Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Profesjonalistki z Żytniej Sosnowiec
Autor Wiadomość
taktylko 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-26, 19:20   Profesjonalistki z Żytniej Sosnowiec

Czy to tylko w Sosnowcu (czasem chadzam też na Grota-Roweckiego) są takie super kobiety w Biedronce? Tym razem szacun dla Pani przy ul. Żytniej obsługującej ok godziny 18-18.30. chyba w środkowej kasie. Chyba (byłem po dwóch Loios,kupowałem trzecie) owalna twarzyczka z zaczesaniem - kucyki? Oczywiście poznałbym. Kij ze mną, ale byla też przesympatyczna wobec innych kupujących.
Skąd Was wzięto??? Dzial HR powinien Nobla dostać.

[ Dodano: 2018-11-26, 19:27 ]
P.S. Albo np. z miesiąc temu w sobotę rano tuż po otwarciu przychodzę a tu zadowolona (przy czym oczywiście zarobiona z jakimiś kartonami) z życia młódka (taka fajna, charakterystyczna, jest szansa że z małego miasteczka albo ze wsi): "Dzień dobry." No spłynąłem... ale odpowiedziałem.

P.S. II Na Grota Roweckiego też profesjonalizm

[ Dodano: 2018-11-26, 19:57 ]
A taki mój komentarz swego czasu Kauflandowi dałem:

"Nietrudno w tym sklepie o chamską a nawet niespotykanie chamską obsługę; sam jej doświadczyłem nie raz i byłem świadkiem wobec kogoś. Dlatego nie lubię tam chodzić i od jakiegoś czasu nawet nie czytam ich gazetek podrzucanych do furtki. Po prostu unikam tego sklepu. Niech sobie zobaczą jak odnoszą się do klientów pracownicy w Biedronce albo w Społem ale podejrzewam że to nic nie da, w tym Kauflandzie po prostu trzeba wymienić niektórych ludzi ale do tego trzeba specjalisty od HR który będzie wiedział kogo zwolnić a kogo zatrudnić spośród kandydatów." https://www.google.pl/sea...ae79ef0c46,1,,,

No, dziewczyny z Biedry.... Wydaje mi się, czy te ze Społem mają jakiś udział w obrotach, ale jeszcze sprawdzę.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 21:23   

jest to praca dla wszystkich, bo biora kazdego, masa ludzi sie do tego nie nadaje, a mimo to pracuja, bo sa braki kadrowe

dziwne ,ze powiedzenie dzien dobry, do widzenia czy podanie kwoty uwazasz za profesionalizm
 
     
taktylko 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 21:42   

u8t3io3p napisał/a:
jest to praca dla wszystkich, bo biora kazdego, masa ludzi sie do tego nie nadaje, a mimo to pracuja, bo sa braki kadrowe

dziwne ,ze powiedzenie dzien dobry, do widzenia czy podanie kwoty uwazasz za profesionalizm


Ja Cie przepraszam, ale nie wierze, że to są kobiety "z łapanki".

One to jakby nie z musu mówią, one są jakby zadowolone, one mają podzielność uwagi, może obserwują klientów i później się bawią ich komentując, nie wiem. No przepraszam Cię, ale szacun przynajmniej na Żytniej. Jutro ,jak będe trzeźwy to może do Centrali napisze.

PS Nie wiem, może macie impry firmowe i to was manipuluje, ale wątpię.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-26, 21:59   

Może akurat paczki im na sklep wjechały :p
 
     
taktylko 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 22:08   

Nie chcę się wymądrzać, może g. wiem ale jak widzę tam "zespół" z kulturą indywidualną, to wbrew moim zasadom, broniłbym ale nie dzisiaj, bo idę spać.

Nikt mi nie wmówi. Dziewczyny sie lubią albo przynajmiej akceptują.

Dobranoc
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-27, 09:22   

taktylko napisał/a:
Nie chcę się wymądrzać, może g. wiem ale jak widzę tam "zespół" z kulturą indywidualną, to wbrew moim zasadom, broniłbym ale nie dzisiaj, bo idę spać.

Nikt mi nie wmówi. Dziewczyny sie lubią albo przynajmiej akceptują.

Dobranoc


To jest kwestia wychowania, nie ważne gdzie ktoś pracuje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo