Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[/b]ANKIETA TEMATY NA AGENDĘ Z PRACODAWCĄ"[b]

Jakie najważniejsze dla Ciebie są zagadnienia do agendy
zmiana systemu premiowego na bardziej sprawiedliwy
21%
[ 50 ]
zmiana systemu oceny SAP z możliwością skuteczniejszej możliwości odwoławczej
15%
[ 38 ]
bon wakacyjny , jego wysokość i otrzymanie
18%
[ 44 ]
straty w transferach , określenie szczegółowe co na nie wpływa z wykazem co misiąc na każdy skelp szczegółowo
18%
[ 44 ]
etaty na sklepach , i ich zwiększenie
26%
[ 62 ]
Głosowań: 77
Wszystkich Głosów: 238

Autor Wiadomość
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-20, 10:00   

Odpowiadam "Robertty" - reprezentuję jedynie siebie, i kolegów z swojego sklepu, jeśli sobie tego życzą.

Jeśli dobrze zrozumiałem - wystarczy założyć związek zawodowy który liczy np. 10 członków w firmie zatrudniającej 47000 pracowników i ten związek będzie reprezentował 47000 pracowników.
Dobrze kombinuję ?

Jeśli tak to jest to chore.
_________________
michał
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 12:18   

Tak najpierw najeżdżacie na związki.. A jak przyjdzie co do czego to zaraz bedziecie przepraszac i prosic o pomoc. Zejdzcie z Robertty :/ Poswieca on swoj czas na nasze sprawy! I bardzo dobrze, ze sa tacy ludzie jak on! Bo przynajmniej ktos patrzy firmie na ręce!
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-20, 17:01   

moje pomysły to: ocena SAP dla kierowników przez kasjerów!!! docenianie nas!!! szacunek, którego nie ma!!! egzaminy dla kierowników w obecności kasjera!!! więcej etatów!!! kary upomnień i nagan dla kierowników za zmiany grafików z dnia na dzień i nie informowanie pracowników o tym!!! nie miejcie mi za złe, ale to sugestie dotyczące mojego sklepu.... niestety...
  Ocena JMP: 2/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-20, 18:38   

Tom21231 napisał/a:
2) Sklep z wypiekiem wiecznie pl bo musi być dostępność.

3) Nadwyżki z DC praktycznie nigdy nie uznawane przez Bob ...... tak samo złej jakości jak przychodzą warzywa czy kwiaty PL na poziomie sklepu dziękuję.


Zgadzam się w 100% wypiek stał się kulą u nogi. Kwiaty nie wliczają się do strat sklepu, a alokowane mięsa, deserki, jogurty, ryby to porażka totalna. Plus na moim rejonie codziennie trzeba podawać Kr ilość pozycji w raporcie braku dostępności. Pokaże się 25 indeksów i pretensji trzeba się nasłuchać że za dużo. Musimy zamawiać, większość świeżych bieżemy od daty do daty bo się nie sprzedaje. Koło się zamyka i codziennie pl oscyluje na granicy 500-600 zł... Zwariować idzie.
BOB- w sume to niewiem jakimi kategoriami sugerują się przy uznawaniu lub nie ale żartuja sobie z nas równo. Wjeżdża zaparzona paleta banana bo jest w promocji, zgłaszasz a tu nie uznane, podmieniają jogurty w cd zamiast zamówionego dają inny którego celowo nikt nie zamawiał bo jest zapas na sklepie i termin poleci to bob też nie uzna. Paranoja, plus NF i uroki robienia zwrotu przez 6 godzin pracy bo tyle nawalone że kartony sufitu sięgają...

[ Dodano: 2014-05-20, 18:44 ]
biedronella33 napisał/a:
Tak najpierw najeżdżacie na związki.. A jak przyjdzie co do czego to zaraz bedziecie przepraszac i prosic o pomoc. Zejdzcie z Robertty :/ Poswieca on swoj czas na nasze sprawy! I bardzo dobrze, ze sa tacy ludzie jak on! Bo przynajmniej ktos patrzy firmie na ręce!
:yeah:
  Ocena JMP: 8/10
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-20, 20:28   

Edyta 89 napisał/a:
Kwiaty nie wliczają się do strat sklepu


no co ty od zmiany tabelek premiowych oczywiscie ze sie wliczaja potwierdzone u dwoch ko

@robertty

a moze poswiec chwilke czasu i poszukaj jak jeronimo traktuje polska a portugalska zaloge bo wystarczy przejrzec oficjalne dane ile ludzi pracuje tu i tam w odniesieniu na przyklad do powierzchni handlowej i wyjda fajne liczby ;)
  Ocena JMP: 2/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-20, 20:53   

[quote="lokii"]
Edyta 89 napisał/a:
Kwiaty nie wliczają się do strat sklepu


no co ty od zmiany tabelek premiowych oczywiscie ze sie wliczaja potwierdzone u dwoch ko


Kurcze nie wiedziałam... moja kr powiedziała że się nie wliczają. No to jeszcze większa lipa
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 21:44   

Cytat:
Jeśli dobrze zrozumiałem - wystarczy założyć związek zawodowy który liczy np. 10 członków w firmie zatrudniającej 47000 pracowników i ten związek będzie reprezentował 47000 pracowników.
Dobrze kombinuję ?


Tak dobrze kombinujesz ale znajdź 10 chętnych , ale przede wszystkich po pierwsze musisz wiedzieć jak to zrobić i w jakim celu , po za tym widzę ,że wiedza przekracza zwykłe zamiłowanie , czy dociekliwość. Myślę , że to że możesz pracować ku chwale JMP a nie Państwowej Spółdzielni Pracy , zawdzięczasz tym 10 ludziom którzy w latach 80 zakładali w Polsce wolne związki zawodowe. A kolejnym 10 w JMp zawdzięczasz ,że nie śpisz na stołach po inwentaryzacji jak pani Łopacka, bo gdyby nie ona nadal latalibyśmy w pampersach .Myślę ,że łatwiej opluwać niż samemu coś robić. Kolejna rzeczy gdy Ciebie pracodawca będzie chciał wymienić poradzisz sobie zapewne sam , bez związku zawodowego .Twoja wola

[ Dodano: 2014-05-20, 21:46 ]
Kod:
 reprezentuję jedynie siebie, i kolegów z swojego sklepu, jeśli sobie tego życzą.


Niestety nie możesz reprezentować przed pracodawcą swoich kolegów
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 12:18   

Proponuje jeszcze poruszyć temat NIECHĘTNEGO oddawania kasy za delegacje i DŁUGIEGO oczekiwania na ew. pieniądze.
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 12:34   

Czas oczekiwania za delegacje wynosi od dwóch do trzech miesięcy choć są i tacy co od roku się nie mogą doczekać na swoją kasę

[ Dodano: 2014-05-23, 12:39 ]
kary upomnień i nagan dla kierowników za zmiany grafików z dnia na dzień i nie informowanie pracowników o tym!!!

z tym się w zupełności zgodzę miał być grafik na miesiac , a tu nawet na tydzień nie ma jednego tylko ciągl zmiany pracownik sam musi dzwonić i się dowiadywać jak idzie do pracy nic zaplanowac zero życia prywatnego przy takich ciagłych zmianach ......
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 12:57   

Skądś znam to nieinformowanie! To jest denerwujące! Bo tracimy na dojazdy, żeby się dowiedzieć, że jednak dzisiaj ktoś ma wolne. :/ Albo dzwonią z pretensją, dlaczego ciebie nie ma :/
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-24, 10:49   

bo wasi kierownicy jak zmieniaja grafik to nie maja jak do was zadzwonic bo sluzbowy telefon jest zablokowany a wlasnej komorki posiadac nie musza a nawet jak maja to nikt im kasy nie odda za dzwonienie z prywatnego w sprawach firmowych :bu:
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 12:03   

To skoro nie mają jak poinformować, niech nie zmieniają. Pracownik nie jest jasnowidzem, który ma wizję, jak ktoś mu przestawi godziny pracy.
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-25, 11:20   

lokii napisał/a:
bo wasi kierownicy jak zmieniaja grafik to nie maja jak do was zadzwonic bo sluzbowy telefon jest zablokowany a wlasnej komorki posiadac nie musza a nawet jak maja to nikt im kasy nie odda za dzwonienie z prywatnego w sprawach firmowych :bu:


Takie tłumaczenie to żadne tłumaczenie wychodząc z pracy sprawdzam grafik , a jeśli komuś się umaja że zmienia ma obowiązek mnie poinformować i nie interesuje mnie jak to zrobi bo również w imię czego mam ciągle sama wydzwaniać i dopytywać czy może zmieniono mi grafik
i koło się zamyka niby grafik miał być robiony na miesiac a tu na tydzień nie wytrzymuje wiec czyja to wina ....pracownika ? A później próbują wpisać co kolwiek bo jakoś trzeba usprawiedliwić nieobecność nie poinformowanego pracownik
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-25, 11:42   

I to jest chyba najbardziej wkurzające.

A ja bym poruszyla jeszcze jeden temat >:D

Niby firma taka sprzyjająca osobom, ktore się uczą... To dlaczego takie osoby albo dostają nocki albo dni pracujące, a osoby, które sie nie ucza maja np. sb-ndz wolne?


Niech sie firma zdecyduje, czy chce wspierac takich pracownikow, czy tylko taka gadka szmatka :/
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-25, 14:41   

Larrikol napisał/a:
To skoro nie mają jak poinformować, niech nie zmieniają. Pracownik nie jest jasnowidzem, który ma wizję, jak ktoś mu przestawi godziny pracy.


masz racje u mnie to przed jakakolwiek zmiana najpierw dzwonie do ludzi czy im wogole pasuje a nie ze zmienilem grafik to pierwsze a drugie to bardziej chodzilo mi w poscie o generalna zasade w firmie
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo