Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kara nagany/upomnienia
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 21:45   

qweerty napisał/a:
Kalkulacja jest prosta labo ktoś kto zawinił ,albo Ty .Wydaje mi się to proste moje zatrudnienie i wynagrodzenie ( i np utrzymanie rodziny) a odpowiedzialność kogoś innego.
Honor jest dobry i potrzebny ,podobnie jak lojalność ale jedno i drugie źle pojmowane nie zapełni twojej miski
qweerty, co Ty mówisz? Chyba nie tylko ja mam problem z odczytaniem tego, "co autor miał na myśli".
 
     
~Natalia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2014
Posty: 53
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-13, 21:57   

Dzieki.Spokój będe starała sie zachować ;)
Gdybym była winna czy zrobiła to, to myśle że przyznać mi by się nie było trudno.Ale nie ja jestm winna, bo nie pracowalam na tym stanowisku, wiec dla mnie proste jest że to nie ja zrobiłam.Monitoring to udowodnił, więc plus tego jest, że mam czyste sumienie
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 22:02   

Nie martw się, kasjera nie jest łatwo zwolnić :)
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 22:34   

Cytat:
Ja się wybroniłam od nagany ale źle sie z tym czuje.Dobrze że w sklepach są kamery, bo tam było dokładnie widziane że to nie ja coś źle zrobiłam tylko koleżanka.Dopiero po obejrzeniu kamer, kierowniczka zeszła ze " złości" jaką przed tym mi okazywała.
Chcieli mnie wrobić ale nie udało się.Jednak źle się z tym czuje.


Larrikol, chyba rozumiem dobrze. Koleżanka się wybroniła z nagany ale boi się konsekwencji. Więc wiem co miała na myśli. A moja odp mówiąc krótko " lepiej gdy się wybronisz i udowodnisz że to nie Ty ,niż ponosić konsekwencje"

Z tym "trudno zwolnić kasjera" polemizowałbym. Trudno zwolnić kasjera w zz , który zadzwoni do kogoś z związku jak coś się dzieje to jednak brzmi lepiej.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 23:13   

Miałam na myśli to, że nie wiadomo o co Tobie chodzi, bo napisałeś bardzo chaotycznie i zrozumiałam to tak, że albo ją zwolnią albo tamtą i że jak jest honorowa to odejdzie sama :)
Moim zdaniem trudno zwolnić kasjera, trudniej niż kierownika i jest dużo mniej rzeczy o które można się przyczepić i później powołać. Ale ogólnie trudno jest zwolnić kogolwiek, kiedy boi się sądów jak JMP.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 23:27   

I tu niestety larrikol się mylisz łatwo zwolnić kierownika np za stwierdzoną brudną podłogę i jeden termin , i kasjera za dwa wózki kontrolne i jedną róznicę raz po 5 latach na 50 zł.Czytam wiele wypowiedzeń w tym ludzi spoza związku proszących o pomoc. I nie uwierzysz jakie dziwne są argumenty.I jeszcze jedno JMP woli ponieść koszt50 tyś na kancelarię "R..... i partnerzy" niż 20 tyś na zadośćuczynienie.Nawet gdy racja leży po stronie pracownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo