Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta w mieście wojewódzkim

czy zakazywanie rozmów z związkowcami i zgrywanie wizyt
jest zgodne z prawem i interesem pracodawcy
1%
[ 2 ]
narusza prawa obywatelskie pracowników i członków związku
30%
[ 49 ]
nie stwarza działań dyskryminacyjnych
2%
[ 4 ]
może doprowadzić do dyskryminacji osób które rozmawiają z związkowcami w celu przedstawienia problemów,zapisania się
33%
[ 53 ]
jest zgodne z polityką etyczną firmy
1%
[ 3 ]
jest działaniem skrajnie nieetycznym
30%
[ 48 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 159

Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 22:17   

wiesz Rob ja mieszkam w małej mieścinie w mojej biedronce nikt jeszcze nie odczuwa tego wszystkiego o czym piszesz jest tam trochę tak jak u Pana Boga za piecem , mamy zgraną załogę jest ciężko ale jakos dajemy radę....
 
     
zibi

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-23, 22:50   

Rob jak tak czytam co piszesz to mam wrażenie że w innej firmie pracuje, że nie masz co robic, ze nie masz rodziny, i ze jesteś nie zadowolony z życia. Sorki ale tego nie da się już czytac.

Wszystko jest do czasu i wszystko się zmienia z dnia na dzień i mam nadzieje, że nie doczekasz się czegoś po czym będziesz szukać pomocy !!!!! Wszyscy wiemy o tym, że dzieje się żle, JMP nie osiąga takich wyników jak sobie zaplanowała ale odbija się to na pracownikach jak zwykle zwalając winę na nich.
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2014-08-24, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-24, 01:22   

widzisz zibi Twoja praca jest taka jak wykonujesz a moja taka jak ja wykonuję. Ty pracujesz na sklepie ja po to by ten sklep funkcjonował jak należy. Jeżeli Twój funkcjonuje tak jak powinien to świetnie ,cieszę się bo to powinien być standard. Natomiast te sklepy które odwiedzamy na prośbę pracowników tych standardów nie spełniają. Jeśli nie podoba Tobie się to co opisuję po prostu nie czytaj. Myślę że mój poziom zadowolenia z życia jest dość wysoki podobnie jak czas poświęcony rodzinie. Wrażenie pracowania w dwóch odmiennych firmach jest dość powszechne więc cieszę się że Twój wizerunek JMP jest taki jaki ja oczekuję by był dla wszystkich .I jeszcze jedno nie robię tego bo chcę tylko dokopać firmie ,robię dlatego że Zosia ,Marysia,Andrzej czy Agnieszka zgłasza nam taki problem .Uwierz chciałbym mieć taki komfort pracy , że jedynym zmartwieniem byłoby dla nas ustalenie wspólnie z pracodawcą wysokości bonu na święta, a na razie nawet tego pracodawca nie chce się podjąć. Mam nadzieję zibi że Twoja optyka firmy nie zmieni się nigdy i szczęśliwie doczekasz emerytury w miejscu pracy ,czego Tobie i nam wszystkim życzę z całego serca
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-24, 15:18   

zibi, są na świecie ludzie, którzy chcą pomagać innym, (nie świadczy to, że nie mają Swojego życia prywatnego ) robią to , bo chcą. Są wolontariusze, Ci, którzy działają charytatywnie........ Weź pod uwagę, że większości z nas nie stać na prawnika, wszelkie hospicja korzystają z pomocy (bezpłatnej) Ludzi o dobrym serduchu. Nawet Ty udzielasz się w pewnym sensie charytatywnie, biorąc pensję nie adekwatną do swojej pracy ( chyba , że się mylę, czego życzę Tobie). Pomyśl......

[ Dodano: 2014-08-24, 15:20 ]
nieadekwatną- byczek :-(
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 17:09   

zibi nie musisz tego czytać ale za to możesz sam napisać coś ciekawego... Może dowiemy się jak wygląda idealna biedronka i co zrobić żeby każda taka była...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 17:13   

Nie ma ideałów Martuś ale wcale nie znaczy że nie może być normalnie i po ludzku. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 19:37   

Ideał to normalnie i po ludzku Hell :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 20:21   

Bardzo wiele zależy od współpracowników, widocznie u kolegi zibiego jest więcej marchewki niż kija. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 20:29   

Ładnie to nazwałaś... :D
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 20:33   

A ja to wszystko tak czytam i próbuję sobie sama wytłumaczyć Robertty miałeś być na naszym sklepie jakiś czas temu i cisza pozostaliśmy sami sobie i walczymy sami dla siebie . Jak również mieliśmy otrzymać statuty związkowców i do dziś cisza .... No cóz są sklepy ważne i ważniejsze .

Już pracujemy 7 dni w tygodniu i 24h ale tak jak Robert obiecał - będziemy
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2014-08-24, 22:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-24, 20:37   

Muminka o co walczycie?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-24, 22:06   

Muminka ale jesteście przyjęci na członków związku...... a odwiedzimy was na pewno .
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 18:51   

https://www.dlahandlu.pl/...sny/,37043.html
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-26, 00:17   

Hell napisał/a:
Muminka o co walczycie?


Walczymy o dodatkowe etaty o siebie i swoje prawa o to żebyśmy nie pracowali ponad swoje siły obecnie pracujemy po 3-4 osoby na zmianie w sklepie wysokoobrotowym towar zalega brak rąk do wykładania go na półki i samo przez się mamy spore straty mało tego towar zalega na placu co dla mnie osobiście jest chore napoje mleko piwo na upale stało i to się ludziom sprzedaje , a od kierowców wymaga sie temperatur na pakach samochodu śmiechu warte .... KR powinna za to odpowiedzieć bo dzięki niej mamy takie warunki ....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-26, 10:02   

Muminka napisał/a:

mało tego towar zalega na placu co dla mnie osobiście jest chore napoje mleko piwo na upale stało i to się ludziom sprzedaje , a od kierowców wymaga sie temperatur na pakach samochodu śmiechu warte ....



Jakim placu? Bo nie czaje...
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo