Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BRAKI W PERSONELU
Autor Wiadomość
~prima 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 29
Wysłany: 2015-11-05, 22:03   

Dokładnie tak jest. Dwie osoby na zmianie z kierownikiem i ja na międzyzmianie. Rejon w biurze, Dyrektor wszedł na sklep, mnie ściągają z kasy i ide do biura a kolejka na pare metrów. Podliczyli mnie i rejon zadecydował, że zostaje dłużej. Oniemiałam ale zostałam bo akurat mogłam. I znowu na kase. Szkoda, że codziennie dyrekcja na sklep nie wchodzi.
 
     
elza44 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-11-06, 13:12   

Witam jestem tu nowa,ale pracuje w pietrowej biedronce tam też sa braki personalne.To co jedna osoba musi zrobic to powinny 2 robic,a do tego bieganina po schodach.Bo kazdego klienta zaprowadz do towaru masakra.A i tak sadza ze powinnismy robic wiecej.Ostatnio stwierdziłam ze chyba kupie sobie wrotki lub rolki to bedzie szybciej :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2015-11-06, 22:09   

CorkaCzarownic napisał/a:
U nas aktualnie jest 3 kiero plus 5 kasjerów ( w tym jedna na 3/4). A mamy ponad milion obrotu. Robimy 1:1. Ale wow. Zatrudnili nam teraz jedną osobę na 3/4 etatu. Wow, wow.
a dlaczego tak jest ? nie ma chętnych do pracy ? nie wyobrażam sobie pracy w biedronce 1 : 1 . W jaki sposób robicie ten obrót ? jedna osoba na kasie i kolejka do połowy sklepu ? Gdzie jest Wasz rejonowy ?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-11-06, 22:11   

marta1, szczerze to się kupy nie trzyma i ktoś tu d**e leje :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2015-11-06, 22:14   

stąd moje pytania -.-
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-11-06, 23:20   

elza44 napisał/a:
Witam jestem tu nowa,ale pracuje w pietrowej biedronce tam też sa braki personalne.To co jedna osoba musi zrobic to powinny 2 robic,a do tego bieganina po schodach.Bo kazdego klienta zaprowadz do towaru masakra.A i tak sadza ze powinnismy robic wiecej.Ostatnio stwierdziłam ze chyba kupie sobie wrotki lub rolki to bedzie szybciej :em29:
piętrowa biedronka? jak to wygląda? gdzie są kasy, jak z wózkami, paletami (windy?)
pierwsze słyszę
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
Wysłany: 2015-11-07, 10:24   

ja też jestem bardzo ciekawa jak to wygląda , jedyne co mogę porównać to taką jedną bardzo starą biedronkę do której zostałam oddelegowana z pomocą i mieli lodówkę i sypkie dwa piętra niżej w magazynie ,koszmar bieganie z kartonami i mrożonkami na dól . ale ta piętrowa to pewnie zupełnie co innego może taki mieli plan? napisz coś więcej
  Ocena JMP: 3/10
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
Wysłany: 2015-11-07, 12:04   

U mnie w mieście jest jedna biedronka w której na zmianie rano i popołudniu jest ks i kasjer .
Jedna osoba przychodzi dodatkowo od 9 do 17.Nie wiem jakie tam obroty są

O piętrowych biedronkach już słyszałam :)

wujek google też ;) https://www.google.pl/sea...MB8XZyAOs047QBw
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-11-07, 13:45   

tak sobie to czytam, i nie pojmuje czy faktycznie jest to możliwe by system 1+1 bądź 1+2 utrzymywał się tak długo i sklep jeszcze funkcjonował.... dla mnie to jest nie realne, a wiem z doświadczenia jak mi się we wrześniu posypały zl, i czesto pracowało się właśnie 1+2 lub robiło się nadgodziny bądź dopracowania. raz że kadra, która ciągnęła ten cyrk była przemęczona, nadmienię że nie mamy nocek, dostawa wjeżdżała zawsze rano, a dwa to na dłuższą metę było nie do zniesienia. także albo faktycznie ktoś tu przesadza, albo mówimy o sklepie gdzie są nocne dostawy i nocka ogarnia towar a zmiany dzienne handlują.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
Wysłany: 2015-11-07, 14:21   

u nas przewaznie jest 2+1 i towar mamy ok 17-18 wiec po poludniówka musi rozlozyc kontenery (kasjer lub kierownik) + chlodnie przewaznie 2, posprzatac sklep, pilnowac odpieku i warzywniaka, siadac na kase i wydac przerwę kasjerce z kasy nr 1 i sobie Jak koniec zmiany to padnieci.

[ Dodano: 2015-11-07, 14:21 ]
Aha i u nas tez nie ma nocek
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-11-07, 15:04   

welnaewa, troche to dla mnie nie do ogarnięcia, więc albo robicie mały obrót, albo polityka waszego KO nijak się ma do waszych pottrzeb, a KR nie potrafi tego jakoś sensownie zargumentowac by zwiększyć liczbę etatów.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
Wysłany: 2015-11-07, 18:51   

welnaewa napisał/a:
u nas przewaznie jest 2+1 i towar mamy ok 17-18 wiec po poludniówka musi rozlozyc kontenery (kasjer lub kierownik) + chlodnie przewaznie 2, posprzatac sklep, pilnowac odpieku i warzywniaka, siadac na kase i wydac przerwę kasjerce z kasy nr 1 i sobie Jak koniec zmiany to padnieci.

[ Dodano: 2015-11-07, 14:21 ]
Aha i u nas tez nie ma nocek


ale ten świat mały Ewa opisałaś mój zakichany sklep, normalnie desen w desen.
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
elza44 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-11-07, 19:28   

Witam co do pietrowej biedronki:na parterze kasy,nabial,alkochol,warzywa,owoce,pieczywo.na1 pietrze chemia i reszta dupereli :) .Oczywiscie schody ruchome i winda dla klientow,winda rowniez towarowa.Na dole magazyn i chlodnie,socjal.Wiec jest troche biegania :)
 
     
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
Wysłany: 2015-11-08, 09:17   

Kmamy ok 40 na dzien wiec nie wiem czy to duzo czy nie a ogarnac trzeba Niestety
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
Wysłany: 2015-11-09, 00:54   

ja mam dziennie około 36-40 i dostawy wieczorne , musimy rozłożyć mięso i mrożonki , rano przychodzi 1+2 + między zmiana i na popołudnie 1+2 (3) czasami . w sumie etatów 6.5 + 1 na wypowiedzeniu i 1 na długim zl. a kr High Life . że ma mało kosztów. w tym 3 studentki. które totalnie nie pojmują pracy i tego co się do nich mówi. czyli ludzi normalnych którzy wiedzą co mają robić mam 4 osoby ! wow! dużo !!

[ Dodano: 2015-11-09, 01:01 ]
marta1 napisał/a:
vitalyzd napisał/a:
brak etatów? masakra! robię 1 mln netto a mam 6,5 etatów kasjerskich komedia ? od 2 mln jest dopiero 10 etatów ? bo już tej firmy nie rozumiem ! znów robi się obóz pracy! pod przykrywką bhp tym razem

6,5 etatów chyba na jednej zmianie -.- bo nie wierzę że na cały sklep , nawet w JMP to jest niewykonalne ;]


tak 6.5 etatów i kierownictwo! i koniec! Kr powiedział że nikogo nie zatrudni. "Na innych sklepach też tak jest" to jest odpowiedź. ! A był ostatnio pan N. i wielce rozczarowany brakiem cen, niedostępnością(bo nie było komu wykładać towaru)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo