Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co się dzieje w Gliwicach?
Autor Wiadomość
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
Wysłany: 2014-03-24, 20:53   Co się dzieje w Gliwicach?

Hej! Słyszeliście co się dzieje w Gliwicach? Słyszałam od znajomej, że przyszedł nowy KR, zaczął zatrudniać osoby (dużo osób), a potem poprzenosił pracowników z umową na czas nieokreślony na inne sklepy, a tym co się kończyła nie przedłużył :szczena: jest to ok 30 osób, stwierdził, że nie chce ludzi po poprzednim KR :szczena: KS nie mieli nic do gadania, nie pytał się ich o zdanie czy zwalnia dobrego pracownika czy nie, a na pytanie "Co robiłam źle?"-odpowiadał, że nie musi się tłumaczyć i sypał jakimiś paragrafami, dziewczyny w szoku nawet nie pamiętają numerów tych paragrafów :szczena: Masakra co się w tej firmie dzieje, nam też KR powiedziała, że nadszedł czas redukcji etatów i na każdego można znaleźć haka -ta to przynajmniej wali prosto z mostu >:D
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 09:23   

wyrazy współczucia, w moim mieście po zmianie kr też zwolnienia i przesunięcia. najgorsze jest to,że wybrali sobie moment, gdzie po pierwsze trzeba wydać zaległe urlopy i koniec okresu rozliczeniowego. pracujemy po dwie osoby na zmianie, ludzie mdleją ale wina nasza , bo zły bilans .gazety lokalne piszą,że Biedronka przyjmuje do pracy, nie wiem skąd mają takie info, jak ludzie z dnia na dzień tracą pracę. bezwzgledni są ci nasi pracodawcy z bożej łaski
  Ocena JMP: 5/10
     
beti1970 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 10:26   

Może pora coś zmienić i znowu poruszyć temat w telewizji, bo to co sie dzieje na Biedronkach to powrót starych czasów coraz więcej pracy a mniej etatów.Biedronka sie wychwala w telewizji jakimi są super pracodawcami ale prawdy nie powie chwali sie wzrostem sprzedaży itd.ale czyim kosztem a jak ktoś się odezwie to ma przechlapane i wylatuje na bruk.Może i sa zatrudnienia ale na dwa etaty zwolnione zatrudniają jedna osobe bo to sa przecież mniejsze koszty.Jeszcze troche to Biedronka opanuje cala Polske a my bedziemy zapieprzac za marne grosze bo znalezienie innej pracy będzie graniczyć z cudem gdzie sie nie obejrzymy to biedronka hebe i towaroteka z non fudem no i centrum dys.
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 11:51   

Tak jestem tego zdania że powinna zająć się telewizja , bo to co ostatnio się dzieje to już przesada u nas dziewczyny nie dają już rade.Ja juz nie wyrabiam stres i ból mnie powoli wyniszcza , dziewczyny na socjalu płaczą kazdyszuka sobie innej pracy , nawet nasz ks tez niewyrabia Ludzie złączmy się i coś z tym zrobimy ,Pozdrawiam :boks:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-25, 12:22   

Nie dajecie rady, płaczecie po kątach, niedługo zaczniecie brać psychotropy, a i tak jedyne co zrobicie w tym temacie, to wrzucicie posta na forum... może w końcu przestaniecie pozwalać się tak traktować i zaczniecie dbać o siebie na sklepie, co? Nie wiem, czy w biedronkach to zostali już tylko niepewni siebie i chorzy na język ludzie?
 
     
beti1970 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 13:02   

Łatwo mówić trudniej zrobić tak jak piszesz wszyscy tylko piszą, ale jak to zrobić każdy boi się o prace bo Biedronka to nie mały sklepik jakby wszyscy się zgrali razem to napewno by sie coś zmienło pierwsze co, to powinni na niektórych sklepach pozmieniac kierowników ale nie na wszystkich bo sa jeszcze ks do rany przyłóż a są tacy napewno, o KR też tu mowa.Z tego co slyszałam Pani Łop..... co wygrała z Biedronka to juz sie nie udziela dla pracowników Biedronki.
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 13:10   

To prawda ludzie się boją i tak naprawde trudno ludzi podnieś do walki a wiem sama po sobie że w pojedynke to nic nie wywalczysz .Gdy przyjdzie co do czego to 80% tych wzywających do walki sie wycofa . Trochę to smutne, bo wszyscy wiedzą że jest żle i tyle. Wszyscy maja swoje racje i sie wycofują . Może to nie jest smutne tylko beznadziejne.
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 13:21   

beti1970 napisał/a:
Łatwo mówić trudniej zrobić tak jak piszesz wszyscy tylko piszą, ale jak to zrobić każdy boi się o prace bo Biedronka to nie mały sklepik jakby wszyscy się zgrali razem to napewno by sie coś zmienło pierwsze co, to powinni na niektórych sklepach pozmieniac kierowników ale nie na wszystkich bo sa jeszcze ks do rany przyłóż a są tacy napewno, o KR też tu mowa.Z tego co slyszałam Pani Łop..... co wygrała z Biedronka to juz sie nie udziela dla pracowników Biedronki.
  Ocena JMP: 5/10
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 13:45   

Pewnie po co ma sie udzielac to już nie jest jej bajka To teraz jest nasz bajka.
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 13:50   

u nas cała kadra kierownicza ma zostać usunięta , Info od KR ;]
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
beti1970 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 14:30   

A w jakim to mieście ma nastapić to usuwanie kadry kierowniczej może to u mnie :em29:
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 14:40   

być może ;) nie tylko u Ciebie ... :szczena:
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 18:33   

Kacperos, w jakim sensie usunięta, zwolniona, przeniesiona?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
beti1970 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-25, 19:21   

to ty napisałeś usunęta
 
     
ruda77

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-09, 18:24   

Pracuję bardzo blisko Gliwic i nic nie słyszałam :szczena:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo