Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Loteria Zdrapki
Autor Wiadomość
#A.G.A.

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 86
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 18:45   

nie chodzi o zwrot tylko reklamację.... o tym że zwrotów nie ma to wiem. Czyt regulamin na str biedronki ale nie ma tam nic o reklamacji produktów albo niezgodności towaru z "umową"

No niestety elektronika, a tym bardziej laptop, nie jest jest produktem konsumpcyjnym. wg mnie reklamacja jak najbardziej powinna obejmować, bo nawet jak w reglaminie jest coś co minęłam, to firma nie może i nie ma prawa- teoretycznie odmówić reklamacji.... bo to jest prawo nabywcy. chyba wydrukuję regulamin i przejde jutro do biuraochrony konsumenta, czy jak się to tam zowie :lol:


https://staticzdrapka.biedronka.pl/files/regulamin_05-08-2014.pdf regulamin zdrapek zam na str biedronki
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 19:17   

reklamacja obowiązuje nadal
  Ocena JMP: 3/10
     
#bxx1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 74
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 21:14   

Dziwne bo u nas niektórzy zastępcy pozwalają na to,i dziewczyny robią zakupy i dostają zdrapki.Ale najlepiej iść do innej biedronki.Ewentualnie ja siedząc na kasie w wypadku takiej sytuacji nie wydam zdrapki.
  Ocena JMP: 1/10
     
~kapsw 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 23:34   

oczywiście, że branie udziału w loterii nie przekreśla możliwości reklamacji i jest taki zapis w regulaminie - w formie odsyłania do odpowiednich ustaw, co jest zupełnie normalnym działaniem.

"W przypadku, gdy Uczestnik w związku z zakupem Produktu Promocyjnego lub Produktów
Promocyjnych skorzysta z prawa do udziału w Loterii i otrzyma Zdrapkę lub Zdrapki wówczas nie
będzie mógł dokonać zwrotu zakupionego Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych.
Powyższe postanowienie nie wyłącza praw Uczestnika unormowanych w szczególności w
ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o
zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141, poz. 1176 ze zm.), wynikających z
gwarancji lub niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową.
"

natomiast odnośnie zwrotów/wymian towarów pełnowartościowych i zgodnych z umową - one w B. są i tak tylko ukłonem w stronę klienta. o, tutaj jest ładnie wyjaśnione - https://www.federacja-kon...ego-towaru.html
_________________
"I to, co nazywaliśmy kochaniem się, znaczyło może, że stałem przed tobą z żółtym kwiatem w ręce, ty zaś przytrzymywałaś dwie zielone świece, a wiatr wiał nam w twarze deszcz wyrzeczeń, pożegnań, biletów metra."
- Julio Cortázar
 
     
wodzu88 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-04, 11:50   

wczoraj wydałem około 60 zdrapek i wszystkie puściutkie :) a różnica kasjerska tylko 0,5 zł bo zacząłem najpierw załatwiać sprawę zdrapki i nie słucham ich stękania o kasie że dawać już. Ja mam procedurę i wyjazd xD
  Ocena JMP: 6/10
     
#Wampirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-04, 13:20   

Ja wczoraj wydałem 120 zdrapek (był jeden bon na 10zł) i miałem różnicy 0,22zl a pracuje do miesiąca ;)
 
     
#iksyomaz


Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 78
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-04, 13:27   

U Was wszyscy klienci zdrapują przy kasie i chwalą się rezultatem?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-04, 13:30   

nie niektórzy zabierają do domu licząc na większe szczęście :)
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 00:27   

marta1 napisał/a:
nie niektórzy zabierają do domu licząc na większe szczęście :)

Może boją się, że nie dojdą do domu jak coś cennego wygrają i ktoś zauważy :lol:
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-09-05, 00:29   

taaaaak .... chyba ten ekspres italico :em29:
  Ocena JMP: 3/10
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 00:52   

Ja już bym wolał ten bon za 10zł :lol:
 
     
#Wampirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 09:16   

U nas byly juz 3 albo 4 ekspresy ( klienci żartuj, ze ekspresy nie schodzily to zrobili z nich nagrody w loterii zeby sie ich pozbyc) i kilka bonów
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 14:50   

Wampirek napisał/a:
U nas byly juz 3 albo 4 ekspresy ( klienci żartuj, ze ekspresy nie schodzily to zrobili z nich nagrody w loterii zeby sie ich pozbyc) i kilka bonów

To nie żarty, to prawda :)
 
     
#yonica 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 16:42   

Z tego co mi wiadomo, jak ktoś zdrapie nagrodę rzeczową to ma dostać w garść wydrukowany regulamin wraz z załącznikiem i udać się do domu w celu lektury i wypełnienia załącznika 8) Bo klienci myślą, że nagrody realizuje sklep w którym wylosowali zdrapkę i domagają się elektroniki (dobrze że nie samochodu). Głupie sytuacje są też z fakturami na firmę, wczoraj klientka odebrała zdrapkę a później zażyczyła sobie faktury na instytucję państwową, też było dużo tłumaczenia że regulamin i takie tam.
  Ocena JMP: 8/10
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 16:48   

yonica napisał/a:
Z tego co mi wiadomo, jak ktoś zdrapie nagrodę rzeczową to ma dostać w garść wydrukowany regulamin wraz z załącznikiem i udać się do domu w celu lektury i wypełnienia załącznika 8) Bo klienci myślą, że nagrody realizuje sklep w którym wylosowali zdrapkę i domagają się elektroniki (dobrze że nie samochodu). Głupie sytuacje są też z fakturami na firmę, wczoraj klientka odebrała zdrapkę a później zażyczyła sobie faktury na instytucję państwową, też było dużo tłumaczenia że regulamin i takie tam.

Klientów najlepiej wysyłać na stronę internetową, tam można sobie sporządzić wypełniony formularz. A co do tej drugiej sytuacji to nie mamy prawa odmówić zrobienia faktury na paragon, taka luka w przepisach którą można wykorzystać, tak samo jak pracownicy JMP odbierają zdrapki ponieważ przyszli na zakupy z mężem bądź kimś innym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo