Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nauka zaoczna
Autor Wiadomość
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 19:48   

Ja też studiuję.. Właśnie ryje do sesji..

Jak przyjmowałam się do pracy w Biedronce, to mówiłam, że studiuję? I czy będą z tym problemy.. KR powiedział, że nie i że firma wspiera studentów.. Wyraźnie zaznaczyłam, że dla mnie studia są ważniejsze niż praca…, ale to Oni wyszli nawet z inicjatywą, że firma pomaga finansowo studentom, że pomagają.. nie skorzystałam bo mam stypendium naukowe.. ale jak miałam problemy z wolnym na egzaminy, to od razu złapałam za telefon do KR i wyjaśniłam co i jak.. od tamtej pory mam zawsze wolne weekendy jak potrzebuję..
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 19:54   

DarkSide napisał/a:
fajna, nikt Ci nie broni iśc na studia. Oni też mają przerypane. To nie jest że mają wolne weekendy, oni się uczą, do tego pracy kują do egzaminów. Wiesz pomyśl czasem zanim coś napiszesz :puk?:

Popieram kolegę :D praca i studia, naprawde ciężko, jak ktoś nie studiuje i pracuje niech się nie wypowiada :) A jak nie to niech idzie na studia, może będzie miał lepszą pracę gdzie każda sobota i niedziela wolna :D
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 20:41   

MAM STUDIA I CO Z TEGO JAK NIEMA PRACY , NIE PRACUJE DLA IDEI TYLKO DLA KASY.WIDZICIE CZUBEK SWOJEGO NOSA I ZE WAM JEST TAK STRASZNIE TRUDNO OJ BIEDACTWA ;(
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 20:44   

fajna, twoje wypowiedzi są żenujące !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 20:58   

Popieram @DarkSide w całości..
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 20:59   

fajna napisał/a:
MAM STUDIA I CO Z TEGO JAK NIEMA PRACY

hmm :) Wiesz jeszcze trzeba umieć szukać :P może po prostu nie chca cię i tylko biedronka, to bądz wdzięczna :D
fajna napisał/a:
ZE WAM JEST TAK STRASZNIE TRUDNO OJ BIEDACTWA

Tak czasem jest trudno pogodzic prace i studia, chyba sama wiesz o tym skoro masz studia, chyba ze ty dziennie to nie znasz tego, ale nikt nie użala się nad sobą :)
fajna napisał/a:
NIE PRACUJE DLA IDEI TYLKO DLA KASY

Współczuję Twoim kierownikom, miec takiego zaangażowanego pracownika :D
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 21:09   

„Motywacja – stan gotowości istoty rozumnej do podjęcia określonego działania….”
NIE PRACUJE DLA IDEI TYLKO DLA KASY - ~fajna
Z takim podejściem nigdy nie znajdziesz pracy…
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 21:16   

Uważam ze praca którą się wykonuje powinna byc wykonana jak najlepiej, a jak się myśli że robię to tylko dla kasy, którą dostane nawet jak mnie nic nie bedzie obchodzić, to troche żałosne.
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 21:21   

Zawsze minimum zaangażowania.. Przecież pracujemy z ludźmi i dla ludzi.. :) :D :lol:
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 21:36   

ale mnie atakujecje ,dlaczego ja mam was zrozumniec jak wy nie mozecie nas zrozumiec, oh te wasze hasła nic nie znaczące .Skończycie studia i co dalej zadne wasze zangażowanie nie pomoże . Pogadamy za kilka lat. >:D
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-13, 21:46   

My Was, przeciez jestesmy jedną firmą, człowiek z człowiekiem w pracy powinien się dogadac, potrzebujesz wolnego weekendu poeiedz kierownikowi albo dogadaj się z kolezankami i napewno wszystko będzie ok, U mnie tak jest :)

[ Dodano: 2011-02-13, 21:47 ]
fajna napisał/a:
Skończycie studia i co dalej zadne wasze zangażowanie nie pomoże

Nie rozumiem o co ci chodzi :)
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 22:29   

W tej kwestii się z Tobą, ~fajna znowu nie zgodzę.. piszesz, że Was nie rozumiemy.. to jest nieprawda, ja jestem wdzięczna moim koleżankom, że jeszcze One nie stwarzają mi dodatkowych komplikacji.. ja dobrowolnie zgodziłam się ciągnąć więcej weekendów w miesiące wolne od nauki, niech KS, wykorzysta to w najlepszy sposób..

Motywację powinno się mieć w każdym miejscu pracy.. niezależnie czy jestem kasjerem, czy prezesem firmy..
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-14, 07:29   

Ja rownież przyjmujac sie mowilam ze studiuje i KR powiedzaiala ze jakos da sie to zorganizowac.
 
     
dziewietnacha 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 29 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-14, 07:39   

bo to da się zorganizować.
fakt, że przede wszystkim powinien zadbać o to KS robiąc grafik - ale z drugiej strony jeżeli wyjdzie 8 z 14 osób pracujących się uczy to chyba też bym się pogubiła w końcu ze "sprawiedliwym" dzieleniem weekendów -.-
 
     
@mak_17 


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-14, 10:10   

fajna - w każdym miesiącu możesz pracować przez trzy soboty i niedziele bo na to zezwala prawo. Ja również studiuję i zawsze udaje mi się dogadać z kierownictwem. A dla moich koleżanek mam jednoznaczną odpowiedź: Tobie nikt nie broni rozpocząć naukę. :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo