Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dziecka w JMP list otwarty
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 07:10   Dzień Dziecka w JMP list otwarty

 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 07:18   

Robertty, coś nie działa.. ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 07:19   



[ Dodano: 2014-05-13, 07:26 ]
Nie mamy nic przeciwko organizowaniu w Dniu Dziecka festynów dla dzieci przez firmy zewnętrzne ,ale wyrażamy głęboki niepokój oraz sprzeciw w wykluczeniu z udziału dzieci pracowników sklepu, przy faworyzowaniu dzieci Biura Głównego i CUW, gdyż naszym dzieciom na poziomie sklepu nie pozwolono na udział w festynie z okazji dnia dziecka, w przeciwieństwie na udział dzieci pracowników CUW i Biura Głównego. Wiadomo ,że w 1 czerwca większość pracuje natomiast nie było na przeszkodzie aby dzieci pracowników sklepu ,tych którzy wyrażą zgodę także udali się do DC, i nie jest to nadzwyczaj trudne z logistycznego punktu widzenia,wystarczyło zebrać deklaracje od pracowników sklepów kto będzie uczestniczył w DC ,a kto nie. Odrębną kwestią jest zaproszenie lokalnych notabli wraz z rodzinami , nie chodzi tylko o kwestię finansowania ,ale sam wydźwięk etyczny

[ Dodano: 2014-05-13, 07:44 ]
problem z serwerem
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 11:34   

Czy w tym roku przyszło pismo ,że dzieci pracowników sklepów nie mogą uczestniczyć w festynach na DC ,bo to już byłoby totalnym chamstwem ?? U nas co roku przychodzą na festyn pracownicy sklepów ze swoimi dzieciakami i nie ma z tym problemu. Może to zależy od chęci danego dyrektora choć u nas było ich już kilku a zasada się nie zmieniała.
Nigdy za to nie było na festynie nikogo z włodarzy miasta , bo po co i z jakiego powodu mieliby uczestniczyć w takiej imprezie ??
Dla chcącego nie trzeba tworzyć żadnych list z wcześniejszą deklaracją, bo z tym różnie może być Na moim DC pracownicy sklepów przy wejściu podają nazwisko i nr sap ochronie i lista gotowa.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 11:47   

kluq, U Nas raz była impra w dc ale to zaraz po otwarciu, a tak to nie ma żadnej informacji o jakiejkolwiek imprezie z okazji dnia dziecka w dc...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 13:40   

a ja slyszalem nie bylem wtedy osobiscie ze pracownikow sklepow z dzieci nie wpuszczono na teren festynu przy dc
  Ocena JMP: 2/10
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 13:44   

a ja powiem tak, w dniu dzisiejszym dzwoniłam na infolinię pracowniczą i okazało się że moje dziecko nie może wejść na dzień dziecka zorganizowane na centrum dystrybucyjne które mieści się w Gdańsku, i ptanie czy ta firma do końca zeszła na psy, czym moje dziecko jest gorsze chyba tylko tym że ja pracuje na sklepie a nie w centrum, sorki za chaos jak piszę ale krew mi się zagotowała...... :boks: :bu:
  Ocena JMP: 5/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 13:45   

Czytałem o tym kiedyś tu na forum ale zupełnie tego nie kumam ,bo wtedy na logikę rejonowy ze sklepów tez nie ma wstępu na taką imprezę ze swoimi dziećmi.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 14:14   

Kluq co rejonowemu wolno to nie koniecznie wolno zwykłym pracownikom z sklepów, ja wiem co mi pani na infolinii powiedziała że nie wolno, ze jest zakaz wstepu i tyle :bu: :bu: :bu: :bu:
  Ocena JMP: 5/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 19:15   

Przecież nie twierdze ,że nie wiesz tylko uważam to za zwyczajne chamstwo i ciekawi mnie na jakiej podstawie przekazywana jest taka informacja.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 20:49   

dokładnie to jest duże chamstwo wszystkie dzieci sa takie same bez względu czy mama lub tata pracuje na sklepie czy w centrum dystrybucyjnym.....
  Ocena JMP: 5/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 21:13   

Cytat:
ciekawi mnie na jakiej podstawie przekazywana jest taka informacja.


KLUQ INFORMACJA JEST NA PODSTAWIE WERYFIKACJI WCENTRUM DYSTRYBUCYJNYM GDAŃSK , W DZIALE KADR DZWONIŁEM OSOBIŚCIE , NASTĘPNIE NA PODSTAWIE INSTRUKCJI DNIA DZIECKA , PRZEKAZANEJ NA RĘCE ZWIĄZKU JMP. KLUQ , CIESZĘ SIĘ ŻE MASZ ODMIENNĄ OPTYKĘ FIRMY ,JA NATPMIAST PISZĘ O FAKTACH

[ Dodano: 2014-05-13, 21:14 ]
KLUQ REJONOWY JEST PRACOWNIKIEM DC ,JEST TAMZATRUDNIONY

[ Dodano: 2014-05-13, 21:44 ]
przeciwskazań oczywiście pisze się łącznie natomiast edytor openoffice zweryfikował odwrotnie ,i lapsus w piśmie, ale sens nie został
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 22:01   

jeżeli jest tak jak piszesz w liście to mi się to nie podoba tylko co z tego ? zawsze będą jacyś wyróżnieni i pokrzywdzeni, ja np. mieszkam daleko od cd i na pewno nie wybrałabym się na taki festyn i po co na takiej imprezie osoby z zewnątrz ? to ciekawe ? ciekawe też jaka będzie odpowiedź ?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 22:31   

To ja zbieram wszystkie chętne dzieci i wchodzą ze mną :) w poprzednich latach nie raz było tak ,że w trakcie imprezy pracownicy dzwonili po dzieciaki z dalszej rodziny i tylko wychodzili po nie na parking. Imprezy są dość fajne ale frekwencja na nich nie jest zabójcza więc po co jakieś ograniczenia.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
asia30

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 22:54   

a ja mieszkam blisko DC i z chęcią wybrałabym sie z moim dzieckiem na taki festyn. tylko pytanie czy nas wpuszczą ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo