Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wal-Mart w Biedronce
Autor Wiadomość
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-27, 13:35   

Wiem że taki jest system pracy w dc ale 1 i 3 maj miała być jedna zmiana a tu się komuś w du......... przekręciło i 2 zmiany u ciebie też są 2 zmiany?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-27, 15:11   

Jak nie ma przejścia zawsze są dwie zmiany :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-27, 15:46   

Cytat:
ps a ta propagandowa gadka na koniec to aby samego siebie pochwalić mam rozumieć


Kluq ja niestety już dawno doszedłem do wniosku że tubą propagandową jesteś niestety Ty, i to tubą jaśniepanującej JMP. Nie rozumiem Twojej inwektywy odnośnie picia przed komputerem, niestety to co mówią o związkowcach nie zawsze jest prawdą. Nie wypowiadam się o pracy na Dc bo się na niej nie znam natomiast Ty jesteś doskonałym specjalistą od pracy na sklepach
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-27, 18:33   

Robertty napisał/a:
natomiast Ty jesteś doskonałym specjalistą od pracy na sklepach

Ja się za takiego nie uważam ale skoro Ty tak sądzisz to nie będę się sprzeczał. Nie trzeba pracować na sklepie a wystarczy słuchać ludzi którzy tam pracują i samemu co nieco poobserwować aby mieć swoje zdanie na ten temat.

damian17232, inteligencie niestety masz niesprawdzone informacje ,bo mnie nigdy nikt z centrum nie zwalniał wiec zmień informatorów.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-27, 19:22   

kluq szanuję Twoje prawo do własnego zdania , ale wiedzę o sklepach i ich warunkach znam doskonale .... z autopsji a ostatnio z pracy związkowej byłem od morza do podnóża Tatr i w każdym mieście jest ten sam problem , mało etatów praca ponad siły, nie kompetentny kr który gnoi ludzi , itp itp
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-27, 20:16   

A ja Was serdecznie proszę o przeniesienie prywatnych animozji na PW, tam gdzie ich miejsce, a tutaj niech już znajdują się wypowiedzi tylko odnośnie tego jakże ciekawego i paranoidalnego tematu :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-28, 10:02   

Larrikol jesteś mało obiektywna gdy kluq zarzucał mi alkoholizm przy kompie jakoś nie reagowałaś :P
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-28, 10:19   

Robertty, to było skierowane bardzo obiektywnie do was 2 :) Wasze relacje, to nie moja sprawa, ale zeszliście już dawno z tematu :)
Ostatnio zmieniony przez Larrikol 2014-04-29, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-29, 06:33   

pracownik napisał/a:
Wiem że taki jest system pracy w dc ale 1 i 3 maj miała być jedna zmiana a tu się komuś w du......... przekręciło i 2 zmiany u ciebie też są 2 zmiany?


1 i 3 Maja to raczej Kompletacja pracuje tylko na nockę, mogą mieć podwójną wysyłkę czyli zamówienia z dniówkowych jak i nocnych dostaw. Ewentualnie mogą na dniówce pracować przyjęcia choć też w to wątpię.
_________________
DC13 Koszalin
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-29, 18:28   

2 zmiany będą bo ponoć zaplanowane jest spore zejsćie i 1 by nie dały rady 16-22 i 22 aż zrobi wszystko
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-29, 18:41   

Każdy kolejny post nie na temat będzie usunięty, chcecie rozmawiać o różnicach w warunkach pracy na sklepie, a DC to proszę założyć sobie nowy temat.
 
     
~stasiu2211 


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-08, 10:45   

wracając do tematu walmart został zaroszony przez biedronkę na konsultacje, mają nam popowiedzieć jaką strategie obrać aby wciąż byćliderem na polskim rynku
_________________
patrz komu ufasz
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-09, 16:18   

Ja też słyszałam i to dawno temu, że mają do końca 2015r. otworzyć 3000 biedronek i sprzedać
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 23:49   

stasiu2211 napisał/a:
wracając do tematu walmart został zaroszony przez biedronkę na konsultacje, mają nam popowiedzieć jaką strategie obrać aby wciąż byćliderem na polskim rynku



Jasne, jasne :) Zawsze się tak mówi... W przyszłym tygodniu wizytacje tajemniczych audytorów z Ameryki w Krakowie :]
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-04, 09:04   

Temat tjemniczych audytorow z Ameryki wraca bo maja odwiedzic biedronke w Woclawku!dzis lub jutro!(oczywiscie 15 osob na zmianie a "trawa pomalowana na zielono")!Ciekawe czego oni u nas szukaja???
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo