Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odbiór nadgodzin
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-09, 16:51   

Nadgodziny zawsze były rozliczane dopiero na koniec kwartału, także z tą wypłata nie mogłeś dostać ekstra kasy za dopracowanie. Dopiero z wrzesniową wypłatą będziesz miał wszystko wyrównane, o ile wcześniej nie oddadzą Ci po prostu wolnymi dniami.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 13:55   

Larrikol napisał/a:
Nadgodziny zawsze były rozliczane dopiero na koniec kwartału, także z tą wypłata nie mogłeś dostać ekstra kasy za dopracowanie. Dopiero z wrzesniową wypłatą będziesz miał wszystko wyrównane, o ile wcześniej nie oddadzą Ci po prostu wolnymi dniami.
I tyle że jak jest możliwość jmp naciska na oddawanie każdej minuty ponad plan. I jest tak od dłuższego czasu.

[ Dodano: 2016-09-10, 14:00 ]
Wampirek napisał/a:
Witam
Czy jest ktoś kto wie jak rozliczane jest dopracowanie do pełnego etatu? Ile jest płatne za godzinę i czy jeśli dopracowanie mam sierpień i wrzesień do kasę za nie dostane dopiero ze wrześniowa wyplata w październiku? Czy te pare zł.więcej które teraz dostałem to jest za to sierpniowe dopracowanie?
Zgodnie z kodeksem pracy każda rozpoczęta nadgodzina oznacza płatność 50% stawki g odzinowej. W JMP rocznie możesz mieć 400 nadgodzin. Wypłata nadgodzin to co innego jak praca powyżej danych minut. Tutaj nie można oddać w przyszłym kwartale , gdyż dotyczy września. Więc kasę muszą wyplacic z wypłatą listopadowa.Rozumiem że te dopracowanie etatu to zwykle planowanie nadgodzin.A te nie do końca zgodne jest z kodeksem pracy które zabrania praktyki planowania nadgodzin.

[ Dodano: 2016-09-10, 14:01 ]
Wampirek napisał/a:
Witam
Czy jest ktoś kto wie jak rozliczane jest dopracowanie do pełnego etatu? Ile jest płatne za godzinę i czy jeśli dopracowanie mam sierpień i wrzesień do kasę za nie dostane dopiero ze wrześniowa wyplata w październiku? Czy te pare zł.więcej które teraz dostałem to jest za to sierpniowe dopracowanie?
Zgodnie z kodeksem pracy każda rozpoczęta nadgodzina oznacza płatność 50% stawki g odzinowej. W JMP rocznie możesz mieć 400 nadgodzin. Wypłata nadgodzin to co innego jak praca powyżej danych minut. Tutaj nie można oddać w przyszłym kwartale , gdyż dotyczy września. Więc kasę muszą wyplacic z wypłatą listopadowa.Rozumiem że te dopracowanie etatu to zwykle planowanie nadgodzin.A te nie do końca zgodne jest z kodeksem pracy które zabrania praktyki planowania nadgodzin.
 
     
#Wampirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 16:06   

Mam grafik planowany na 6h a zostaje 8 i tak cały czas czasem planują 4 a jestem 8 wolnego to na pewno mi nie oddadzą bo i tak nie ma kto pracować
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 17:06   

Wampirek, a czy rozmawiałeś o tym z kr ? u mnie dziewczyny się dogadały i za dopracowanie miały płatne razem z wypłatą , była taka sama sytuacja jak u Ciebie , nie ma możliwości oddania godzin bo nie ma komu pracować .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 17:14   

Wampirek napisał/a:
Mam grafik planowany na 6h a zostaje 8 i tak cały czas czasem planują 4 a jestem 8 wolnego to na pewno mi nie oddadzą bo i tak nie ma kto pracować
to nasz planowane nadgodziny. ..w przypadku kontroli pip leżą i wlicza.Nikt nie odda .te godziny zapłacą w październiku za wrzesień.pilnuj ile było godzin .powinny być jako nadgodziny na pasku placowym
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 17:20   

Wampirek a jaki masz etat?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 18:09   

Na planowane 6.Dopracowuje do etatu do 8.Wymiar jego etaty 3/4. Generwlnie nie można planować nadgodzin. Ale każdy się pyta czy ktoś chce.Więc wbrew opinii Larrukol nikt na złość by nie zrobił i nie doniósł , że tak nie można.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo