Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątpliwa jakość niektórych produktów Biedronki
Autor Wiadomość
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 08:44   

anulka87 napisał/a:
To WY powinniście naciskać bo to od was zależy co trafi a co nie (i gdzie) do waszej placówki.

Ha hah hahhhhaaa.....Ja nie pamiętam kiedy ostatnio tak się ubawiłam :D Nie ma to jak nawiedzony klient-idealista....Epoki się pani pomyliły.Polecam serdecznie delikatesy Piotra i Pawła.Pierś kurczaka z chowu ekologicznego-pyyycha(39,99 kg),chlebuś na zakwasie..... :em29: Kobieto,ogarnij się i zejdź na ziemię.Tanie mięso psy jedzą,a w kapitalizmie cena określa jakość.
Oj pamiętam ja tych domorosłych filozofów-klientów... z czasów kiedy siedziałam na kasie...Jakie to to mądre i wszechwiedzące było.Z gotową receptą na poprawę funkcjonowania placówki handlowej BIEDRONKA.Stoi i kłapie gębą mądrząc się wniebogłosy."Dziękuję.Zapraszam ponownie" i spadaj!!!A swoje filozofie funduj rodzinie przy śniadaniu złożonym z kiepskich,dmuchanych bułeczek,mielonki z flaków i innych "specjałów" kupionych w promocji Biedronki :P
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 08:47   

witaj Kozo :D i tego mi brakowało :D tej trzeciej strony medalu hi hi...
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 09:13   

Marta,nie ma co witać Kochana.Ja jestem cały czas,tylko problemy biedronek stały się dla mnie trochę...hm...obce :P
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 09:22   

toż ja Cię wieki nie czytałam :D dlatego się tak ucieszyłam z twojego komentarza który jest taki właśnie dlatego że te problemy są Ci tak odległe :)
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:17   

Witaj Koza. Masz rację. Dlaczego jakiś kliencina śmie zwracać uwagę na to, że niektóre produkty są do du.y? Trzeba wyrobić normę. Nieważne jakie g..no się sprzedaje prawda? Nie ważne, że wam zaufał i u was wydaje swoją ciężko zarobioną kasę. Olać to, bo przecież nawiedzona jestem idealistka...

Tylko zauważ, że to nie są najtańsze rzeczy które sprzedajecie.

Chyba, że jestem naiwna bo kupuję u was, widać nie powinnam.

ps. nigdy nie wyżywałam się na kasjerkach, znam wiele historii na ten temat...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:27   

anulka87, a ty gdzieś pracujesz?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:29   

Zajmuje się tworzeniem grafiki i stron internetowych, dtp takie tam, od czasu do czasu jakąś muze się stworzy na potrzeby klienta. Nic specjalnego
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:33   

To fatalnie bo kompletnie się na tym nie znam :D a chciałam dać ci przykład że nie każdy identyfikuje się z pracodawcą i nawet sprzedając jego towar nie chce brać odpowiedzialności za jego jakość. Tym bardziej tutaj na forum zupełnie niezależnym. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:41   

Domyśliłam się. Nie ważne, ja operuję w innej że tak to ujmę rzeczywistości. To nie ma nic wspólnego z handlem. A szkoda. Bo ja muszę odpowiadać za swoje rzeczy, dziwne, prawda? Teraz możecie napisać, że niezła ze mnie arytstka :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:45   

No a co byś powiedziała na to że poprosiła bym cię o ściągnięcie i przesłanie mi jakiegoś filmu a ja po obejrzeniu miałabym do ciebie pretensje że film mi się nie podobał bo mało śmieszny. Poczuwałabyś się do winy? :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:49   

eee? Jestem grafikiem nie piratem btw. Reszta pytania nie ma sensu.
Ostatnio zmieniony przez anulka87 2014-05-08, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 10:50   

Niestety anulka87, to nie u nas wydajesz swoje pieniądze, nie nam ufasz i nie nasze produkty kupujesz. My tylko tam sprzatamy
 
     
anulka87

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:52   

Larrikol Jasne wymyśliłam sobie to miejsce, już wiadomo że jestem nawiedzoną idealistką.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 10:57   

Ja nie powiedziałam, że jesteś jakaś nawiedzona i masz omamy. Próbuję powiedzieć, że pracownicy różnych marketów nie mają wpływu na produkty, jakie się u nich sprzedaję. I o ile na mięso, warzywa możemy mieć jakiś wpływ, odpowiednio je przechowując, to np na piwo, które Ci nie smakowało lub ten chleb już nie. A jesli o biedronkę chodzi to już sobie pewną markę wyrobiła, teraz jakość już ma dla nich chyba mniejsze znaczenie, bo ludzie i tak kupują.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 11:19   

anulka87 napisał/a:
Larrikol Jasne wymyśliłam sobie to miejsce, już wiadomo że jestem nawiedzoną idealistką.

Naprawdę nie rozumiesz o co nam chodzi czy tylko udajesz? Czy zgłaszałaś swoje uwagi w sklepie w którym robisz zakupy?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo