Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[b][i]BADANIA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN -CENY[/i][/b][i]
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 21:42   [b][i]BADANIA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN -CENY[/i][/b][i]

WITAM CIEKAWIĄ MNIE CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH, TE CENY MOŻE SĄ W WARSZAWIE, ALE W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI SĄ O WIELE NIŻSZE..... [/i]
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 01:10   

Może gotowe zestawy badań to nie zbyt trafiony pomysł ,bo lepiej byłoby wybrać samemu co komu pasuje z większej listy ale na Boga Robertty przecież nikt Cię nie zmusza do korzystania z tych badań. Możesz iść do swojego lekarza pierwszego kontaktu i wyprosić taki sam zestaw za free. Cenę ustala Medicover i jest to jakaś średnia właśnie dlatego ,że tu jest drożej a tam taniej.
Wybacz ale masz chyba za dużo czasu ,że siedzisz i wyszukujesz czego by się tu czepić ,trochę to śmieszne dla mnie jest.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 07:47   

kluq napisał/a:
trochę to śmieszne dla mnie jest.

kolego ty chyba masz za dużo hajsu sądząc po Twoich ostatnich komentarzach ...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 11:10   

Kod:
Wybacz ale masz chyba za dużo czasu ,że siedzisz i wyszukujesz czego by się tu czepić ,trochę to śmieszne dla mnie jest.


Kluq pieniądze Z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są przeznaczone dla pracowników. Nie bardzo podoba mi się niesprawne gospodarowanie nimi , lub też trwonienie bez uwzględnienia kosztów. Nie wspominając że PRACODAWCA nie może wydatkować środków Z ZFŚS na badania dla pracowników w myśl ustawy o ZFŚS . W tym przypadku badania dla pracowników powinien wydatkować z własnych środków kapitałowych. W przypadku jakiejkolwiek kontroli takie wydatkowanie zostanie podważone
Program "Razem zadbajmy o zdrowie" nie mieści się w pojęciu działalności socjalnej w rozumieniu art. 2 pkt 1 ustawy z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (j.t. Dz.U. 1996 nr 70 poz. 335 z późn. zm.) i nie powinien być finansowany ze środków Funduszu.

[ Dodano: 2014-03-16, 11:17 ]
koszty badań:
Usg piersi -93 zł
USG -Gdańsk-80 Warszawa-80
Konsultacja internisty- 85 zł
itp itp
 
     
#gosiaanna 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 11:17   

u mnie cytologia prywatnie u lekarza to 30zl,usg ok 80 zl a wiec....wole chyba sama zaplacic niz potem doplacac do PIT-a,takie jest moje zdanie,nie chce,nie korzystam
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 11:18   

chyba tyle
Kod:
 hajsu
może i ma ,ale koledzy z DC KRAKÓW raczej nie ,innaczej by nie podjęli strajku

[ Dodano: 2014-03-16, 11:20 ]
gosianna masz rację ,ale badania to nie tylko ich koszt ale całej akcji ,foldery itp, ja wolę przesunąć te środki na zwiększenie ilości dzieci które mogą korzystać z koloni dla dzieci z biedronki.

[ Dodano: 2014-03-16, 11:24 ]
i kluq masz rację pisząc
Kod:
. Możesz iść do swojego lekarza pierwszego kontaktu i wyprosić taki sam zestaw za free.


Tak naprawdę to większość badań objętych jest bezpłatnym badaniem. Nie wiemy jaka jest umowa z Miedicover i czy są gromadzone jakieś informacje zbiorcze odnośnie zdrowia a do czego to może prowadzić mówi afera w ALDI w Niemczech ,gdzie pracodawca najpierw wysyłał na poszerzony pakiet badań a potem gromadził bezprawnie dane na temat zdrowia pracowników co wpływało na decyzję o dalszym zatrudnieniu
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 12:14   

Robertty jak zwykle widzi czarne strony.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 12:37   

michalek710 napisał/a:
Robertty jak zwykle widzi czarne strony.

Robertty po prostu patrzy firmie na ręce i bardzo dobrze, że ktoś to robi, bo inaczej byście mówili.
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 17:50   

Świadoma -że zdrowie mam tylko jedno, że jest najcenniejsze uważam, że fakt iż Pracodawca JMP, rozdysponowuje pieniądze niezgodnie z ustawą o ZFŚŚ wyrażam sprzeciw, wobec takich praktyk. Na dowód tego odsyłam Firmie broszurę i skierowanie na badania ( cały zestaw).
Sam podatek jest znacznie tańszy od badań- mimo wszystko nie zgadzam się aby Pracodawca dostawał różne nagrody, wyróżnienia z tytułu tego programu. Ponieważ okrada nas z pieniędzy które powinny być przekazane na ZFŚS. To jest nie dość, że niezgodne z prawem to również wysoce nieetyczne!!!!!!
Ponadto swój sprzeciw podpisuję, dowodem, że u Kobiet u których „dzięki” tym badaniom ( a tak naprawdę świadomość wśród obywateli jest już większa i nie zawdzięczamy tego Firmie) wykryto jakiekolwiek zmiany, i musiały przechodzić różnego rodzaju zabiegi czy też operacje – co wiązało się z dłuższym L4. Kobiety te w szybkim czasie stały się nieprzydatne ( w oczach pracodawcy) do pracy i wymusili na owych osobach podpisywanie wypowiedzeń!!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 18:28   

A skąd macie tą pewność, że środki na badania uzyskali z ZFŚS? Gdzieś jest napisane, że to w ramach świadczeń socjalnych? Pytam, bo nie dostałam i raczej nie dostanę :)
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 18:46   

w regulaminie świadczeń socjalnych są wyszczególnione
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 18:49   

Larrikol w liście z propozycją badan pisze że koszty programu są pokryte z ZFŚS
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 19:33   

DarkSide napisał/a:

kolego ty chyba masz za dużo hajsu sądząc po Twoich ostatnich komentarzach ...

Nawet jeśli mam dużo czy nawet za dużo to tylko i wyłącznie dzięki sobie :P

Robertty napisał/a:
może i ma ,ale koledzy z DC KRAKÓW raczej nie ,inaczej by nie podjęli strajku

Dc W Krakowie dopiero się otworzyło i już strajkuje ?? a co się kolegom nie podoba po tak krótkim czasie pracy ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-22, 23:40   

kluq napisał/a:
DarkSide napisał/a:

kolego ty chyba masz za dużo hajsu sądząc po Twoich ostatnich komentarzach ...

Nawet jeśli mam dużo czy nawet za dużo to tylko i wyłącznie dzięki sobie :P

Robertty napisał/a:
może i ma ,ale koledzy z DC KRAKÓW raczej nie ,inaczej by nie podjęli strajku

Dc W Krakowie dopiero się otworzyło i już strajkuje ?? a co się kolegom nie podoba po tak krótkim czasie pracy ??


Dlatego mamy dostawy opóźnione :P
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-23, 17:24   

Na początku nie ma mocy aby się wyrobić w czasie z zamówieniami. Pracownicy nie mają wprawy w kompletacji a układ magazynu ciągle się zmienia do tego ochrona i załadunek też nie jest jest zbyt wprawiona i zgrana i stąd opóźnienia w dostawach :) pomijam za małą obsadę zmian przy obecnym już szale wielkanocnym :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo