierzam działać w imieniu pracodawcy.Jest to wypowiedź prywatna.
Tak jak prywatnie odcinam się od podawania tym Panom nawet ręki i nie chodzi o kulturę ale o to jak na swoim forum atakowali i poniżali przewodniczącego związku "S"
 
     
agulka1313 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 8
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 16:45   

"Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów pracowników i działanie na rzecz poprawy ich sytuacji ekonomicznej i społecznej. Związki próbują więc przeciwdziałać zwolnieniom, kontrolują przestrzeganie kodeksu pracy przez pracodawców, zabiegają o wyższe pensje i lepsze warunki pracy dla pracowników".......... dlatego uważam,że na wczorajszym spotkaniu wszystkie związki,które brały w nim udział działały zgodnie.......
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 16:54   

nie utożsamiam się z wypowiedzią powyżej ..... jak będą reprezentować interes wszystkich to ok.Ale nie reprezentują...zresztą toczy się sprawa w tym przedmiocie.Chyba nawet między NSSZ a NSSZZP taki dialog
 
     
agulka1313 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 8
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 16:57   

ja oceniam wczorajsze spotkanie ze swojego punktu widzenia i mam do tego prawo....nie zamierzam nikomu narzucać swojego zdania,każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii.......nikt nie musi się z tym zgadzać........
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 16:59   

oczywiście jak ktoś czuje się urażony niech wystąi do n-b o moje IP :)
ciężko będzie zdefiniować, internet na kartę, komp tylko do n-b . Takie docierają do mnie informacje jak mnie chce dojechać JMP podobno wczoraj też wyszły na spotkaniu :) powtórka z Łopackiej?
ani kupić ,ani zastraszyć

[ Dodano: 2014-11-22, 17:13 ]
zresztą i jedni i drudzy mają tego świadomość .. hehe zawsze czekałem na proces będę z pewnych względów bardzo medialny :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 17:53   

ksena o co chodzi z tym zapasem na kolektorze?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 18:55   

cholera wie :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 19:02   

Nie cholera tylko ksena :D
 
     
Marysia40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 16
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-22, 19:19   

Prawdą jest, że w spotkaniu z pracodawcą brały udział trzy związki zawodowe natomiast nieprawdą, że prawie dwugodzinną dyskusję z prezesem spółki prowadził przewodniczący KZ 922. Wszyscy brali udział w owej dyskusji i nie rozumiem zamieszczonego postu. Bardzo proszę o wyjaśnienie w tym temacie.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 19:44   

agulka1313 napisał/a:
ja oceniam wczorajsze spotkanie ze swojego punktu widzenia i mam do tego prawo....nie zamierzam nikomu narzucać swojego zdania,każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii.......nikt nie musi się z tym zgadzać........


I wszystko w temacie -Marysia40 to tylko subiektywna percepcja zdarzeń, poczekajmy na wypowiedź oficjalnych przedstawicieli. Myślę że będziemy mieli szersze spektrum zdarzeń.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo