Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prywatny telefon a praca w biedronce
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 17:17   

A jak nagle firma zazyczyłaby, żebyście kupowali sobie sami np rękawiczki do pracy lub ostrza do noży, to też byście mówili, że to ok? Wolałabym już sobie za to snickersa kupić, niż fundować dodatkowe minuty dla JMP. Taka duża firma i normalnej taryfy wybrać nie może, tylko nakłada jakieś blokady na numery.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 19:56   Re: prywatny telefon a praca w biedronce

lokii napisał/a:
czy u was tez tak jest ze wasze prywatne telefony sluza pracodawcy
np. trzeba sciagnac kogos do pracy, monitoring, zmiana zamowienia w piekarni, kr zyczy sobie zdjecie wyslane mmsem bo paleta jest ponad 2,2m, bo kierowca zachaczyl o costam i musi byc zdjecie itp itd

powoli zaczyna mnie to irytowac i tak globalnie sobie mysle ze firma niezla oszczednosc sobie robi bo liczba sklepow 2400 srednio niech bedzie 3 osoby kadry kierowniczej to daje 7200 niech kazdy z nas wyda na telefony po 5 pln na miesiac to jest 36000 czyli w skali roku 432000 czyli prawie pol miliona zlotych maja w kieszenie przez to ze wyciagamy telefon i dzwonimy nie myslac o tym

Twój rejonowy jest jakiś dziwny, nam absolutnie nie wolno używać telefonów prywatnych, raz zdarzyło się że KR mnie poprosiła żebym jej zdjęcie wysłała, to później chciała mi dać 2 złote.
Konkretne numery telefonów można odblokować, ale musi to załatwić KR a jak jest du..pa to już niestety na to nikt nic nie pomoże.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 20:29   

lokii napisał/a:
Cytat:
dobrze pisze koleżanka ! zawsze możesz zmienić tel przed pójściem do pracy. skoro w inny sposób nie "mozna Ci dogodzić" :rool:


nie o to chodzi tylko o to ze jmo oszczedza 0,5mln pln rocznie na tym ze korzystamy z prywatnych telefonow w celach sluzbowy i jak widze tobie to nie przeszkadza


przeczytaj mój pierwszy post. zdarzało się że ładowałam 2 x 30 zł w miesiącu. mmsy też wysyłałam w zależności od potrzeb.

Cytat:
Twój rejonowy jest jakiś dziwny, nam absolutnie nie wolno używać telefonów prywatnych, raz zdarzyło się że KR mnie poprosiła żebym jej zdjęcie wysłała, to później chciała mi dać 2 złote.
Konkretne numery telefonów można odblokować, ale musi to załatwić KR a jak jest du..pa to już niestety na to nikt nic nie pomoże.

niestety każdy Kierownik jest inny,ale zawsze można spróbować się dogadać a nie psioczyć.. jeśli nie drogą KR to do KO przy kolejnej wizycie ;)
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-14, 11:19   

lokii jak Ci przeszkadza to 0,5 mln to napisz do ZZ zeby zrobili z tym porzadek...

u mnie sie jeszcze nie zdarzyl KR, ktory nie pozwalal korzystac z prywatnych kierownikom
 
     
asia30

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 12:05   

u mnie sie jeszcze nie zdarzyl KR, ktory nie pozwalal korzystac z prywatnych kierownikom[/quote]
bo jest cfanym KR :P jakby to zrobił to koniec z mms-ami i dzwonieniem w różnych sprawach
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-14, 14:30   

u nas kierownicy nie korzystają z prywatnych telefonów bo nie muszą mamy starą nokie i dzwonią z niej ile wlezie :D aż czasem by się chciało żeby ktoś to przyblokował ;) szczególnie gdy to jest telefon w sprawie zmiany grafiku :D
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 12:53   

A jak jest u was z mopami?Bo u mnie to jest największym problemem,o kij zwłaszcza ciężko.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 12:56   

kijów ci u nas dostatek :D ale tych połamanych :D
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 13:47   

KR jest osobą nie kompetentną ze względu na fakt ,że na sklepie jest zakaz fotografowania !
 
     
adusia8525 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2020
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-12, 19:22   

Dostałam wpis od prowadzące zmianę za trzymanie telefonu w kieszeni bluzy. Doszła do mnie i obmacała kieszenie na sklepie. Jak mogę się jej odgryźć wpisem w pamiętnik.
 
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-03-12, 19:50   

adusia8525 napisał/a:
Dostałam wpis od prowadzące zmianę za trzymanie telefonu w kieszeni bluzy. Doszła do mnie i obmacała kieszenie na sklepie. Jak mogę się jej odgryźć wpisem w pamiętnik.
Zawsze możesz oskarżyć o molestowanie ^^ Ciekawe czy sama nie korzysta z prywatnego telefonu w pracy... Bo jakoś w to wątpię.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-13, 02:22   

co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie xD


ja bym zglosil, pytanie czy bylo to w miejscu, gdzie byla kamera, jak tak to masz dowod, jak nie to masz slowo przeciw slowu
 
     
adusia8525 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2020
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-13, 09:54   

Kierowniczka powiedziała że jeśli mi się to nie podobało to mogę zrobić wpis bo to i tak nie idzie dalej więc wpis o molestowanie, przekroczenie sfery osobistej. Co mogłabym wpisać.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-13, 14:24   

To podlega pod mobbing wedlug mnie, mozesz dzwonic na infolinie, powinni sie to sprawa zajac


Inna sprawa, ze biedronka chyba ma w regualminie by pracownicy nie nosili telefonow, wiec doniesiesz tez na siebie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo