Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja Firmy
Autor Wiadomość
happyday1901 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-12, 07:01   

sekbea81 napisał/a:
biedni ludzie pod przymusem zatrudnieni w Biedronce, jak mi was szkoda. Wszyscy płaczą bo nocki, bo stres ale nikt z miejsca nie ustąpi

No właśnie ja ustąpiłam miejsca innym:) Przez całe 4 lata zauważyłam jak zmieniło sie podejście ludzi do tej pracy. Wiele osób nie daje sie wykorzystywac-ale niestety to jest mniejszośc. Większośc zatrudnionych zaciska zęby i chodzi do pracy-tak jak ostatnimi czasy ja to robiłam, zaczęłam nienawidziec tą prace ale chodziłam do niej do pewnego momentu kiedy z nerwów już miałam problemy ze snem w nocy. Wtedy podjęłam decyzje o rezygnacji. Coraz więcej osób zaczyna protestowac i sie zwalniac ale niestety to wciąż za mało aby cokolwiek sie zaczęło zmieniac.
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-12, 16:46   

Jeszcze troche to starzy pracownicy sie pozwalniaja albo ich pozwalniaja i zostana sami nowi, z ktorych wiekszosc sie nie nadaje do tej pracy.
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 00:04   

a ja się zastanawiam, co takiego stresujacego jest w naszej pracy... rozkładanie miksów ? wywożenie całościówek...? praca na kasie...? a może mycie podłogi jest stresujące...? stresującą pracę ma lekarz, księgowa, może nawet górnik. ale kasjer w biedronce ? :) podejrzewam ,że w większości stres jest spowodowany faktem ,ze trzeba pracować, a nie udawać ,ze sie pracuje.
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
~Olga86


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 01:59   

makota napisał/a:
a ja się zastanawiam, co takiego stresujacego jest w naszej pracy... rozkładanie miksów ? wywożenie całościówek...? praca na kasie...? a może mycie podłogi jest stresujące...? stresującą pracę ma lekarz, księgowa, może nawet górnik. ale kasjer w biedronce ? :) podejrzewam ,że w większości stres jest spowodowany faktem ,ze trzeba pracować, a nie udawać ,ze sie pracuje.
to chyba jakiś żart ?! Czy my pracujemy w tej samej firmie ? :)
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 11:48   

@makota- wnioskuję, że to była ironia. Bo jeżeli nie, to powinnaś zostać pracownikiem roku! :yeah:

[ Dodano: 2014-04-13, 12:05 ]
Pamiętam czasy w naszej firmie kiedy pracę zaczynało się od picia kawy, nie było kamer, tylu kontroli-Biedronek też było "zaledwie" 600 z 8-osobową załogą (łącznie z kierownictwem 2-osobowym) i dwoma ręcznymi paleciakami. Fakt pracowało się nie 8 czy 6 godzin, a ile było trzeba, ale pracę w tamtym okresie wspominam dużo lepiej. Nie było takiej nagonki na pracowników, kontroli, audytów z dziwnych firm,śmiesznych TK, wizyta KR czy KO też była "normalna" i towar był rozstawiony, klient obsłużony, sklep posprzątany.. A teraz niby załogi jest więcej, a rzadko można zrobić to co miało się zaplanowane. Codzienność w Biedronce to bieg, pot na czole, dupie itd... :bu:
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 19:44   

vip jest wiele racji w tym co mówisz. :tak:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 21:02   

Dokładnie vip, ;)

makota, chyba pracujesz na prawdę gdzie indziej...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 21:45   

DarkSide napisał/a:
Dokładnie vip, ;)

makota, chyba pracujesz na prawdę gdzie indziej...


:) może po prostu mam trochę inne podejście. po pierwsze jestem świadoma tego,że idę do pracy po to by pracować , a własnie lubię bieg i pot po dupie...:) po drugie jeżeli wszystko staram sie robić zgodnie z procedurami i oczekiwaniami ks-ów, kr-ów itd. to czym mam sie stresować ? a po trzecie polecam dystans, duuużo dystansu. to tylko sklep...
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-13, 22:03   

vip napisał/a:
rzadko można zrobić to co miało się zaplanowane.

To jak sądzę tylko kwestia organizacji pracy tak sobie jak i reszcie złogi oraz pomoc kadry kierowniczej na sklepie.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-13, 22:51   

No właśnie... Pomoc kadry kierowniczej. HAHAHA

... Gdzie ta pomoc? Chyba nie na moim sklepie? Wiecznie poganianie, wiecznie źle, wiecznie jedna osoba ma 10 zadań do zrobienia, kiedy pupilek chodzi i nic nie robi :/

He. Tyle się mówi o szacunku.
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-14, 09:36   

kluq- organizację pracy to ja mam we krwi. Piszesz tak jakbyś ze wszystkim się "wyrabiał" i był wyjątkiem w JMP z organizacją czasu pracy. Chyba słabo jednak pracujesz, bo każdy po przyjściu do pracy "rozkłada" obowiązki w miarę możliwości personalnych- ale często masz po prostu za mało ludzi i czasu aby ogarnąć ten chaos; bo przecież nasza praca to nie tylko rozkładanie towaru i obsługa kasy ale dochodzi :brudna podłoga, wskazanie towaru klientowi (często jeden za drugim przychodzi i latasz z jednego końca sklepu na drugi),wypiek pieczywa (bo dostępność jest wymagana), wpada KR- przestawić to tam-a to tu,itp... Jest wiele zdarzeń dla których przerywasz swoje "plany", więc nie wyskakuj tu z organizacją pracy bo możesz takie brednie wypisywać na forum DLA NIEŚWIADOMYCH .

[ Dodano: 2014-04-14, 09:49 ]
@makota- zazdroszczę świadomości, pozytywnego nastawienia do spoconej dupy ( i nie tylko) i życzę aby te cechy u Ciebie się nie zmieniły - a na pewno firma to doceni-szczególnie tę spoconą dupę - TRZYMAM KCIUKI!
:em29:
  Ocena JMP: 3/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-14, 13:26   

Ja tym wyjątkiem może i nie jestem ale znam kilka takich wyjątków więc świadomy jestem i to bardziej niż sądzisz. Prócz tego jeden wyjątek na sklepie nie wystarczy ale jeden wyjątek plus reszta kadry kierowniczej bardzo zdyscyplinowana i da się pracować sprawnie z wyrabianiem premii włącznie :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-14, 17:41   

nie wiem jak wy ale ja dalej uwazam ze to jest tylko praca w sklepie jakos mocno sie nie przejmuje calym chaosem zrobie tyle ile zdarze kolejna zmiana tez musi miec co robic a roboty i tak nie przerobisz
  Ocena JMP: 2/10
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-14, 20:25   

A i potem często jest tak,że zawsze znajdą coś,aby się przyczepić,opieprzyć.Nikt z "góry"za to,że zrobisz więcej ci nie podziękuje :bu:
  Ocena JMP: 3/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-14, 23:23   

vip napisał/a:
[ Dodano: 2014-04-14, 09:49 ]
@makota- zazdroszczę świadomości, pozytywnego nastawienia do spoconej dupy ( i nie tylko) i życzę aby te cechy u Ciebie się nie zmieniły - a na pewno firma to doceni-szczególnie tę spoconą dupę - TRZYMAM KCIUKI!
:em29:


dzięki, widzisz... ja jestem spokojna o moją dupę i do pracy chodzę z uśmiechem. to mi wystarczy.zero stresu :) naprawdę polecam :pa1:
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo