Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZWOLNIENIE Z PRACY
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-06, 20:29   

Nad czym tutaj myśleć? Sytuacja jest oczywista. Poprzedni KR przymykał na to oko i ryzykował własną du*ą, nowy nie musi. Skąd wiadomo, że KR nie zauważył jakiś niepokojących symptomów i dlatego wysłał na badania? Zapewne KR konsultował decyzję o wręczeniu wypowiedzenia z biurem. 5 lat pracy z takimi ograniczeniami to naprawdę długo i odpowiedzialnie było szukać już wtedy nowej pracy, odpowiedniej do stanu zdrowia. Może to tolerowanie ograniczeń zdrowotnych, też było "jechaniem na układach"?? Lekarz wystawia opinię na podstawie dokumentacji medycznej, a nie na podstawie wróżenia z fusów.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-06, 20:34   

amazonka34 napisał/a:
Sorry ale nikt za mnie towaru nie nosił a poza tym ja lekarza nie oskarżać... . Do tej pory nikomu to nie przeszkadzało nawet BHP to nie miał nic przeciwko... A ja zostałem potraktowany jak śmieć i zastanawiam się co mam dalej robić... Czy jest sens walczyć ale o co...
Oczywiście BHPowca zapewniało się, że pracujesz zgodnie z ograniczeniami itp, ale wszyscy wiemy, że było to niemożliwe i ryzykowałaś zdrowiem, więc może w końcu przestało się im podobać to ryzyko? 10 kg to śmieszny ciężar i złamałaś to swoje ograniczenie wiele razy, BHPowcowi widocznie nie chciało się posiedzieć przy monitorze i poszukać jak podnosisz karton np z bananami.
 
     
Mori_1

Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 13
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 16:03   

Właśnie dlatego nie wyraziłam zgody na przedłużenie mi umowy. Stwierdziłam, że nie warto zaorywać się i rujnować swoje zdrowie, bo gdy zauważą ,że wysiadasz to kopną cię w cztery litery i możesz zdychać pod płotem. Jeśli chodzi o zasady BHP w tej firmie to nikt ich nie przestrzega. Kobiety ciągną zwykłe paleciaki z wodami i tak jest prawie na każdej biedronce. Nie wierzę, że BHP-owiec tego nie zauważył. Poprostu widzą to co chcą zobaczyć.
 
     
biedronka40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 18:14   

święta prawda. Wszyscy widzą tylko to, co chcą widzieć.
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 21:36   

Mori_1 napisał/a:
Właśnie dlatego nie wyraziłam zgody na przedłużenie mi umowy. Stwierdziłam, że nie warto zaorywać się i rujnować swoje zdrowie, bo gdy zauważą ,że wysiadasz to kopną cię w cztery litery i możesz zdychać pod płotem. Jeśli chodzi o zasady BHP w tej firmie to nikt ich nie przestrzega. Kobiety ciągną zwykłe paleciaki z wodami i tak jest prawie na każdej biedronce. Nie wierzę, że BHP-owiec tego nie zauważył. Poprostu widzą to co chcą zobaczyć.

Po prostu dwa tygodnie przed audytem nagle sklep jest idalnie wyszkolony z bhp
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
~ja33goda

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 25
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 23:06   

Nie jestem pracownikiem biedronki od kilku miesięcy i jestem szczęśliwa. Mój KR to człowiek marny.... bez żadnych oznak człowieczeństwa, powinnam przed moim odejściem zgłosić wszystko do inspekcji pracy, powiadomić sanepid o totalnym syfie na sklepie....itp. Nie zrobiłam tego gdyż szkoda mi było mojego cennego czasu, a i stwierdziłam że dziewczyny które zostały nie były warte tego..... wchodziły całemu kierownictwu w dupę..... Mam nadzieję że kiedyś całe zło wyrządzone przez tych nieudolnych kr wróci do nich..... mam nadzieję że upadek sieci kiedyś nastąpi , poważne tego symptomy już nastąpiły,,, nie jest tak różowo jak by się wydawało .... i bardzo dobrze.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-09, 18:08   

Cytat:
Nie jestem pracownikiem biedronki od kilku miesięcy i jestem szczęśliwa.


Przerażająca prawda o biedronce...........
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo