Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
degradacja
Autor Wiadomość
biedronka40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-07-22, 19:00   degradacja

A co myślicie o degradacji z ks na zks ? Czy ten krok do tyłu nie jest początkiem jeszcze większych problemów?
 
     
~matusiak80 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-25, 18:24   

Ja pracuje już 4 lata po degradacji z zks na kasjera i na sklepie mamy byłego ks a teraz zks to chyba zależy od sklepu bo u ja nie mam z tym problemu.
  Ocena JMP: 5/10
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-25, 22:08   

Też po rozmowie z KO i KR zostałem zdegradowany (jakiś czas temu z KS na ZKS), za to zostałem rzucony na "najcięższy" sklep w rejonie, jako pomoc w doprowadzeniu go do porządku, degradacji nikt mi nie wypomina, nikt nie wraca do tego. Wszyscy stwierdziliśmy że temat został zamknięty
  Ocena JMP: 5/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-26, 00:47   

Kamillo, matusiak80, żeby tak było wszędzie to byłby lux :) u Nas nie ma degradacji, nie radzisz sie to dowiedzenia...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-26, 09:55   

Pracownik zawsze może sam z prośbą wyskoczyć :)
Ma do tego prawo
  Ocena JMP: 5/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-26, 10:06   

Prawo ma, na moim rejonie nie jednen zastępca chciał się zdegradować i się nie udało. Kr powiedziała że nie ma odwrotu.
  Ocena JMP: 8/10
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-27, 14:31   

Tak z czystej ciekawości, za co mogą zdegradować KS lub ZKS na niższe stanowisko ??
Musi być "coś poważnego", jakieś przewinienie czy poprostu "widzi mi się" KR ?
  Ocena JMP: 5/10
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-27, 15:18   

TajemniczyK napisał/a:
Tak z czystej ciekawości, za co mogą zdegradować KS lub ZKS na niższe stanowisko ??
Musi być "coś poważnego", jakieś przewinienie czy poprostu "widzi mi się" KR ?

W większości przypadków to sami kierownicy chcą wrócić na swoje poprzednie stanowisko ponieważ nie mają ochoty tracić nerwów na ten cały bajzel który oferuje JMP. A jeśli ma to być zainicjowane od drugiej strony to albo z powodu "nie radzi sobie" albo "jest niewygodny" ;)
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-27, 15:38   

Zed napisał/a:
TajemniczyK napisał/a:
Tak z czystej ciekawości, za co mogą zdegradować KS lub ZKS na niższe stanowisko ??
Musi być "coś poważnego", jakieś przewinienie czy poprostu "widzi mi się" KR ?

W większości przypadków to sami kierownicy chcą wrócić na swoje poprzednie stanowisko ponieważ nie mają ochoty tracić nerwów na ten cały bajzel który oferuje JMP. A jeśli ma to być zainicjowane od drugiej strony to albo z powodu "nie radzi sobie" albo "jest niewygodny" ;)


Aha, rozumiem.
z tym "nie radzi sobie" albo "jest niewygodny" to chyba jak w każdej korporacji :)
  Ocena JMP: 5/10
     
~zula 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-29, 14:50   

jestem rok po degradacji sama zrezygnowałam z bycia zks , początkowo mój KR nie chciał przyjąć mojej degradacji i zaczął mnie straszyć jakimis przeniesieniami na inne sklepy lub zwolnieniu z pracy , to podstawiłam mu pod nos mój aneks w którym nie było mowy że jak sie rozmyślę to ................, więc spuści ł z tonu i nawet zostałam na swoim sklepie i jest oki , nie chcesz byś zks czy ks to nikt cie do tego zmusić nie może
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-29, 15:12   

zula napisał/a:
podstawiłam mu pod nos mój aneks w którym nie było mowy że jak sie rozmyślę to ................,
W drugą stronę zapisu takiego też nie ma. Pracodawca nie ma obowiązku zapewnić stanowiska niżej dla pracownika, bo ten się nagle rozmyślił. Firma daje taką mozliwośc i często można to załatwić na drodze porozumienia, ale nie jest to żadne prawo pracownika wracać na poprzednie stanowisko kiedy stwierdza, że mu się jednak nie podoba obecne. Poprzednie stanowisko to zostało już obsadzone, na skutek przemyślanej i świadomej decyzji tego pracownika, więc jak przełozony nie chce, to wcale nie musi degradować, bo ktoś tak sobie żażyczył... Zmusić oczywiście do żadnego awansu nie można, ale jak już się ktoś decyduje to niech potem nie oczekuje, że pstryknięcie palcami i huknięcie na KR wystarczy.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-29, 15:36   

Trzeba być konsekwentnym w życiu i nie
zmieniać się jak chorągiewka na wietrze
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-29, 15:59   

...ale są sytuacje gdy degradacja to najlepsze z możliwych wyjść i będzie to korzyść zarówno dla pracownika jak i pracodawcy, nic na siłę. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
galaxa78

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-22, 23:32   

czyli idzie??/ ja nie ma już siły byc zks, wole kasjerem, wszystko zaczelo sieć gdy dali nam popołudniowe dostawy . co z tego ze jest przy tym ochrona, ja i tak musze sprawdzic dostawe, a zeby cos zrobic na sklepie potrzebny jest elektryk. ogólnie w biedronce jest syf i będzie- robiłam w konkurncji i tam jest omniej non-foodu, mniej promocji i na sklepie porzadek. biedronka przy nich to syf.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 23:56   

ostatnio jest taka moda odpowiadają "nie ma degradacji" a czemu nie ma? bo nikt nie chce być zastępcą .......kiedyś usłyszałem że kasjerka na propozycję awansu odpowiedziała "nie dziękuję chcę jeszcze pracować"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo