Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EWIDENCJA PRZERW PRACOWNICZYCH CZYLI CO MOŻE DC....TO NIE..

CZY REGULARNIE KORZYSTASZ Z PRZERWY 15 MINUTOWEJ
TAK
17%
[ 25 ]
NIE
33%
[ 47 ]
NIE IDĘ JAK JEST DUŻO PRACY
39%
[ 55 ]
NIE JESTEM PUSZCZANA/NY NA PRZERWĘ
8%
[ 12 ]
Głosowań: 139
Wszystkich Głosów: 139

Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-19, 15:47   

kogata oczywiście że nie ma patenciku będącego w zgodzie z procedurą ;) ale dużo zależy od podejścia. Dla mnie to nie problem jak w czasie przerwy załatwię coś na kasie czy wypiszę fakturę. Kończę i znowu wracam na socjalny. Telefon to najmniejszy problem, albo nie odbieram a jak już to mówię że jak skończę przerwę jestem do dyspozycji w myśl starej zasady że JAK POLAK GŁODNY TO ZŁY. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~tranwkapsulkach

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-19, 16:28   

Moja KS sama się pyta czy byłam na przerwie albo proponuje mnie i innym kasjerom, żeby iść odpocząć. Jest sprawiedliwa, jeśli sama proponuje, to wpierw tym którzy wcześniej zaczęli zmianę. A ja też wiem co mam do zrobienia, jeżeli stoi pół palety nabiału z dostawy, to wpierw staram się to ogarnąć, jeśli odpowiadam za pieczywo, to w pierwszej kolejności sprawdzam czy na półkach nie ma pustek i jak dopiekę, to dopiero idę. Na poprzednim sklepie zastępców trzeba się było prosić o przerwę i zawsze puszczali z wielką łaską, ale jak widzieli że się nie leni tylko zapierdziela, to nigdy nie odmówili.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-20, 14:01   

kogata napisał/a:
. kiedyś jadałam suchą bułkę w biurze np. przy robieniu kasy, lub drukowaniu cen, ale tego nam zabroniono.


Ja zawsze jem w biurze, przy okazji jak potwierdzam mm, czy robię ceny. Rejonowa kilka razy zwracała mi uwage żebym nie robiła socjala z biura. Szczerze takie słowa spływaja po mnie jak po kaczce. Bo jak latam po sklepie i kręci się w głowie to najszybszym rozwiązaniem jest kupić bułę i nawet ratalnie ale zjeść w biurze.
Kasjerki puszczam zawsze, jak jest dużo pracy to same wracają po kilku minutach i działamy dalej. U mnie brak czasu na przerwe wynika z mojego ADHD na sklepie bo zamiast usiąść na pupie to sama wynajduję sobie zajęcie. Taki typ człowieka, na brak przerwy nie narzekam bo puki baterie naładowane to chasam.
  Ocena JMP: 8/10
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 04:47   

Robertty napisał/a:
zapraszam do lidla tam ks/zks ma przerwę po za tym jest coś takiego JAK KASJER FUNKCYJNY KIEDYŚ U NAS BYŁ STARSZY KASJER


Przepraszam, że wtrące w którym LIDLU ma przerwe tam takie same kwiatki jak w Biedronce :D Oj każdy o swoją przerwe powinien dbać i już ja dbam to mam :)
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo