Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premia roczna list protestacyjny

Czy w związku z niejasnymi wprowadzeniami kryterium oceny rocznej
nagroda roczna powinna uwzględniać ocenę pracowniczą
15%
[ 43 ]
nie powinna uwzględniac oceny pracowniczej
33%
[ 91 ]
ocena pracownicza jest obiektywna
6%
[ 17 ]
ocena pracownicza jest stronnicza, umożliwia rozgrywki personalne, bez możliwości odwołania się od oceny
44%
[ 119 ]
Głosowań: 185
Wszystkich Głosów: 270

Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-17, 13:24   

maniek83 napisał/a:
Mam pytanie!wziąłem urlop na żądanie nie podpisałem go ponieważ byłem na L4 3 miesiące a teraz okazało się że kierownik wstawił mi NN ale urlop mi wziął z tych 4 dni na żądanie więc jakim prawem mam NN bo nierozumiem


Skoro wstawił Ci NN, to nie mógł zdjąć Ci tego dnia z urlopu, a jeśli zdjął z urlopu, to nie mógł wstawić Ci NN. Kierownik tylko wstawia absencję, nie może ingerować w ilość dni urlopu. Wygląda na to, że po prostu nie jesteś za bardzo zorientowany w tej sprawie.

[ Dodano: 2014-04-17, 14:33 ]
Nie kapuję... nie sposób zliczyć ile jest postów narzekających, że macie tyle lewusów na sklepie, że pracujecie za dwóch, bo ktoś się opierdala i nikt z tym nic nie robi. No to w końcu zrobili i jakoś to zróżnicowali i też jest źle. I o ile rozumiem te osoby, które ocenę dostały po złości, to nie rozumiem jakim cudem okazuje się dziś, że każda ocena poniżej oczekiwań magicznym sposobem nagle jest niesłuszna?
 
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-17, 14:18   

Bo Polacy tak mają- bardzo lubią narzekać, zawsze znajdują powód do narzekania.
Za rok będziecie pilnować swoich ocen ;)
P.S. Ja skoro wiedziałabym, że istnieje coś takiego jak SOP, sama dopytywałabym się w tamtym czasie o ocenę, z czystej ciekawości. Swoją drogą sama swojego KS poprosiłam o rozmowę bo później nie miałabym kiedy :D
A do wielce poszkodowanych powtarzam: WYPEŁNIAJCIE ANKIETY dotyczące tego jak SOP wyglądał, po to one są... narzekanie tutaj wam nic nie da, a tam możecie zaznaczyć i wylać swoje żale,a i bądżcie przy tym jak KS wam to skanuje do komputera, bo jeśli w ankiecie będą negatywy to sami rozumiecie :D
  Ocena JMP: 6/10
     
kraufik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-17, 19:05   premia

a kto wogole dostal te premie? jakies kryteria?- brak uz i l4 ?- bo jesli tak to gruba przesada,ci ktorzy maja dzieci( samotni rodzice) nie maja wyjscia by nie brac opieki a i uż tez czasem trzeba wziasc-sila wyzsza- czy to znaczy ,ze nigdy premii nie dostane???
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-17, 19:11   

Kryteria były prawie takie same jak co rok wystarczy poszukać i nikt za jedno l4 czy uż premii nie zabiera nie pierdziel głupot.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-17, 20:22   

Także uważam ze bardzo dobrze iz sa takie kryteria przyznawania premi. i nie zawsze ci co gorzej pracuje są zwalniani.Bo np. maja dzieci i ciężko o prace i np. lepszy taki pracownik bo mógłby być gorszy itp. itd.itp
I może ci co se olewają wezmą się do pracy
A juz nie rozumiem dlaczego ci co przebywają na jakichkolwiek zwolnieniach czy to ciazowe, czy macierzyńskie ,mieli by dostać tak samo ta premie jak ci co zapierdzielaja w sklepie czy na centrum.To byłoby niesprawiedliwe.
A jeśli ktoś uważał ze został źle oceniony powinien od razu sie odezwać.

Bejbe1982 raczej niema nic wspólnego to ze ci przedłużyli umowę (musieli bo ustawa tak nakazuje)z tym jak cie ocenili. A także nikt nie miał obowiązku wydzwaniać i cie informować o ocenie skoro jesteś nieobecna w pracy.Raczej nie powinnaś być oceniana.Wyjaśnij to z KR .

Tak czy inaczej może jednak ktoś do czegoś się zmobilizuje i może zmieni podejście
do pracy przez te kryteria.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-17, 22:38   

Larrikol napisał/a:
maniek83 napisał/a:
Mam pytanie!wziąłem urlop na żądanie nie podpisałem go ponieważ byłem na L4 3 miesiące a teraz okazało się że kierownik wstawił mi NN ale urlop mi wziął z tych 4 dni na żądanie więc jakim prawem mam NN bo nierozumiem


Skoro wstawił Ci NN, to nie mógł zdjąć Ci tego dnia z urlopu, a jeśli zdjął z urlopu, to nie mógł wstawić Ci NN. Kierownik tylko wstawia absencję, nie może ingerować w ilość dni urlopu. Wygląda na to, że po prostu nie jesteś za bardzo zorientowany w tej sprawie.

[ Dodano: 2014-04-17, 14:33 ]
Nie kapuję... nie sposób zliczyć ile jest postów narzekających, że macie tyle lewusów na sklepie, że pracujecie za dwóch, bo ktoś się opierdala i nikt z tym nic nie robi. No to w końcu zrobili i jakoś to zróżnicowali i też jest źle. I o ile rozumiem te osoby, które ocenę dostały po złości, to nie rozumiem jakim cudem okazuje się dziś, że każda ocena poniżej oczekiwań magicznym sposobem nagle jest niesłuszna?



no jak dlaczego :d bo nieroby przepadzite i kase kasa... zapieprzac jak w tej firmie przystalo to za rok dostaniecie i bedziecie wiedzieli za co :)
 
     
jagoda1725 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 06:47   

A tak z ciekawości ike w tym roku dostaliście. Jestem macierzyńskim i nie mam od kogo się dowiedzieć.
 
     
dj.manek 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 06 Wrz 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 07:18   

Ja Wam opowiem ciekawą historię odnośnie zysków.Otóż dostałem ocenę poniżej oczekiwań.Niezgadzając się z opinią osoby która wystawiła mi ocenę SOP poniżej,zostałem oceniany ponownie a rezultatem tego wszystkiego zostałem oceniony pozytywnie czyli zgodnie z oczekiwaniami.Finał tego wszystkiego jest taki iż nie otrzymałem w/w zysków ponieważ i tak została wysłana opinia poniżej oczekiwań.I gdzie tu jest sprawiedliwość???
Walcząc o swoje i tak zrobili po swojemu ;( :nie: :nie: :nie:
  Ocena JMP: 10/10
     
buli453

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 08:27   

Tak a co ja mam zrobic skoro ja nie dostalem premi tylko dlatego ze moja szanowna kierowniczka nie toleruje mojej osoby i zamiast mojej pracy zostaly ocenione moje relacje z nia?? I co teraz??!!! >:D
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-18, 09:08   

hm tam na centrum macie dobrze u nas nie ma opcji "oceniony ponownie" nie mamy te siłowni, rehabilitanta oraz środków z FŚZZ na aktywność

[ Dodano: 2014-04-18, 10:10 ]
a także naszym dzieciom paczki na dzień dziecka są mniejsze wartościowo, i pomimo że mogą uczestniczyć z waszymi na imprezie na dc to albo mamy daleko albo nas nie wpuszczają .
PYTANIE ILE OSÓB NA DC NA MAGAZYNACH DOSTAŁO PONIŻEJ ?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 15:04   

buli453 napisał/a:
Tak a co ja mam zrobic skoro ja nie dostalem premi tylko dlatego ze moja szanowna kierowniczka nie toleruje mojej osoby i zamiast mojej pracy zostaly ocenione moje relacje z nia?? I co teraz??!!! >:D

A co jest powodem tych złych relacji, twoje zaangażowanie w pracę?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-18, 23:54   

Robertty napisał/a:
nie mamy te siłowni, rehabilitanta oraz środków z FŚZZ na aktywność

No my tez nie mamy nic prócz rozgrzewki przed pracą ale jak widzę Ty zawsze wiesz więcej niż jest w rzeczywistości.
Robertty napisał/a:
a także naszym dzieciom paczki na dzień dziecka są mniejsze wartościowo, i pomimo że mogą uczestniczyć z waszymi na imprezie na dc to albo mamy daleko albo nas nie wpuszczają .

Paczki są identyczne jak na sklepach a to ,że centrum jest dla kogoś za daleko to już nie nasza wina a co do wpuszczania to jeszcze nie spotkałem się z odmową.
Robertty Ty o ile pamiętam nie masz zbyt daleko do centrum więc na imprezki możesz jeździć bez przeszkód.

Robertty napisał/a:
PYTANIE ILE OSÓB NA DC NA MAGAZYNACH DOSTAŁO PONIŻEJ ?

Tylu ilu na to zasłużyło a w sumie jak dla mnie to o wielu za mało.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo