Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wypowiedzenie
Autor Wiadomość
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 23:09   

Robertty, to teraz jak szybko dostac sie do psychiatry ;) bo moze latwo ściemnic a pozniej gorzej odkrecic ;)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 23:09   

pracodawca może nie zgodzić się na porozumienie stron :( ale na wypowiedzenie w trybie normalnym już musi
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 23:19   

TRoche glupio by bylo zrobic tak, zeby to pracodawca nam dal wypowiedzenie :/ Hmmm... Ale moze sie niezgodzic za porozumieniem jak ktos znajdzie prace?

Taka złośliwość?
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 23:25   

oj uwierz że taka złośliwość nie jest mi odosobniona... no jak śmiesz na matkę żywicielkę podnieść rękę i odejść do innego pracodawcy? ona daje Ci nagrodę roczną i szanse że dziecko 1 czerwca dostanie paczkę za12.50 (poczęstunek) oraz możliwość kasowania na kasie (czym skorupka za młodu)

[ Dodano: 2014-05-16, 23:29 ]
oj biedronella depresja jest choroba cywilizacyjną a w naszej firmie chyba plagą bo jak wracasz z l4 i musisz mieć ważne badania okresowe (kontrolne powyżej 30 dni l4) pracodawca według posiadanych przeze mnie informacji oprócz lekarza ogólnego ma też neurologa i psychologa więc , nie ma się co wstydzić po za tym obowiązuje ochrona danych medycznych ,do psychiatry prywatnie na pewno coś znajdzie wiesz jak to bywa ze stresem
Ostatnio zmieniony przez 2014-05-17, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 23:33   

Robertty, uwierz mi, ze ja po dluzszym wolnym odczuwam niepokoj, stres i chce mi sie plakac, mimo, ze na sklepie jest nawet ok. Ale KR wykancza.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 23:40   

znam to z autopsji zmiana pomaga ;)
:aniol: nawet miałem wpisane " obawa przed przełożonym!" hm ciekawe jak oni kiedyś w sądzie sobie z tym poradzą ;)
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 23:54   

Biedronella psychiatra to nie tylko psychotropy wysłucha dobrze w karte wpisze i jeszcze pracodawcy może dobrze namieszać :D
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
biedronka40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-14, 14:13   

zaczynam 4 tydzień zwolnienia od psychiatry .Mam jeszcze 2 tygodnie i boję się, że po powrocie nie będzie dla mnie miejsca, bo kr przyjął do pracy z-cę na moje miejsce.Co w takiej sytuacji zrobić ? Boję się bardzo.
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-14, 14:24   

To poproś o przeniesienie do nas, mamy wakaty :D , a cytując naszą KR " o urlopach zapomnijcie, na razie się szkolą (...), zaplanujcie na październik" ;(
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-14, 16:40   

biedronka40 napisał/a:
zaczynam 4 tydzień zwolnienia od psychiatry .Mam jeszcze 2 tygodnie i boję się, że po powrocie nie będzie dla mnie miejsca, bo kr przyjął do pracy z-cę na moje miejsce.Co w takiej sytuacji zrobić ? Boję się bardzo.
Wcale nie jest łatwo zwolnić osobę z umową na stałe, tylko w biedronce udaja że to takie hop siup, a jeśli nie znajdą dobrego powodu to nie masz czego sie obawiać. Tym bardziej jak masz zwolnienie od psychiatry to raczej nie będą chcieli robic sobie problemów. A z 3-miesięcznym wypowiedzeniem (oczywiście tez umotywowanym), pewnie bez świadczenia pracy jakoś sobie poradzisz :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo