Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dziecka w JMP list otwarty
Autor Wiadomość
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 11:57   

Robertty napisał/a:
ja natomiast pojadę, i każda decyzja jaką podejmą nabramie będzie złą >:D



No tak czy Cię wpuszczą czy nie to i tak będzie źle, a Ty zabłyśniesz jako waleczny związkowiec. Tylko czy w oczach swoich dzieci też...

Robertty może zamiast tą swoją nadgorliwość spożytkować na pieniactwo na DC mogłeś jako Kierownik Sklepu zadbać o to, aby Twoje i Twoich współpracowników dzieci mogły spędzić ten dzień tak jak to zarządziła góra w sklepie w miłej atmosferze i z jakimś poczęstunkiem?

Jak tak dalej pójdzie to w styczniu będziesz chciał przyjść na imprezę roczną organizowaną dla pracowników DC i Rejonu, bo przecież to też ta sama firma. W sumie w tym roku to związki o to nie walczyły, ale przecież to nie jest tak medialne jak krzywda dziecka.
_________________
DC13 Koszalin
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 12:14   

Sklepy też mają taką imprezę w styczniu mało tego w tym roku nasz rejon i Dc bawiło się razem z okolicznymi sklepami właśnie :) więc daruj sobie te złośliwości.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
Ostatnio zmieniony przez kluq 2014-05-22, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 12:24   

Widze że pracownicy CD uważaja propozycje pracowników sklepów za śmieszne a ciekawe jakie bylo by ich zdanie jakby sytuacja byla odwrotna!gdyby to dla dzieci kasjerów byly wielkie imprezy z poczestunkem z duza iloscia atrakcji a dla dzieci pracowników CD zbieranie kartonow i mycie podłogi! :nie: tylko że pracownicy sklepów nie chca żeby dla DC nie bylo imprezy tylko dla wszystkich to samo! :)
 
     
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 12:25   

U nas tak samo. Kilka sklepów było na imprezie z pracownikami DC a reszta sklepów miała w innych miejscach...
 
     
~kruszyna2276 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-05-22, 13:55   

Nie chodzi o to czy D C czy sklep ale podejscie, co do imprezy styczniowej byla to moja kolejna i najgorsza na jakiej bylem.Podstawowa sprawa jaki jest koszt na dziecko? Dajcie mi miliard a tez go wydam solidarnie dla wszystkich. Pytanie co znaczy solidarnie ? I o to tu chodzi, fundusz jest dla wszystkich ale czy wszyscy otrzymują tyle samo!?polecam zapoznanie z zakladowym funduszem świadczeń który udostępnia przełożony
  Ocena JMP: 5/10
     
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 14:12   

kluq napisał/a:
:) więc daruj sobie te złośliwości.



To nie złośliwość :-) . Tylko chciałem pokazać na przykładzie gdzie się Kto udziela "Jeśli potrafisz pchaj się na afisz..."

olka3008 napisał/a:
Widze że pracownicy CD uważaja propozycje pracowników sklepów za śmieszne a ciekawe jakie bylo by ich zdanie jakby sytuacja byla odwrotna!gdyby to dla dzieci kasjerów byly wielkie imprezy z poczestunkem z duza iloscia atrakcji a dla dzieci pracowników CD zbieranie kartonow i mycie podłogi! :nie: tylko że pracownicy sklepów nie chca żeby dla DC nie bylo imprezy tylko dla wszystkich to samo! :)


Nie, nie jest to dla mnie śmieszne. Śmiesznym jest to, że dopiero teraz jak jest już za późno działacz Robertty zaczyna bić pianę. To nie pierwsza impreza na dzień dziecka z takimi zasadami i co do tej pory zrobiono .^. chyba nic.
_________________
DC13 Koszalin
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 09:23   

Cytat:
ak tak dalej pójdzie to w styczniu będziesz chciał przyjść na imprezę roczną organizowaną dla pracowników DC i Rejonu, bo przecież to też ta sama firma.


Impreza w styczniu obejmuje też pracowników sklepu.
Cytat:

PostWysłany: Wczoraj 11:36 Temat postu:
W DC Gdańsk będzie pierwszy raz organizowany Dzień Dziecka:-) zadzwoncie do personalnego i spytajcie się czy jest możliwość..
U nas była lista i ludzie mieli wpisywać czy będą z dziećmi cay nie.

Właśnie przed napisaniem tego listu zweryfikowano tą możliwość telefonicznie w tym właśnie Dc , i u tych osób.

[ Dodano: 2014-05-23, 10:28 ]
[codemiesznym jest to, że dopiero teraz jak jest już za późno działacz Robertty zaczyna bić pianę.][/code]
Określenie "za późno" jest dla mnie nie zrozumiałe ,za późno byłoby dnia 1 czerwca,a od wysłania listu i zareagowania przez pracodawcę do dnia dziecka jest (było) wystarczająco dużo czasu. Bić pianę, to taki styl mowy który sugeruje ,że związki powinny siedzieć cicho i nic z tym nie zrobić, wejście na dc ma na celu udowodnienie ,że albo można i jest to nie zgodne z instrukcją pracodawcy odnośnie dnia dziecka albo nie możliwe ,ale nie sprawiedliwie wobec dzieci pracowników sklepu. Odnośnie mojego dziecka Yrek akurat nie trafiłeś ........
 
     
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 11:06   

Robertty napisał/a:
Określenie "za późno" jest dla mnie nie zrozumiałe ,za późno byłoby dnia 1 czerwca,a od wysłania listu i zareagowania przez pracodawcę do dnia dziecka jest (było) wystarczająco dużo czasu.


A jednak za późno :-) . Na takich zasadach odbywa się to już jakiś czas. Mieliście co najmniej rok czasu a działacie dopiero teraz, dlatego twierdzę, że jest za późno. Może jak się weźmiecie do roboty w tej sprawie coś zdziałacie do przyszłego roku no chyba, że znowu będziecie czekać na określenie zasad przez zarząd JMP.

Robertty napisał/a:
Bić pianę, to taki styl mowy który sugeruje ,że związki powinny siedzieć cicho i nic z tym nie zrobić


Nic nie sugeruję. Twierdzę tylko, że cały rok siedzieliście cicho w tej sprawie a teraz jak już jest za późno, chcecie coś zdziałać.

Robertty napisał/a:
wejście na dc ma na celu udowodnienie ,że albo można i jest to nie zgodne z instrukcją pracodawcy odnośnie dnia dziecka albo nie możliwe ,ale nie sprawiedliwie wobec dzieci pracowników sklepu.


W tym momencie zachowujesz się jak ktoś kto widząc ogień wiedząc, że parzy wkłada w niego rękę żeby sprawdzić czy aby na pewno :-) . Na pewno coś udowodnisz, tylko nie koniecznie to co chcesz.
_________________
DC13 Koszalin
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 20:32   

Kod:
 jednak za późno :-). Na takich zasadach odbywa się to już jakiś czas. Mieliście co najmniej rok czasu a działacie dopiero teraz, dlatego twierdzę, że jest za późno. Może jak się weźmiecie do roboty w tej sprawie coś zdziałacie do przyszłego roku no chyba, że znowu będziecie czekać na określenie zasad przez zarząd JMP.


Oczywiście jesteś członkiem związku i pewnie zaangażowanym.......Nie rozumiesz pewnej kwestii instrukcje dnia dziecka otrzymaliśmy w dniu w którym napisaliśmy list ........ latwo krytykować siedząc na 4 literach....

[ Dodano: 2014-05-23, 21:36 ]
Kod:
 tym momencie zachowujesz się jak ktoś kto widząc ogień wiedząc, że parzy wkłada w niego rękę żeby sprawdzić czy aby na pewno :-). Na pewno coś udowodnisz, tylko nie koniecznie to co chcesz.


A jaka jest twoja propozycja ,bo rozumiem że mam siedzieć cicho na dupie przez kolejne 4 lata ,ale tak lepiej i dla pracodawcy i dla tych co nie robią nic ,ponieważ wtedy nie muszą się czuć zaangażowani

[ Dodano: 2014-05-23, 21:38 ]
a z innej beczki o co chodziło u was na Koszalinie w dc ,że "góra" pracowała na sklepach na stanowiskach kasjerskich? mieli zakaz informowania ,ale co niektórzy podjeżdżali samochodami z restracją WE
 
     
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 23:15   

Robertty napisał/a:
Nie rozumiesz pewnej kwestii instrukcje dnia dziecka otrzymaliśmy w dniu w którym napisaliśmy list



Jak już wcześniej napisałem
Yrek napisał/a:
Na takich zasadach odbywa się to już jakiś czas. Mieliście co najmniej rok czasu a działacie dopiero teraz,


Czyli tak w prostych słowach:

W zeszłym roku Dzień Dziecka był organizowany na tych samych zasadach jak w tym roku. Czy zrobiliście coś w tej sprawie? Wyszliście z propozycją do zarządu JMP aby to zmienić? Chyba nie. Chcesz iść na Dzień Dziecka na DC, spoko tylko po co? Udowadniać coś co jest oczywiste, po raz kolejny po co? Nie każę Ci siedzieć ani nie proponuję Ci takiego rozwiązania, tylko zamiast tracić energię na nikomu nie potrzebne udowadnianie czegoś co jest oczywiste. Spożytkuj ją na opracowanie jakiegoś rozwiązania, które np w przyszłym roku pozwoli na spędzenie tego dnia dzieciom pracowników sklepów także z mnóstwem atrakcji jak na DC.


Yrek napisał/a:
Oczywiście jesteś członkiem związku i pewnie zaangażowanym....... latwo krytykować siedząc na 4 literach....



Nie nie jestem i nie zamierzam być członkiem związku. Nie łatwo krytykować siedząc na 4 literach, w końcu ja jestem sam a za Tobą stoją całe związki :-) .

Robertty napisał/a:
a z innej beczki o co chodziło u was na Koszalinie w dc ,że "góra" pracowała na sklepach na stanowiskach kasjerskich? mieli zakaz informowania ,ale co niektórzy podjeżdżali samochodami z restracją WE


Załóż nowy temat to napiszę bo zaraz nas Administracja pogoni o pisanie nie na temat ;)
_________________
DC13 Koszalin
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo