Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZWOLNIENIE Z PRACY
Autor Wiadomość
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 18:56   

A jakoś uzasadnił KR wysłanie na badania, skoro były ważne do przyszłego roku? Śmierdzi ta sprawa na odległość, tym bardziej, że lekarz Ci coś takiego powiedział
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
amazonka34 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 18:59   

Uzasadnienie KR było wysyła Cię na badania ze względu o troskę -moje zdrowie aby mieć podkładkę gdyby coś mi się stał...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:06   

Czy Kr miał możliwość przeniesienia Cię na inne stanowisko, czy firma ma tam w okolicy jakieś biura, centra dystrybucyjne?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
amazonka34 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:09   

Są dwa Centrum godzina jazdy samochodem dla mnie to żaden problem...
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:09   

Przecież mogli awansować na KR, a do tego stanowiska chyba nie było przeciwwskazań :P
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
amazonka34 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:12   

Nie było!!!Nawet spełniam ich wszystkie wymagania...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:15   

A rzuciłeś taki pomysł, mówiłeś że możesz się przekwalifikować, nie uderzyłeś do kogoś wyżej, wiedząc już że na sklepie zostać nie możesz a KR jest Ci nie przychylny? Wybacz że tak dopytuję ale szkoda mi że tak to się wszystko skończyło. .^.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:16   

A rozmawiałeś na ten temat z KR, KO? Sam mogłeś też aplikować, właśnie poszukują :)
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
amazonka34 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:19   

Aplikowałem już i to nie raz ...i wiem że są oferty a nasz dyrektor -szkoda pisać może do kogoś wyżej tylko do kogo?
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:23   

A zostałeś zaproszony na panel? Czy zostało to bez echa?
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
amazonka34 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:25   

Nie zostałem zaproszony...
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 19:39   

Dziwna polityka firmy, niby są bardzo za awansami wewnętrznymi, ale nie bardzo chcą ludzi awansować. Mam kilku znajomych, którzy mają długi staż jako KS, ale też im robią problemy. Z drugiej strony, jak zatrudniają kogoś z zewnątrz mają "marionetki", którymi sterują jak chcą. A taki "stary" pracownik ma za dużą wiedzę na temat realiów firmowych i niestety nie" łyka "wszystkiego . Trzymaj się i powodzenia życzę. Szkoda, że nie potrafią docenić pracownika, który jest z nimi od początku firmy
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-06, 20:01   

Z uwagą przeczytałam wszystkie posty. Jak świat światem nigdy nikogo nie awansowano tylko dlatego, że ma przeciwwskazania do pracy na obecnym stanowisku. Ponadto z tego, co czytam amazonka34, do obu DC ma godzinę jazdy, czyli ok 80-100 km drogi. Żadna rozsądna firma nie zatrudni pracownika, który musiałby tyle dojeżdżać (proszę sobie policzyć same koszty dojazdów). KR miał prawo wysłać pracownika na badania kontrolne, najwidoczniej było to uzasadnione. Śmieszne jest równiez pomawianie lekarza o przychylność KR, lekarz miałby więcej do stracenia, wystawiając nieuzasadnioną opinię medyczną. Gdyby to zrobił mógłby zostać ukarany czasowym odebraniem uprawnień. Jednym słowem dla lekarza to gra niewarta świeczki. Żaden zakład pracy nie będzie w swoich szeregach przetrzymywał pracownika, który utracił częściową zdolność do wykonywania zawodu. Może to brutalnie zabrzmieć, ale nikt za nikogo (w tym przypadku za KS) nie będzie na sklepie towarów nosił. Ponadto gdybyamazonka34 uległa wypadkowi w pracy, posiadając takie orzeczenie lekarskie, KR straciłby pracę, a firma pewnie zapłaciłaby wysokie odszkodowanie lub nawet rentę. Więc proszę wskazać, gdzie JMP ma interes trzymać dalej takiego pracownika? Bo ja takiego sensu nie widzę.
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 20:19   

Wiesz Larri, gdyby firma nie "jechała" na układach przyznałabym Ci rację, ale jak jest każdy wie.... Przez 5 lat było ok, a po zmianie KR już nie jest. Przyznasz że to daje do myślenia.
  Ocena JMP: 3/10
     
amazonka34 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-06, 20:27   

Sorry ale nikt za mnie towaru nie nosił a poza tym ja lekarza nie oskarżać... . Do tej pory nikomu to nie przeszkadzało nawet BHP to nie miał nic przeciwko... A ja zostałem potraktowany jak śmieć i zastanawiam się co mam dalej robić... Czy jest sens walczyć ale o co...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo