Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muszki owocówki
Autor Wiadomość
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-21, 12:15   

Tak my założyliśmy właśnie takie pojemniki to na następny dzień nasz "kochany" rejonowy kategorycznie zabronił tego wieszać. A wczoraj nam babka sanepidem groziła za to, co dzieje się w ciastkach...
  Ocena JMP: 10/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-21, 14:26   

krzysieq, czym sie przejmujesz, mandat pokrywa firma haha ach te kłamczuchy
  Ocena JMP: 8/10
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-02, 15:00   

A my właśnie dostaliśmy mandat od sanepidu za te muszki. Zabronili nam też wypiekać ciastek. Jakiś klient złożył skargę i cóż... Kto płaci? Kadra kierownicza sklepu a nie firma :/
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-02, 21:22   

w życiu nie zapłaciła bym mandatu za firmę przecież to jest oferta sklepu nie pracownika to szefostwo powinno zadbać o to , żeby takiej sytuacji nie było , a nie wiedzą o wszystkim i zamiatają pod dywan i myślą że pracownicy będą pokrywać koszty .... chore nie dajcie się zwariować ....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 01:33   

Jak policja przyjeżdżała do opóźnionej dostawy z powodu zakłócania ciszy nocnej i chciała wlepić mandat to była zawsze prosta argumentacja, obecnie reprezentujemy firmę i nie działamy jako prywatne osoby, więc jeśli ma być wystawiona kara pieniężna to proszę obciążyć ją pracodawcę. Wielu kierowców odmawiało w ten sposób mandatów i nie słyszałem aby później ich męczyli jakimiś zawiadomieniami czy karami.
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 15:48   

Ale szefostwo w sklepie to kierownik sklepu a jeśli go nie ma to jego zastępca - ja wiem że w B jest to trochę postawione na głowie i zks to taki kasjer którego się więcej o...a od zwykłego kasjera ale kontrolujących to nie interesuje. A mandat za zaniedbania wynikające z obowiązków dostaje osoba konkretne.
Jak miałem swojego czasu kontrolę z nadzoru budowlanego (nie w Biedronce) to mandat nie firmie a mi chcieli wypisać bo ja byłem za daną rzecz odpowiedzialny...
 
     
#A.G.A.

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 86
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-03, 19:38   

Ja dzisiaj pierwszy dzień na innym sklepie. I tak jak na wcześniejszym nie było tyle OW i muszek nie było, to na tym o wiele więcej i muszek tyle, że się odgonić nie szło jak przebierałam i dokładałam OW. Pierwszy raz widziałam taki ogrom tego dziadostwa. Nie wiem czy sobie klapki na muchy nie kupie i wywijać nie zaczne.... może coś się uda wybić >:D albo lakierem do włosów psiknę jak się wzbiją w powietrze >:D
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 06:08   

ondrasz napisał/a:
Ale szefostwo w sklepie to kierownik sklepu a jeśli go nie ma to jego zastępca - ja wiem że w B jest to trochę postawione na głowie i zks to taki kasjer którego się więcej o...a od zwykłego kasjera ale kontrolujących to nie interesuje. A mandat za zaniedbania wynikające z obowiązków dostaje osoba konkretne.
Jak miałem swojego czasu kontrolę z nadzoru budowlanego (nie w Biedronce) to mandat nie firmie a mi chcieli wypisać bo ja byłem za daną rzecz odpowiedzialny...


My mamy taką kochną firmę która twierdzi że płaci za nałożenie kary na placówkę a pracownicy nigdy nie są obciazani kosztami jej zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością : kłamczuchy :bu:
  Ocena JMP: 8/10
     
#yonica 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 15:45   

U nas się lęgną w mrożonych jagodziankach najbardziej, koszmar totalny i nie do opanowania. Dziewczyny biegają z lepami i je łapią ale to i tak nic nie daje a opierdziel zbieramy i tak i tak.
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 18:32   

u nas nie wystawiamy jagodzianki i nie pieczemy tego cholerstwa z jabłkiem bo tyam jest ich najwięcej
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-05, 21:54   

Ciastko z jabłkiem, nie dość że się nie sprzedaje to jeszcze te muszki. marta1, muszę powiedzieć moim dziewczynom w sumie tyle pieczywa teraz jest w pleksach że nikt nie zauważy :D
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-06, 16:47   

Ale żeby nie było że to samowolka mamy pozwolenie ;)
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 16:59   

Ciasta wystarczy po wystudzeniu zapakować w papierowe torebki i zawinąć, i problem z głowy. A jagodzianki nie odkrywamy z foli wycinamy ją tylko z dwóch stron i zostawiamy na kartonie.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 19:09   

niestety muszka owocówka to taka bestia która wejdzie do najbardziej zamotanego worka :D
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 09:49   

beatqa napisał/a:
Ciasta wystarczy po wystudzeniu zapakować w papierowe torebki i zawinąć, i problem z głowy. A jagodzianki nie odkrywamy z foli wycinamy ją tylko z dwóch stron i zostawiamy na kartonie.


Ale jak klienci wyciągają jagodzianki a wiadomo nikt nie będzie uważał na folie to musi wyglądac nieestetycznie, czy moją wyobraźnie ponosi?... U mnie problem z ciastkiem z jabłkiem sam sie rozwiązał - zablokowany :D
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo