Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątpliwa jakość niektórych produktów Biedronki
Autor Wiadomość
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 11:55   

Ależ rozumiem. Macie w du...e klientów. Ważne by sprzedać to co właśnie sprzedajecie. Nic nie zrobicie bo wam się nie chce. Coś pominęłam?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 11:58   

Nic nie rozumiesz. ;] Wiesz trochę mnie zawiodłaś, myślałam że oczekujesz że wskażemy ci drogę jak możesz przekazać wyżej swoje uwagi a wychodzi na to że oczekujesz abyśmy zaczęli zgłaszać do swoich przełożonych złą jakość towarów na podstawie Twojego anonimowego zgłoszenia z forum Nasza Biedronka. Niedorzeczność! ;/
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
Ostatnio zmieniony przez Hell 2014-05-08, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~Kazik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 12:02   

anulka,to klient jest najwazniejszy :) Dla JMP opinia klienta jest wazna nie pracownika :) Jest takie cos jak BOK. Tam skladasz swoje skargi i zazalenia.
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 12:04   

Nie,anulka87,mylisz się.My nie mamy możliwości nic zrobić,bo nikt oprócz tego forum nas nie słucha.
Dzwoń jak wcześniej Ci radzono do BOKu,albo zgłaszaj za każym razem do sklepu,gdzie robisz zakupy.Tutaj możesz wylewać "żale" ale to niczego nie zmieni.
My znamy system,w którym pracujemy i wiemy,że nasze słowa przeciwko słowom klientów są niczym.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 12:08   

anulka87 napisał/a:
Ależ rozumiem. Macie w du...e klientów. Ważne by sprzedać to co właśnie sprzedajecie. Nic nie zrobicie bo wam się nie chce. Coś pominęłam?
Ja bym proponowała przestać traktować sieciowego dyskontu, jak typowego prywatnego sklepiku, bo widzę, że trochę Ci się mieszają te dwie placówki. Naprawdę zadzwoń do biura obsługi klienta i skończmy ten temat, bo robi się już nudny, Ty i tak nie rozumiesz, co my Tobie przekazujemy.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 15:20   

anulka87, skąd wiesz, że nic nie robimy? :> Znasz rozkład dnia każdego z nas? :D
Ciekawa zdolność :>

Może zamiast powtarzać swoją mantrę "zróbcie coś", sama ruszysz cztery litery i zadzwonisz do boku albo weźmiesz paragon i pójdziesz do sanepidu?

A może to jęczenie dla samego jęczenia?

Uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Użytkownicy poradzili Ci, co powinnaś zrobić. Koniec, kropka.

Dziękuję i nie zapraszam ponownie :P
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 15:22   

Tak, mam zadzwonić gdzie mnie zbędą głupią gadką i obietnicą poprawy... A wy kierownicy i kasjerki też nic nie zrobicie, bo jestem głupia i nic nie rozumiem...

No świetnie, normalnie idealnie się zachowujecie.

Wyjaśnijmy coś sobie. Płacę wam za produkty, które okazują się być do du*y. A więc wymagam. Sanepid? Zadzwonią kiedy będą robić kontrolę. Ja nie żyję od wczoraj, przykro mi. Wiem jak to działa. To WY powinniście coś zrobić bo ja jako klient mogę co najwyżej zrobić awanturę kasjerce, która nie ma żadnego wpływu na to co się dzieję.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 15:33   

anulka87, mam pomysł. ^^ Popracuj na naszym stanowisku dwa tygodnie to zrozumiesz :)

Piszemy Ci. Idź do sanepidu z mięsem. Sanepid Ci nie obieca tylko ześle kontrolę.

Czy to takie trudne w zrozumieniu?
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 15:35   

Chyba większość osób tu troszkę poniosło. Anulka87 po pierwsze jak najbardziej zgłoś to do BOK-u, po drugie do kierownika danego sklepu. Jeśli chodzi o jakość towaru, na prawdę nas nikt nie słucha. Ewentualnie możemy zgłosić daną partię towaru, gdzie potrzebne nam są takie dane jak nr. partii, data ważności, producent. A po trzecie nie unoś się tak, my jesteśmy w tej firmie tylko "robolami" ;)
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 15:44   

biedronella33 Po to się uczyłam kilkanaście lat, żeby nie pracować na takim stanowisku. I akurat mi się udało, okazało się, że umiem coś fajnego zrobić. Więc co mam tu zrozumieć? Że gw*o sprzedajecie i mam się zamknąć i siedzieć cicho?
~owadzik2 pierwszy rozsądny głos. Ale te produkty są w sprzedaży cały czas.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 15:49   

anulka87, ciekawe, że pierwszy rozsądny głos. Radzę poczytać poprzednie strony, bo wszyscy pisali to samo ;)

Nie byłaś na takim stanowisku i nie rozumiesz ;) Czasami trzeba się postawić w czyjejś sytuacji :)
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 15:55   

Oj oj, biedna pani kasjerka się odezwała co nic do gadania nie ma. A jasne, sprzedajmy gów*o klientom, co nas to obchodzi? ;) Nie byłam bo nie tak się kształciłam. Płacę więc wymagam. Tyle na ten temat.
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 16:36   

Wiecie co,na innych forach tę panią określiliby mianem trolla internetowego,który prowokuje i nakręca dla nabicia postów. :bu:
Tłumaczenia nic nie dają
"Oj oj, biedna pani kasjerka się odezwała co nic do gadania nie ma. A jasne, sprzedajmy gów*o klientom, co nas to obchodzi? ;) Nie byłam bo nie tak się kształciłam. Płacę więc wymagam."
To jest typowe roszczeniowe stanowisko-kobieto nie pasuje zgłoś i nie czekaj,aż ktoś zrobi to za ciebie.
Klienci mają większe szanse na uzyskanie czegokolwiek,niż kasjerzy
Polityka firmy jest taka,że to klient ma prawa,a kasjer ma cicho siedzieć,robić swoje i nie szukać dziury w całym.
Wyluzuj i pomyśl,że sytuacja może się odwrócić i ty będziesz na takim miejscu.
Pozdrawiam i życzę więcej dystansu
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 16:37   

anulka87 napisał/a:
Wyjaśnijmy coś sobie. Płacę wam za produkty
Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz, jakie nam? Co to nasze sklepy? nasze towary? Jak już pisałam zrozum, że biedronka to nie jest osiedlowy, prywatny sklepik. Dostałaś instrukcje jak postapić z towarem, który Ci nie odpowiada, ale Ty wolisz dalej ponarzekać i najlepiej, żeby ktoś za Ciebie odwalił cała robotę. To Tobie nie pasuje produkt, więc Ty podejmij kroki, a nie chcesz się wysługiwac innymi.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 16:45   

Szkoda słów Larri, gadanie do ściany i to krzywej, :rool: pytałam jej czy zgłaszała swoje uwagi do sklepu, z braku odpowiedzi wnioskuję że nie. Nie mamy o czym gadać. :bu:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo