Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: zz-biedronka
2014-10-08, 12:05
Krótka historia "dialogu" z JMP czyli przed protes
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 22:19   

Cytat:
. Myślę, że Robertty powinien
się zastanowić, z kim zawiera sojusze i


Ach kolego z nSZZpich nawet gdybym był kim piszesz ,to uwież że sojusz z "NASZYM" Twoim związkiem byłby ostatnią rzeczą po której omijałbym lustro, gdyż nigdy nie sprzedałbym się w sojusz z literką "P" w nazwie nawet za te wspomniane 25 tyś miesięcznie z prostego powodu ....
ZWIĄZKOWCÓW Z "s" W jmP NIE MOŻNA ANI KUPIĆ ANI TYM BARDZIEJ ZASTRASZYĆ :aniol:

[ Dodano: 2014-10-06, 22:20 ]
kostuch napisał/a:
pracownik1999, Może i związek zrzesza 2% załogi JMP ale działania związkowców popiera 98% wszystkich pracowników :P


kostuch mordko moja jutro o 12 tej pod sejmem wpadnij po koszulkę i spytaj o mnie powiedz swój nick a wycałuję Cię w oba policzki mordko moja :*

[ Dodano: 2014-10-06, 22:22 ]
a po wszystkim pójdziemy na browarka :yeah:

[ Dodano: 2014-10-06, 22:23 ]
kostuch 97.1% 0.9 % mają oni czyli "nasi"
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-06, 23:00   

Robertty napisał/a:
kostuch mordko moja

ooo czyżby związek pokazał światło dzienne >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 23:08   

ja zawsze widzę światłość nawet jak dark wokół :yeah:
 
     
pracownik1999 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 2
4 UP 4 DOWN
Wysłany: 2014-10-07, 18:17   Kotłownia czy rolnik z pola...

Kotłownia czy rolnik z pola ... jakie to ma dla was znaczenie.. Opluwacie, a raczej opluwasz Robertty wszystkich wokoło na forum , i poza nim. Nie wynika to z twojego doświadczenia pracy jako z-ca , bo jest ono mało imponujące, żeby nie powiedzieć marne, ale z chęci odegrania się na czym co tylko tobie jest znane...Krytykujesz w imieniu KZ 922 czy WRZ jak tam wolisz, NSZZP"B" za to , że rozmawia z JMP . Żąłosne jest to , że twoje marne doświadczenie i brak podstawowej wiedzy na temat funkcjonowania korporacji i poszczególnych jej struktur przeradza się w nienawiść wylewając się żółcią z twoich ust zalewając jeszcze tych co chcieliby jeszcze cokolwiek zmienić w JMP. Reprezentujesz ty i twój kumpel z kotłowni cały związek liczący 1200 osób. Nie zaprosiłeś na rozmowy tych którzy maja wiedzę, doświadczenie i chcą lepiej dla pracowników, myślę tu o Andrzeju,Sławku, Krzyśku, Joli i paru jeszcze innych osobach. Narzucasz bez zgody reszty związku jaki reprezentujesz swoje poglądy, które maja niewiele wspólnego z walka o dobro pracowników.
Metody wulgaryzmu i szumu wokoło abstrakcyjnych żądań to wasz sposób na rozgłos, ale już mało popularne. Może NSZZP"B" będzie chciało na kolejnym spotkaniu obecności Madonny, a co jeśli ona nie przyjedzie....
Teraz sobie pisz o naszym związku co chcesz...
 
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-07, 19:05   

Przepraszam że wtrącę swoje 3 grosze ale jak już Panowie macie zamiar zapraszać kogoś z górnej półki to ja poproszę - U2 - jeżeli przyjadą to nawet do "Solidarności" się zapiszę i będę składki dobrowolnie płacił.

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-10-07, 21:34 ]
Podpinam się. Zamawiam System Of A Down :aniol:
_________________
michał
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
2 UP 4 DOWN
  Wysłany: 2014-10-07, 19:36   

Juz czas zeby ktos napisal prawde o Tobie Roberty i obecnej Waszej "Reprezentacji"..załosne.Dla jasnsci, nie pochwalam anonimowych wypocin ale sam nadales ton i reszata zaczyna przygrywac.I dobrze, zbierasz co zasiales
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 21:20   

Widzę, że macie jakieś prywatne "ale" do użytkownika Robertty, napiszcie mu wiadomość, a nie wylewacie pomyje na forum. Piszcie co chcecie o związkach i innych oraganizacjach, ale takie dyskusje zwyczajnie wprowadzają nieporządek i niepotrzebne spięcia. Proszę o wypowiedzi związane z tematem i przeniesienie prywatnych sporów na odpowiednie pole. Forum polega na wymianie opinii i informacji, a nie na wzajemnym obrażaniu się.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
2 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-10-07, 22:08   

Larrikol ma rację. Temat dotyczy JMP, a nie żali do Roberttego z powodu działań ZZ Solidarność.

Odnośnie użytkownika pracownik1999/janeczek555 i ich Związku Zawodowego o nazwie "Biedronka", o którym negatywnie pisałem już kilka lat temu z racji skandalicznego zachowania na ich forum internetowym, gdzie skasowali moje nie wygodne wypowiedzi i pytania bez podania żadnego wyjaśnienia, a następnie wysłali wiadomość prywatną z przestrogą, co bym uważał co piszę, bo trafię do prokuratory. Widzę, że ich związek zawodowy po czasie od ostatniego incydentu dalej jest reprezentowany na poziomie wieśniaczym (nikogo nie obrażając), bo pierwsze co mają do powiedzenia, to publiczne żale i bluzgi... nic o działaniach... Nic się nie zmieniło... a jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to zapraszam do dyskusji w nowym temacie - nie tu.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 22:50   

Larrikol i Bartosz dzięki wsparcie , najbardziej dziękję :pracownik ,jareczek tfu janeczek 555 i michałek 21 pewnie macie tak zdrobniałe nicki bo nadal się bawicie w piaskownicy zamiast zajmować się związkami , dziękuję z jednego powodu : janeczek kiedyś mnie chwalił na forum teraz jestem opluwany to znaczy ŻE ROBIĘ DOBRZE JAK PSY SZCZEKAJĄ TO KARAWANA IDZIE DALEJ

JAK ŻAŁOSNYM TRZEBA BYĆ DUPKIEM (POZWÓL BARTOSZ I LARRIKOL ŻE TAK SIĘ ODNIOSĘ) BY MYŚLEĆ ŻE MAM FRUSTRACJE ZWIĄZANE Z PRACĄ, KOLEDZY Z NZSZ P SPRAWDŹCIE DALEJ NIŻ DO MOJEJ TECZKI PERSONALNEJ , MOŻE ZROZUMIECIE :)

Dziękuję wam podwójnie ; sami wystawiacie sobie świadectwo, nie przeczę Pan Lew jest elokwentny ale otacza się półgłówkami którzy atakują mnie na naszym pracowniczym podwórku ,powtórka chłopcy z 2010 ? To co zrobiła wam Pani Łopacka powtórzę wam z nawiązką....do ostatniego z dnia z pozostałych 4 lat. Przestanie być jedenz drugim panem i władcą w focusie, a jesteście tylko jak określił wasz kolega rejonowy wozicielami towaru :yeah: :yeah:

Prawdę o was mówicie wy sami , my swoją
prawdę wypowiedzieliśmy dzisaj

A odnośnie ekspertów o których się wypowiadaliście się tak pięknie to zaproście do siebie...może przyjdą... bo my nigdy nie


[ Dodano: 2014-10-07, 22:54 ]
michał21 napisał/a:
Przepraszam że wtrącę swoje 3 grosze ale jak już Panowie macie zamiar zapraszać kogoś z górnej półki to ja poproszę - U2 - jeżeli przyjadą to nawet do "Solidarności" się zapiszę i będę składki dobrowolnie płacił.

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-10-07, 21:34 ]
Podpinam się. Zamawiam System Of A Down :aniol:


Jarek też lubię u2, Ciebie niestety nie :)

[ Dodano: 2014-10-07, 23:01 ]
zdejmij garnitur i załóż trampki tylko by stara Cię nie zobaczyła w znowu tv jak będziesz na ich koncercie

[ Dodano: 2014-10-07, 23:40 ]
wczoraj wieczorem na faks NSZZ Solidarność w JMP przyszedł dokument datowany na 10/10/2014 w ktorym pracodawca wyraził chęć spotkania ze stroną związkową 21 LISTOPADA 2014 W SIEDZIBIE SPÓŁKI ,Z WGLĘDU NA FAKT WSPIERANIA SEKCJI HANDLU BYLIŚMY NA WIECU PRZED SEJMEM ,DZIĘKUJE SERDECZNIE KOLEŻANKOM Z MIASTA (wyciąłem by nie narażać na kłopoty ) ZA CZYNNY UDZIAŁ ,DZIĘKUJE CZŁONKOM I SYMPATYKOM DZIĘKUJE WAM SERDECZNIE

[ Dodano: 2014-10-07, 23:42 ]
ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA WYSTĄPIENIA W SEJMIE NASZEJ PANI SEKRETARZ KATARZYNY MACHALICY PRACUJĄCEJ W SKLEPIE NA STANOWISKU KASJER SPRZEDAWCA ,MOŻE POSŁOWIE POCHYLĄ SIĘ NAD LOSEM PRACOWNIKÓW SPÓŁKI ,SPÓŁKI KTÓRA W KWARTALE PRZYNOSI 84 MLN ZYSKU A W POLSCE PŁACI PODATKI W WYSOKOŚCI 0.5%

[ Dodano: 2014-10-07, 23:43 ]
https://www.sejm.gov.pl/s...1257D6A004274E1

godzina 14:20 sytuacja w sklepach wielkopowierzchniowych

[ Dodano: 2014-10-07, 23:55 ]
i tym nadal mamy zamiar się zajmować poprawą warunków pracy a nie infantylnymi przepychankami z 600 osobowym związkiem kierowników rejonu i okręgu

[ Dodano: 2014-10-08, 00:01 ]
Cytat:
oże NSZZP"B" będzie chciało na kolejnym spotkaniu obecności Madonny, a co jeśli ona nie przyjedzie....
Teraz sobie pisz o naszym związku co chcesz...


My chcieliśmy spotkania z członkiem zarządu i nam się udało to jak tam koledzy czekamy na wasze U2 i/lub Madonnę i to właśnie określa różnicę między nami , MY chcemy spotkań z zarządem by rozwiązywać problemy pracownicze wy jesteście dla zabawy tych na górze jak marionetki, dali system premiowy to klaskacie czy jest dobry czy zły
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2014-10-08, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
4 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-10-08, 00:44   

Otóż żeby rozwiązywać problemy trzeba działać same pyszczenie nie wystarczy ,chciałabym zaznaczyć ze szanowni koledzy którzy obrzucają Roberrty
pojęcia pewnie nie maja jak kawał dobrej roboty wykonuje pomagając innym z naszej branży ile trzeba trudu by w takim kraju jak nasz zmusić takiego molocha jak jmp do działań na korzyść pracownika jak również jak wiele prywatnego czasu trzeba poświęcić by móc pomagać innym nie poddawać się w walce o swoje prawa w kraju tak sparaliżowanym przed pracodawcą jak nasz Dlatego zamiast biadolić sami pokażcie co potraficie a zapraszając wspomnianych wspaniałych może uda wam się więcej dla pracowników niż Roberty i związek SOLIDARNOŚĆ czego wam naprawdę życze bo przecież dobro pracowników najważniejsze
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-08, 01:55   

Jako przewodniczący KZ NSZZ Solidarniość, dziękuje wszystkim za wsparcie i udział w pikiecie pod Sejmem.Dziękuje też za to , że dzięki Panią posłanką mamy szerszą wiedzę jak jeszcze bardziej i mocniej możemy zadziałać w kierunku poprawy warunków pracy i płacy pracowników sektora handlu. Jeszcze raz wszystkim dziękuje !!!!!!

Drugą sprawę co chcę poruszyć to skandaliczne zachowanie i wypowiedzi związku zawodowego NSZZP Biedronka !!!!!! Panowie nie zapomnijcie za co mnie pozwaliście do sądu a sami obrzucacie błotem Przewodniczącego Sierpnia80 , Robertty i mnie nazywając "rolnik z pola".Tym świadectwem widać zazdrość lokalizacmi mojego mieszkania i świeżego powietrza ( las, zalew).
Staje w obronie Robertty z powodu tego , że jako forumowicz robi kawał dobrej roboty dla wszystkich pracowników JMP, wspiera i działa w naszych działaniach.
Panowie z NSZZP pamiętajcie, że sprawa w sądzie jeszcze się toczy a fakty i dowody wychodzą na światło dzienne !!!!!
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2014-10-08, 10:18, w całości zmieniany 3 razy  
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-08, 02:01   

I wszystko jak powyżej i poniżej !!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2014-10-08, 09:01, w całości zmieniany 2 razy  
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-08, 07:45   

Jeśli dalej będą tu wylewane prywatne żale przez wyżej wymienionych użytkowników to polecą ostrzeżenia wraz z blokadą kont !! Ania ja ani żadna osoba na forum nie ma zamiaru czytać takiego śmieciowego pisania !! Przypominam po raz kolejny forum nie jest biedronki a prywatne sprawy na pw jasne ??!! :bu: Będę teraz bacznie przyglądał sie wypowiedziom przez te osoby :starzec:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2014-10-08, 12:04   

temat zamknięty ze względu na prowadzenie dyskusji i prywatnych (związkowych) wojenek .
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo