Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Amazon w Polsce? Tarnów Podgórny
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 10:43   Amazon w Polsce? Tarnów Podgórny

a jak w innych krajach:

https://wyborcza.pl/magazyn/1,140736,16632111,Zostalo_ci_piec_sekund.html#CukGW
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 11:02   

Jaki to ma związek z tym działem?
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 11:46   

Taki że jako związek zawodowy umieszczamy informacje istotne z naszego punktu widzenia, a więc dotyczące też warunków pracy w Polsce. Larrikol myślę , że powinnaś ingerować w te działy w których jesteś moderatorem ,natomiast w tym dziale moderują osoby którym takie uprawnienia dał Bartosz.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-14, 12:12   

Robertty, nie atakuj Larrikol, bo zadała tylko proste pytanie jako użytkownik forum a nie moderator :) W którym miejscu w artykule jest mowa o warunkach pracy w naszym kraju ?? Jedyne co można wynieść z tego artykułu to prawda iż osławiony zachód to wcale nie taki miód jak go inni przedstawiają. I aby mieć kasę i wygodne życie tez się trzeba napracować i nakombinować.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 12:52   

poczekaj aż postawią ,Larrikol atakuje ciągle mnie więc odpłacam tym samym ;)
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-14, 14:35   

uważam Robertty, że nie masz racji, Larrikol, Cię nie atakuje, tylko wyraża swoją opinię, i z tego co widzę jest zasadniczo obiektywna. Zdanie odmienne od Twojego to nie atak, tylko polemika.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 14:38   

A gdzie Ty dostrzegasz atak? Masz już chyba lekką antyzwiązkową manię prześladowczą. Nie wiedziałam, że nie można Ci zadawać pytań. A niestety robisz tu taki śmietnik, że w końcu ktoś to musiał zauważyć. Jeśli masz inne zdanie lub nie dowierzasz, to sam przejrzyj dział i zobacz jakie zakładasz tematy, z tym włącznie.
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-14, 16:52   

Robertty, On ogólnei jest Anty wszystko :)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-14, 18:04   

Niestety ale Larrikol, ma rację i ten dział można opisać słowami " tonący brzytwy się chwyta". Część tematów bez sensu i nie mają nic wspólnego z nasza firmą ani nawet rzeczywistością. Posty niezrozumiałe albo wprowadzające zbędne zamieszanie. Nie od dziś wiadomo ,że ogólnie związki czasy świetności mają za sobą i niestety nie idzie ku lepszemu mimo pobożnym życzeniom.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 19:56   

Tak jedno jest z was po za firmą i bardzo zaangażowane a drugie w firmie pytanie gdzie dokładnie w dc? odnośnie tematów kluq czy Larrikol nie lubicie związków to nie czytajcie ;) nie ma przymusu .Mnie jak coś nie interesuje to nie czytam
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 20:06   

Zgubiłeś sedno, robisz śmietnik, a tematy które zakładasz nijak mają się do związków, bo niby co wspólnego ma otwarcie 2500 biedronki? Zaangażowałeś się tak strasznie w działalnośc związkową, że uważasz, że już tylko w tym dziale powinieneś zakładać kolejne tematy, a czego dotyczą to już nieistotne? I nie mów, że jestem przeciwko Tobie, bo zwróciłam uwagę na taką kwestię, to trochę niepoważne. A poza tym, forum jest równiez dla klientów, nie tylko dla pracowników, więc moja obecność tutaj nie wydaje mi się dziwna. Ja tu moderować nie mogę, poprosiłam o interwencję, a o reszcie zadecyduje wyższa instancja i dalsza przepychanka, moim zdaniem, nie ma sensu
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-14, 22:57   

Robertty napisał/a:
pytanie gdzie dokładnie w dc?

Zadziwię Cię pewnie ale na samym końcu łańcucha pokarmowego tej firmy czyli jak już nie raz podkreślałem - pracownik fizyczny. Niestety ,dla niektórych, w pełni świadomy swych praw i z mózgiem oraz ryjem których potrafi używać więc potrafi też wypracować sobie odpowiednie warunki pracy i nie straszne mu pogadanki kierowników, dyrektorów czy związkowców :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-09-15, 21:45   

Robertty napisał/a:
Taki że jako związek zawodowy umieszczamy informacje istotne z naszego punktu widzenia, a więc dotyczące też warunków pracy w Polsce. Larrikol myślę , że powinnaś ingerować w te działy w których jesteś moderatorem ,natomiast w tym dziale moderują osoby którym takie uprawnienia dał Bartosz.


Roberrty, na wstępie informuję, że nie mam do Ciebie żadnych uprzedzeń. Nie przeglądam forum każdego dnia i moje obowiązki nadzorowania całego forum z wszystkimi działami z działem ZZ włącznie spoczywają na moderatorach globalnych, którzy nie mają uprawnień do moderowania działu ZZ z zachowanego szacunku do prywatności moderowania działu ZZ przez wskazanych działaczy związkowych i nikogo poza nimi. Nie zmienia to faktu, że dział "Wiadomości ZZ" jest przeznaczony na wiadomości związkowe skupiające się na pracy w Biedronce. Postronne tematy, odbiegające od wiadomości związkowych powinny być zakładane w należytych działach dla zachowania porządku. Chciałbyś w dziale "Kuchnia" czytać o wypłatach? Nie sądzę. Reszta użytkowników też by nie chciała... i właśnie dlatego tak ważny jest porządek i segregowanie tematów w odpowiednie działy na forum. Larrikol ma rację.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo