Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tych filmów nie znajdziecie w wyszukiwarkach.........
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 18:09   Tych filmów nie znajdziecie w wyszukiwarkach.........

Zapraszam na stronę i zapoznanie się z filmami :



https://www.stowarzyszeni...ent/view/68/72/

i zgadnijcie dla czego tvn jest jedyną stacją bez reklam biedronki....... ;)

ODNOŚNIE OSÓB KTÓRE DOPUSZCZAŁY SIĘ TYCH RZECZY WIĘKSZOŚĆ Z NICH NADAL PRACUJE W FIRMIE NA ZRÓŻNICOWANYCH STANOWISKACH
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-26, 19:14   Szybki awans...Robertty?

Rob jak to z Tobą jest, jeszcze niedawno byłeś zastępcą kierownika sklepu, teraz już awansowałeś na KS. Jakim cudem skoro....no właśnie,może poprzez promowanie firmy, może..a może wyjeżdżonych kilometrów, może...Jedno jest pewne , że noc Ci rośnie w szybkim tempie...
 
     
piegusek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 19:30   

No cóż tak było!a ciekawe jak teraz jest?pani Sierpińska poleciała,całe szczęscie tylko czemu tak póżno!Ale jednak sa jeszcze silni ci z zarzadu skoro tak wielu ich jeszcze pracuje tak jak piszesz!
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 22:09   

tak poważnie? no co Ty janeczek Tobie dopiero musi firma dobrze płacić być wiedział kim jestem i na jakim stanowisko

[ Dodano: 2014-08-26, 22:48 ]
i te 5 postów od 2010 janeczek555 jak to jest na paseczku na stanowisku inwigilacji, przypomniałem Tobie stare dobre czasy? te z 2010? może się mylę ale konto założone ,5 postów a ty tyle lat na forum

[ Dodano: 2014-08-26, 22:50 ]
zacytuję Twój post:
" a należe do nszzp"biedronka" od wielu lat, związek solidny , rzetelny zawsze jak trzeba wybroni pracownika, składka 0,50 % od podstawy wynagrodzenia i nie ulega podwyzszeniu, jast becikowe, zapomoga , pomoc prawnika i to w ramach składki. Zdecydowanie najlepsze warunki jakie można mieć w zz. Polecam."

Pozdrawiam kolegę związkowca z NSZZP biedronka teraz dopiero sprawdziłem Twoje posty

[ Dodano: 2014-08-26, 22:53 ]
Aktualności Wysłany: 2013-02-04, 16:01 Temat: Związki Zawodowe "Solidarność" w Biedronce
Ja należe do nszzp"biedronka" od wielu lat, związek solidny , rzetelny zawsze jak trzeba wybroni pracownika, składka 0,50 % od podstawy wynagrodzenia i nie ulega podwyzszeniu, jast becikowe, zapomoga , pomoc prawnika i to w ramach składki. Zdecydowanie najlepsze warunki jakie można mieć w zz. Polecam..

Tak dla przypomnienie......... o jakie masz dobre informacje kto to Robertty ,gdzie pracował itp. Widzę że naciskamy komuś na odcisk :) boli że przypominam ludziom jak było ? nie martw sie zobacz jak jest ,ludzie mówią że gorzej ,a Twoja krytyka to dla mnie motywacja ,że to co robię ma sens ,może napisz ile Ty ludziom pomogłeś jako związkowiec? wiesz nie wiem jakie masz hobby ale ja zbieram karty...tych co do nas przeszli od Ciebie

[ Dodano: 2014-08-26, 23:06 ]
pozwól że też co innego zacytuję:

PostForum: Wiadomości ZZ Wysłany: 2013-05-17, 07:22 Temat: Spotkanie z JMP dnia 25.04.2013r.
Robertty, piszesz bardzo rozsądnie i dobrze by było aby chociaż 1% z piszących na tym forum to zrozumiała, ale obawiam się , że mamy społeczeństwo nadto roszczeniowe i może być z tym problem.. Gratuluję zdrowego rozsądku..


Coś nie wyszło chyba zmieniłeś zdanie, jestem zbyt bezkompromisowy w walczeniu praw pracownika? nie wiem ,wiem że od wczoraj widzę totalny atak z różnych stron, w tym na moim fb... często atakują mnie ludzie jakoś związani z JMP ,przez rodzinę itp a czasem reprezentujący ich interesy.... Powiedz janeczek555 jakie masz sukcesy..... albo może na jakiego związku wniosek mamy egzaminy z podręcznika operacyjnego To czy jestem z-cą czy ks dziwne może kasjerem? ale myślę że masz bardzo dobre informacje bo tutaj nie zmieniałem profilu ... i jedno ale z tamtąd skąd pochodzę nie ma nikogo zapisanego doNSZZP , więc skąd masz info? i te kilometry... człowieku na ogół podróżuję pociągiem bo nie miałem do niedawna samochodu a jak samochodem to nie moim a z kolegą.... dziwne......
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 23:16   

Robertty, z którego roku są te filmiki? Pod napięciem już dawno nie ma, Ziobro dawno nie jest min. sprawiedliwości, a spanie na papierze toaletowym w sklepie to chyba sprzed 10 lat, wspominane jeszcze tylko w filmie o motylku :) A i reklamy biedronki na TVN... kurcze, widziałam :P
Materiały bardzo nie na czasie i wszyscy przyznają, że to zamierzchłe czasy i bardzo wiele się już zmianiło. Pochwalam Twoje zaangażowanie w obronę praw pracowniczych i próbę polepszenia warunków pracy, ale takie szczucie materiałami sprzed 7 lat jest chyba przesadą i może trochę mieszać w głowach.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 23:18   

ale Larrikol ja bardzo lubię szczuć ale nie naszych pracowników.Uderz w stół a karaluchy z pod poduchy zobacz jak mi się kolega związkowiec oburzył.... Historia jest po to by się uczyć i wyciągać wnioski

To filmy z czasów Pani Łopackiej z Elbląga, w biedronce pracuje dużo młodych ludzi i się zachwyca ale gdyby nie ona byłoby tak dalej. Nie każdy ma perspektywy albo siły by coś w swoim życiu zmienić Ty Larrikol odeszłaś chcąc zmian. Inni nie mogą albo nie potrafią , ja zawsze mówię że moim marzeniem jest by moim największym problemem było ustalenie z pracodawcą w ramach dialogu np wysokość bonu wakacyjnego ,albo interwencja bo np Zosia nie ma pół roku mopa na sklepie. I to marzenie nie wynika z lenistwa
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 23:24   

Robertty, nie wiem, czy się kolega związkowiec jakoś oburzył, nie zauważyłam. Po prostu zadał pytania i wcale nie trzeba robić dochodzenia, żeby zauważyć wspominane rzeczy :) Wystarczy poczytac Twoje wpisy, jak wspominasz gdzie jechałeś, stąd o kilometrach i jak piszesz, że jesteś zastępcą, a w profilu masz kierownika. Nie zauważyłam tu żadnego ataku na Twoją osobę. A co do historii to wnioski zostały wyciągniete, dlatego opisane w tych materiałach rzeczy już nie maja miejsca.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-26, 23:24   

więc pozwól i wybacz że w dziale zz powiało trochę historią a że historia ma to do siebie ,że lubi się powtarzać może nie długo znowu wiatr rozniesie wieści i będzie nam się pracować może nie rewelacyjnie wystarczy normalnie....bez pośpiechu ,bez stresu z uśmiechem na twarzy

[ Dodano: 2014-08-26, 23:25 ]
oj Larikol długo Cię nie ma w firmie znam miejsce w naszej rodzinie gdzie odbijają się po 12 godzinach i robią dwie kolejne za free na cześć i chwałę naszej matuli
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-26, 23:48   

Larrikol mylisz się bardzo!!!! czasy 2004r. wracają i to się dzieje pod nosem góry a góra oczy przymyka. Ile już osób się zwolniło !!!! ile osób poszło na L-4
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-27, 00:01   

I jeszcze jedno jeśli czujecie niesmak ,bo pracuje wam się dobrze (na szczęście) a jakiś Robertty ciągle się o coś ciska:
"solidarność polega nie na tym że ktoś się wścieka z powodu własnej krzywdy lecz na tym ,że czuje dyskomfort z powodu cudzej"
Andrzej Jóźwiak
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-27, 07:49   

Ilu kierowników czy zastępców jest na antydepresantach?
Jak wielu pracowników ma myśli samobójcze idąc do pracy.?
Ile jest wypadków w pracy spowodowanych pośpiechem?
Jak często przyjeżdżają karetki pod sklepy?
Nie jesteśmy bezrozumnymi baranami przeznaczonymi na rzeź. Jesteśmy ludźmi rozumnymi i powinniśmy robić wszystko co w naszej mocy żeby czarne karty historii nigdy nie powróciły. A patologie niszczyć w zarodku
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-27, 08:36   

zz-biedronka napisał/a:
Larrikol mylisz się bardzo!!!! czasy 2004r. wracają i to się dzieje pod nosem góry a góra oczy przymyka. Ile już osób się zwolniło !! ile osób poszło na L-4

Jaki plan w związku z tym co napisałes ma ZZ...? Jak chcecie to zmienić? Co zrobić by na sklepach była zatrudniona odpowiednia ilość pracowników, bo tak naprawdę o to wszystko się rozbija...?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-27, 09:23   

Właśnie widziałam reklamę biedronki na TVN :P
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-27, 10:10   

he widzisz pewnie się już z nimi przeprosili ;)
odnośnie planu przypominam że opublikowaliśmy pismo które było wysłane do pracodawcy ,co do planów to są wkrótce się o tym przekonacie ;)

[ Dodano: 2014-08-27, 10:11 ]
boczek masz rację sytuacje w których ludzie są na skraju wyczerpania nerwowego oraz sytuacje gdy pod wpływem stresu przejeżdża pogotowie do pracownika to niestety coraz częstsze przpyapdki
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-27, 11:21   

Robertty napisał/a:
odnośnie planu przypominam że opublikowaliśmy pismo które było wysłane do pracodawcy ,co do planów to są wkrótce się o tym przekonacie

Które pismo bo publikowaliście kilka... pytam o to bo kwestia braków w zatrudnieniu jest chyba widoczna wszędzie i na tym chyba powinniscie się skupić przede wszystkim. W jaki sposób chcecie to naprawić?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo