Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dziecka w JMP list otwarty
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 23:15   

zadzwoń na infolinię pracowniczą............ :bu: pewnie nie ,chociaż potym liście mogą zmienić zdanie
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 07:49   

Od kilku lat przy centrach są robione imprezy dla dzieci. Dla dzieci pracowników sklepów nie ma .Za to nasze dzieci mogą pokasować na kasie ( złamane przepisy HACCAP, BHP)poklikać przy komputerze ( złamane przepisy BHP )zwiedzić magazyn ( złamane przepisy BHP i HACCAP)i może jeszcze nam pomogą towar porozkładać >:D
_________________
Czas na zmiany
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 10:32   

Przyznam się trochę że dziwią mnie te wasze żale, moje dzieci nigdy nie spędzały dnia dziecka w sklepie ani na festynie w DC i jakoś żyją bez traumy. Niektórzy zachowują się tak jakby ktoś łamał konstytucyjne prawo dziecka do dobrej zabawy. :rool: Zapewnijcie swoim dzieciom sami w ten dzień jakieś rozrywki i po sprawie. Więcej dystansu życzę i mniej roszczeniowego stosunku do pracodawcy, będziecie zdrowsi i szczęśliwsi.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
asia30

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 12:00   

Lenka przecież to nie chodzi o to że liczymy że nasza firma zapewni tego dnia atrakcje dla naszych pociech :P bardziej o to że wszyscy sa pracownikami Biedrony czy to w centrach czy w sklepach a jednak jak widać podziały istnieją. No powiedz czym różni się moje dziecko od dziecka np kluqa???? :eee:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 12:10   

Może tym że wyżej wymieniony pracuje w DC a Ty w sklepie? :**
Daję sobie rękę uciąć że gdyby firma oficjalnie zaprosiła dzieci ze sklepów okolicznych centrów to zaraz podniosły by się głosy o dyskryminacji dalszych i zaczęłoby się przeliczanie jakie grosze firma wydałaby na transport w porównaniu np. do produkcji plakatów żeby dowieść wszystkich. Nijak nie dogodzisz. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 14:15   

o to właśnie chodzi lenka że jak by nie było to zawsze będzie jakieś ale ... :)
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-15, 12:00   

Kod:
Przyznam się trochę że dziwią mnie te wasze żale, moje dzieci nigdy nie spędzały dnia dziecka w sklepie ani na festynie w DC i jakoś żyją bez traumy


Lenka poczytaj na czym polega ZFŚS , A tak poważnie chodzi o równe traktowanie, gdyż wartość poczęstunku może być taka sama ,ale wartość atrakcji inna

[ Dodano: 2014-05-15, 12:02 ]
Kod:
zapewnijcie swoim dzieciom sami w ten dzień jakieś rozrywki i po sprawie. Więcej dystansu życzę i mniej roszczeniowego stosunku do pracodawcy, będziecie zdrowsi i szczęśliwsi.


Brawo ,pewnie Lenka tak naprawdę jak będzie 20 lecie też nie jedź,zapewnij sobie inne rozrywki i po sprawie. Roszczeniowe podejście ,nie to nie roszczeniowe na każdego pracownika jest odpis roczny w wysokości 1000 zł i nie jest to dobra wola pracodawcy a wynika z przepisów ustawy oZFŚS i Związkach zawodowych
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-15, 12:53   

Jak mnie nie zaproszą to nie pojadę i płakać z tego powodu nie będę, wystarczy że dają mi robotę a reszta to dla mnie tylko dodatkowe bonusy bez których doskonale sobie poradzę. :P A żeby zrobić ten odpis to trzeba jeszcze stworzyć i zadbać o stanowiska pracy ludzi, taki mały szczegół o którym wielu z was zapomina pamiętając tylko o odpisie.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-15, 21:55   

babajaga2 napisał/a:
i może jeszcze nam pomogą towar porozkładać >:D



u nas zawsze zbieają makulaturę :lol:
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-21, 11:03   

u nas KR oficjalnie przekazał ze dzieci pracowników sklepów nie mogą uczestniczyć w festynie przy centrum, oczywiście zanim nam info przekazali to sie upewnili ,po tym jak w zeszłych latach pracownicy sklepów z dziećmi nie niebyli wpuszczani na festyn. I jednak chyba szefostwo z CD zdaje se sprawę ze robią źle bo potem (po dniu dziecka) Pan Dyrektor przyjechał na jeden sklep z upominkami dla dzieci za to ze nie zostali wpuszczeni na festyn.

Jeżeli juz jest coś takiego organizowane- to powinno być to robione dla WSZYSTKICH dzieciaczków.Dojechanie- jaki problem? autobus tez można wynająć aby z dalszych miejscowości mógł dzieciaki pozabierać.Dla chcącego nic trudnego.Chodzi tylko o podejście do sprawy i faworyzowanie CD.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-21, 12:33   

Nie dalej jak dwa dni temu na shoutboxie wypowiadali się pracownicy którzy co rok jeżdżą z dzieciakami na DC i nie przejmują się zakazem i nikt ich nie przegania ani nie zabrania im wejść więc jak widać da się :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-21, 13:25   

Pewnie zależy od DC i od tego, kto zezwala na takie wejście. Ale skoro pojawiło się już tyle zakazów od KRów to ja bym chyba nie zaryzykowała takiego wyjazdu, żeby dziecku tylko przykrość zrobić. Wolałabym później żałować, że jednak można było wejść, niż tłumaczyć dziecku przed bramą, że jednak nie możemy wejść. Czy naprawdę tak ciężko zorganizować ten dzień swojemu dziecku? Czemu zawsze każdy liczy na kogoś innego, nawet w takiej sprawie...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-21, 16:52   

Mam wrażenie ,że jest więcej zakazów ,bo więcej ludzi się dopytuje co i jak. Niestety czasami siedzenie cicho daje lepszy efekt >:D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-22, 00:52   

Kod:
 Czy naprawdę tak ciężko zorganizować ten dzień swojemu dziecku? Czemu zawsze każdy liczy na kogoś innego, nawet w takiej sprawie...


Oj Larrykol ,wiesz przecież ty jako były już nie wejdziesz, ja natomiast pojadę, i każda decyzja jaką podejmą nabramie będzie złą >:D

[ Dodano: 2014-05-22, 00:53 ]
Kod:
Ale skoro pojawiło się już tyle zakazów od KRów to ja bym chyba nie zaryzykowała takiego wyjazdu, żeby dziecku tylko przykrość zrobić.


DC Gdańsk miało taki zakaz od zarania dziejów ,czyli od powstania kr informowali na sklepach że to "nie jest dla naszych dzieci" błąd dla ich było to możliwe
 
     
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 11:36   

W DC Gdańsk będzie pierwszy raz organizowany Dzień Dziecka:-) zadzwoncie do personalnego i spytajcie się czy jest możliwość..
U nas była lista i ludzie mieli wpisywać czy będą z dziećmi cay nie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo