Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krótka historia "dialogu" z JMP ...
Autor Wiadomość
~magdalenka132

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 10:42   

oby coś się zmieniło.. System premiowy nawet i po zmianach jest beznadziejny. Bo sklepy takie jak mój, z odpiekiem, odpiekiem mięsa, świeżym ciastem i niedługo otwartym stoiskiem mięsnym będzie miał wyższe straty niż sklep z samym odpiekiem chleba. Nie oszukujmy się, nawet najlepiej zrobione zamówienie powoduje straty na każdym z wyżej wymienionych stoisk...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 10:43   

kogata napisał/a:
towar nie zawsze jest dostępny na półkach

Dokładnie wczoraj tego doświadczyłem. Wpadam na jedną z większych biedronek w mojej dziurze a tam na połowę szerokości całego regału rozciągnięty koncentrat pomidorowy a na drugiej połowie ketchup i tak co druga półka :szczena:
Jeszcze moment i będzie ocet i musztarda po całości -- istna komuna.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 10:53   

no to chyba byłes u mnie :D
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 11:02   

kluq a rozejrzałeś się gdzie była obsada zmiany ,bo zapewne na kasie
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 11:02   

kluq, wpadnij do mojej znajdziesz wszystko :D Zatowarowanie to akurat hopel mojej KS jak odwali zamówienie to i w 10 paletach nawali moksów jak na calaka :D
  Ocena JMP: 8/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 11:10   

Obsada łaziła po sklepie :) akurat w mojej "wsi" osób na sklepach ogólnie nie brakuje a jak brakuje to zatrudniają , brakuje jedynie towaru. Jedyne spięcia jakie występują u mnie na sklepach to walka między kierownikami niestety. Mała miejscowość, każdy każdego zna więc nie trudno dowiedzieć się o co chodzi :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 11:21   

Nie będzie zwiększonych etatów dopóki są sklepy które mniej więcej wyrabiają się z zadaniami, bo zawsze jest mówione wtedy "jeśli oni się wyrabiają, to inni też mogą". Tylko oczywiście to łatwo tak nie przychodzi, ludzie na tych sklepach nie chodzą w ogóle na przerwy, biegają i robią wszystko jakby ich życie zależało od tego, w domu nie mają już sił na zrobienie czegokolwiek, no i nie wspominając już o ich kręgosłupach. Dopóki ludzie mają wrytą biedronkową mentalność to nic się nie zmieni. Takich ludzi łatwo rozpoznać po chwaleniu się tym, że nie chodzą na przerwy i oceniają ludzi chodzących na te przerwy jako obiboków. Ludzie na ZL to dla nich ściemniacze, a jeśli ktoś nie biega po sklepie jak po rozpalonym węglu to się opierdala. To nie tylko pracodawca wymaga od nas pracy ponad siły, ale my sami też narzucamy to sobie. Jakby ludzie zaczęli chodzić na przerwy i nie bali się pracować na wolniejszych, ale wysokich mimo wszystko obrotach (a nie na obrotach ponad sufit) to wtedy dopiero byłyby widoczne braki w etatach. A tak zapierdzielamy jak świry robiąc za kilku i nic się nie zmieni, dopóki my się nie zmienimy.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 11:24   

Nic dodać , nic ująć
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 15:16   

Racja! Popieram w 100%. :em29:
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 22:48   

dokładnie to samo mówię"pokaż ze potrafisz a na głowę wejdą" :nie:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-10, 00:08   

Zed lubię Twoją wyważoną optykę , gdyż moja z nadmiaru sk...ństwa które oglądam powoduje że widzę często w ciemnych barwach , jak policjant w każdym przestępcę. Prawda duża wina jest w nas samych,ale to nie nasza wina że nie mamy etatów.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-10, 00:13   

Kod:
 To nie tylko pracodawca wymaga od nas pracy ponad siły, ale my sami też narzucamy to sobie


Ale nie nasza wina że jak jeździ Pan Prezes Santos to kierownicy rejonu tworzą fikcję ,przerzucają na sklep ludzi z innych sklepów, dają nadgodziny , ludzi dodatkowo do sprzątania terenu, kiedyś potrafili nawet pleksy oddzielające salę sprzedaży przywozić z nowych sklepów i przekręcać. I ZWIĄZKU Z TYM ZAKŁAMANIEM OBRAZU I RZECZYWISTOŚCI CHCIELIŚMY SPOTKANIA Z TYMI KTÓRYCH NIE BOJĘ SIĘ UŻYĆ TEGO SŁOWA OSZUKUJĄ, I TO OSZUKUJĄ PERFIDNIE . W ZWIĄZKU ŻE OCZEKUJEMY SPOTKANIA Z CZŁONKAMI ZARZĄDU KTÓRYCH NIE INFORMUJE SIĘ W NASZYM ODCZUCIU JAK JEST NAPRAWDĘ, CHCEMY POKAZAĆ W JAKI SPOSÓB TWORZĄ FIKCJĘ ICH PODWŁĄDNI
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-10, 00:42   

https://www.solidarnosc.g...ronki-21112014/
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-10, 00:48   

I wracając do wyroków sądu o dyskryminację
https://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13467217,Odszkodowanie_za_dyskryminacje_w_Biedronce.html

Pięknie podsumowała Gazeta Wyborcza oświadczenia prasowe. Teraz też zaprzeczają, ale im bardziej zaprzeczają tym bardziej walczymy :boks: by pokazać prawdę na światło dzienne

Dodam kolejną rzecz pracownik ma komisję wypadkową z bhp ,prosi o obecność przedstawiciela związku BHPowiec odmawia bo działacz i pełnoprawny pracownik nie może przebywać na sklepie.

Drugi przykład pracownik jedzie na rozwiązanie umowy i prosi o obecność przedstawiciela związków i sytuacja analogiczna jak wyżej

W obydwóch przypadkach pracownikowi prawa wynikających z ustawy i konstytucji
 
     
adamek550

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 7
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 20:26   

Szczerze powiedziawszy chyba nie ja jako jedyny uważam, że to co się dzieje w firmie i to jak traktują ludzi to jest jakaś totalna porażka i nic więcej. Tyle lat, ile pracuję nigdy wcześniej nie było jakiegoś parcia na łeb na szyję o wyniki i o miejsce w tabelce. A teraz? A teraz moi drodzy nie liczy się to, że złodzieje wynoszą mi pół stoiska alkoholowego, bo ochroniarz spokojnie mógłby być moim dziadkiem. Liczy się to, że mam straty i nie ma należytego obrotu, a co za tym idzie cytując mojego KR "nie potrzebne tu takie uetatowienie". Hmmm... No faktycznie nie potrzebne. Co z tego, że się z podstawami nie wyrabiam, że będąc "leniwym kierownikiem" zapieprzam na sklepie i tylko widać jak mi dym spod pięt idzie? A na każdy temat KR ma gotową śpiewkę. Albo to jest zła organizacja pracy (no w sumie mogłaby być lepsza, ale czasami to chcąc nawet jakoś zarządzać to nie ma kim, bo tak skroił etaty) albo oczywiście to wszystko wina pracowników, bo za dużo im pozwalam. A najśmieszniejsze w tym jest to, ze jak zaczynam z nim i rozmowę i ewidentnie widać, że racji nie ma to tak ucina temat, że jego i tak jest na wierzchu.
Nie wiem ile ja pociągnę, nie wiem ile tak jeszcze pociągną moi koledzy i koleżanki z pracy. To jest po prostu chore. Żebym ja przed świętami pracował w systemie ja plus dwie osoby kasjerzy na pierwszej zmianie? No smiech na sali. Cały dzień przesiedzieć na kasie to każdy może, ale co z tego skoro na sklepie można się zabić o kartony przechodząc, albo kupić powietrze, bo niema czasu kiedy towaru dołożyć.
Ludzie, bardzo was proszę, już od dawna patrzę na toforum, ale dzisiaj dopiero się zalogowałem. Zróbcie coś z tym, nie wiem nagłośnijcie w jakimś TVN-ie, w jakiejś UWADZE, czy INTERWENCJI. Tak się dłużej nie da pracować. Firmie chyba znowu potrzeba wylania kubła zimnej wody na głowe w postaci telewizji, zeby się opamiętali.
Pozdrawiam Was
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo