Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[b]Współne stanowisko WRZ Podwyżki iNagroda Specjalna
Autor Wiadomość
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 21:58   

Było by miło gdyby dawali nagrodę za przepracowane miesiące,ja nagrody nie dostałam bo moja absencja przekroczyła 180 dni dokładnie o tydzień.
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-18, 21:59   

a tam dni od razu, niech nagrodę przeliczą na godziny :)
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 22:01   

ale ty jesteś zgryźliwa
Ostatnio zmieniony przez frania25 2014-04-18, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 7/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 22:01   

Zaledwie po 3 miesiącach realnej pracy trudno byłoby ocenić taką osobę. Ten rok się nie liczy, nagroda jest za pracę w 2013 a za ciężką harówkę jest pensja. O hejty się nie martw, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. :P
Zasady są jakie są, lepiej je zaakceptować i się starać niż je negować i podważać. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 00:46   

Cytat:
ale ty jesteś zgryźliwa

Nie jest zgryźliwa tylko realna , bo po trzech miesiącach na sklepie czy magazynie mało który zna jego rozkład o efektywnej pracy nic mówiąc.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 07:38   

Ja tylko napisałam że było by miło gdyby dawali nagrode za przepracowane miesiące,nie pisałam że powinni czy że to nie sprawiedliwe itp. a Larrikol musiała od razu po swojemu skomentować.
  Ocena JMP: 7/10
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 08:55   

U nas KR na jakimś zebraniu powiedziała ze zks mają włączyć się do oceny,I najpierw zks z ks przedyskutowali wspólnie ocenę kasjerów.Myślę ze jest to dobre rozwiązanie i może w znacznym stopniu wykluczyć sytuacje -ocena poniżej bo kogoś nie lubie.
Ale gro osób krzyczy teraz ze zostało ocenione poniżej niesprawiedliwie a kto tak naprawde przyzna sie ze jednak sie np leni,olewa,nie reaguje na priorytety i znacznie odstaje (z praca oczywiście) od zespołu???
Bo do tej pory był sobie zapis oceny w kompie czy papierach i nic sie nie działo i dalej se olewali.Taka ocena nie wpływała na nich mobilizująco.A tu zonk i premii nie ma. :szczena:
Dlaczego do razu nie reagowali???
No a ci co nie znali swojej oceny -czemu sie nie dopytywali.Przeciz były przysyłane rózne broszurki informacyjne na sklepy o tym że taka ocena będzie, jak się przygotować itp. , itd
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 09:40   

Kod:
Bo do tej pory był sobie zapis oceny w kompie czy papierach i nic sie nie działo i dalej se olewali.Taka ocena nie wpływała na nich mobilizująco.A tu zonk i premii nie ma. :szczena:


Jeżeli ktoś myśli że ocena roczna nie ma wpływu na nic po za nagrodą roczną to się myli, ocena roczna ,ta poniżej jest wpisywana jako powód rozwiązania umowy o pracę. Sam proces oceny jest patologiczny i prowadzi do licznych nadużyć. Od kary upomnienia są dwie instancje odwołania -pracodawca i sąd pracy, natomiast ocena pracownicza nie posiada opcji odwołania i sposobu jego rozpatrzenia , pomimo że pracownik może się nie zgodzić , nie ma to na nic wpływu
 
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 11:53   

teraz halo,a za rok firma nikomu nic nie da :D więc i tak nie dostaniecie :P
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 12:48   

gangi kubusia napisał/a:
U nas KR na jakimś zebraniu powiedziała ze zks mają włączyć się do oceny,I najpierw zks z ks przedyskutowali wspólnie ocenę kasjerów.

A wiesz że na niektórych sklepach już tak było w tym roku. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 16:11   

frania25 napisał/a:
ale ty jesteś zgryźliwa

frania25 napisał/a:
Ja tylko napisałam że było by miło gdyby dawali nagrode za przepracowane miesiące,nie pisałam że powinni czy że to nie sprawiedliwe itp. a Larrikol musiała od razu po swojemu skomentować.


Źle oceniasz moje intencje, to nie jest zgryzota, co najwyżej sarkazm, ktory jest bardzo na miejscu w tej sytuacji. Nie jestem zaskoczona, że ludziom żal, ale co roku kryteria odnośnie absencji są identyczne, więc skąd tyle zaskoczenia? Pewnie, że fajnie jakby firma płaciła proporcjonalnie do przepracowanego okresu, ale nigdy tak nie było i na pewno nie będzie.
 
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 17:00   

Hmmm no bo to ma być nagroda, nagroda za pracę... I nie wiem co w tym jest niezrozumiałego. No w sumie tak, też bym chciała dostać pieniążki, za nic, a raczej za lenistwo ( chodzi mi o te osoby które się nie starały przez rok) No bo choroba nie wybiera.
A teraz przynajmniej wszyscy będą się starać aby dostać nagrodę w przyszłym roku :) )
Starajcie się, starajcie a jeszcze nie jedna nagroda przed Wami/Nami, o ile firma się nie rozmyśli co do jej rozdawania :P
Swoją drogą zastanawiam się czy to tylko nasz kraj jest taki narzekający.. czy w innych krajach też cokolwiek pracodawca by nie zrobił jest źle :)

Co do konsultacji KS z ZKS dotyczącego sop kasjerów, u nas też kierownik brał pod uwagę ocenę innych zastępców ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 20:10   

Bumbleble jesteśmy zespołem tak nam wpajano, wszyscy obrywamy po premii za PL, TK i inwentury i Ci zgodnie i poniżej ,z okazji świąt życzę Tobie więcej empatii do innych , i byś zawsze miała sprawiedliwą ocenę za swoją pracę, bo jeśli ktoś oceni Cię nie obiektywnie to w następne święta to Ty możesz być pokrzywdzona

[ Dodano: 2014-04-19, 20:11 ]
Po za tym wiem że co niektórzy zks/ks cieszą się że teraz każdy kasjer będzie posłuszny jak baranek bo jak dostanie poniżej to z premią się pożegna, no cóż taki KAGANIEC ,znowu będzie można GNOIĆ SZMACIĆ, NIE PUSZCZAĆ NA PRZERWĘ I NIKT SIĘ NIE ODEZWIE

[ Dodano: 2014-04-19, 20:12 ]
Ostatnio zmieniony przez 2014-04-19, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
aga501 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 20:18   

Robertty - :em29: z dystansem :D
_________________
Ile by nie było to i tak jest za mało :)
  Ocena JMP: 6/10
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-19, 20:54   

Jeśli nie miałabym sprawiedliwej to szukałabym wyjaśnienia dlaczego, i chciałabym konkretnych wyjaśnień.
Co do kasjerów tak jak napisałeś, nie wiem jak na innych sklepach ale ja nie noszę dupy wyżej niż głowię i wszystkich traktuję jednakowo, jak swoich kolegów z pracy, mogę kogoś nie lubić, ale to ciągle jest człowiek nie maszyna, ma swoje prawa i z nich korzysta. A lubię jak mają swoje zdanie, bo czasem miło jest jeśli ktoś coś powie jak to widzi z boku.
I to wcale nie jest tak, że ja się cieszę, że ludzie nie dostali pieniędzy, bo wiem, że każdemu się przydaje, ale po prostu śmieszy mnie ta sytuacja, że wcześniej ocena nie przeszkadzała ( nie mówię, że wszystkim) a jak chodzi o pieniądze to nagle wszyscy są super, super pracują i nie zasłużyli na ocenę poniżej.
A więc chodzi mi o to, że trzeba przyjąć to na klatę i postarać się aby w przyszłym roku ocena była lepsza.
Wesołych Świąt ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo