Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
do klientów
Autor Wiadomość
silver23 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 12:19   

myślenie jak myślenie, ale analfabetyzm napewno w naszym kraju sie szerzy, bo jak byk przed każdą kasą pisze, że należy całą zawartość koszyka wyłożyć na taśme. :regulamin: :P

A tak wogule to TROCHE MYŚLENIA też nie zaszkodzi, TO NIE BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:D
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 18:47   

to nie analfabetyzm tylko czytanie ze zrozumieniem :P
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 18:50   

i lenistwo :D
  Ocena JMP: 6/10
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 20:11   

moze w ten sposob mysla ze cos przemyca... ;)
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 20:37   

Ta, raczej im się przemęczać nie chce. :boks:
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 23:37   

ja już też olewam ich głupie gadanie, jedna dziś klientka była tak oburzona tym że trzeba wszystko wyciągać z koszyka, że aż parę razy mi powtarzała że ona już tu na pewno nie kupi, że woli pójść do innego sklepu. jaką ja miałam ochotę powiedzieć jej że byłabym szczęśliwa jak by pani już więcej tu nie wracała;)
_________________
lalka
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 06:45   

a ja znow mialam wczoraj klientke ktora kupowala 2 smietany a jej wnusia robila zakupy swojejnmamie i pech chcial ze cola sie przewrocila na ta smietane a babka do mnie ze ona wymieni ta smietane a ja jej mowie prosze sobie wziasc smietane inna ale ja ta pani policze bo to cola spadla i ja rozwalila jaka byla wkurzona myslalam ze mnie tam zje bo ja jej mialam isc i wymienic....! A z jakiej racji? ;/ ;/ ;/
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 09:47   

u nas też tak się dzieje, albo stawiają soki w szklanych butelkach , czy ocet i nawalą jeszcze tyle zakupów, na taśmę jeden na drugi a potem pretensje że coś się pobiło. kiedy oni zaczną myśleć. :klotnia:
_________________
lalka
 
     
silver23 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 11:14   

Jak ktoś czytać nie umnie to to jest ANALFABETYZM. -.-
Najlepsza jest teraz promocja pepsi i tu również ANALFABETYZM sie kłania, bo oczywiście jak byk pisze 3,95 za 2 x 1,5l, ale co, przy kasie zawsze jedna butelka i goń człowieku tam i z powrotem. :boks: Wczoraj tak mnie wnerwili że całą zgrzewke sobie przyniosłam i postawiłam za kasą, a i jeszcze jak drugą butelke daje to to idiotyczne pytanie "A DLACZEGO DRUGA BUTELKA???" :nie:

LUDZIE przysłowie mówi: "JAK DAJĄ TO BIERZ JAK BIJĄ TO UCIEKAJ", więc PROSZE mniej głupich pytań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 11:45   

Musicie sobie dać też troszkę na LUZ :) mnie tez klienci wkurwiają... do puki nie obrażają i nie kradną mam do nich szacunek:) i nie wyobrażam się by kasjerka na moim sklepie wchodziła w dyskusje z klientem bo np. śmietana się wylała, nie chce towaru wyłożyć na taśmę itp. jest problem z klientem dzwonisz po KS
Niestety mamy taką konkurencję na rynku... że o klienta musimy walczyć.

Pewnie teraz połowa osób na mnie siądzie :) ale ja pisze jak jest na moim sklepie i wyniki są widoczne:)
Klient = kasa :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 12:55   

TAK MASZ RACJĘ, TYLE ŻE U NAS JAK TYLKO TŁUMACZĘ ŻE MOŻE ZAWOŁAM KIEROWNIKA KTÓRY Z MIŁĄ CHĘCIĄ WSZYSTKO WYTŁUMACZY TO ZACZYNAJĄ SIĘ BAĆ I JESZCZE GORZEJ ICH TO DRAŻNI
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 22:17   

lalka napisał/a:
TAK MASZ RACJĘ, TYLE ŻE U NAS JAK TYLKO TŁUMACZĘ ŻE MOŻE ZAWOŁAM KIEROWNIKA KTÓRY Z MIŁĄ CHĘCIĄ WSZYSTKO WYTŁUMACZY TO ZACZYNAJĄ SIĘ BAĆ I JESZCZE GORZEJ ICH TO DRAŻNI


to proste rozwiązanie :) nic nie mówisz tylko dzwonisz :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 22:55   

jak raz tak zrobiłam, przyszła kierowniczka i zaczęła tłumaczyć to on wielce oburzony pan jak zaczął mówić że on ma gdzieś nasze procedury, że to tak jak w polityce procedury są po to by je łamać, że to są zasrane przepisy, itd. brak słów na takich.
_________________
lalka
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-18, 21:45   

temat rzeka..
jak np ten brak możliwości płacenia kartą ;/ w niedziele koleś napyskował się "na mnie" że nigdzie nie ma uwzględnionej informacji że płaci się tylko gotówką. mówię mu że jest na drzwiach naklejka [mała,na pół prześwitująca bo taką "góra" przysłała i kazali nakleić :/ ] ale jest ! zaczął wywody na temat rozporządzenia Rady Ministrów ,że to niezgodne z prawem. a na dodatek "czyli to znak żeby nie robić więcej zakupów w biedronce". dopiero po czasie kiedy ochłonełam pomyślałam że mogłam go skierować na infolinię by tam swe żale wygłosił..ehh
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-19, 12:03   

NAJGORZEJ MNIE DRAŻNI BEZMYŚLNOŚĆ I nieumiejętność czytania. było ostatnio piwo w promocji cała zgrzewka plus jedno gratis. a klienci wraz rozpakowują. no ja nie rozumiem już analfabetyzm jednym słowem się szerzy
_________________
lalka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo