Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRAFIK A DOJAZD AUTOBUSEM
Autor Wiadomość
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-08, 10:42   

Tylko rzecz jest w tym dlaczego grafik jedt do 22? bo zapewne jest taka potrzeba, trzeba ogarnac sklep, gdyby bylo to zbędne wszyscy pracowaliby do 21.45
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-08, 19:23   

O Boszzzzz ja rozumiem to, ale wnioskuje ze osoba nie pracuje tylko na popoludniowa zmiane...jak juz wczesniej pisalam u mnie sa takie osoby i wychodza wczesniej co nie stanowi problemu. Sami stwarzacie sobie problemy, jesli na popoludnie sa np. 4 osoby i jedna wyjdzie te 15 minut wczesniej to nie jest to tragedia. w koncu to 15 minut a nie 3 godziny.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-08, 22:11   

Frank_a twoje podejście jest idealne ...
 
     
~Biedrona91 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 36
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-16, 10:43   

U mnie z KS idzie się dogadać. Ja też jestem dojeżdżająca, ale nie tylko ja. I nie mamy problemu, żeby ustawić nam grafik pod autobus i inni pracownicy to rozumieją również, że nie mamy później dojazdu i nikt do nikogo nie ma pretensji.
 
     
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-16, 10:52   

U nas mamy zmiany na 16 do 0 lub 18 do 2 i jako, ze do mnie nie jeżdżą nocne to nie dostaje takich zmian. Pracownicy to rozumieją i jest epoki jak na razie.
Jak trzeba zostać dłużej to tylko ja zostaje, bo nie chce podpasc i dostać dziwne zmiany
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 19:14   

Jazy, to troche zostajesz tak z lęku :/ Bo nie wiadomo, czy kierownik przestanie być człowiekiem :/ Swoją drogą powinni respektować te dojazdy. :/ Nie kazdy ma samochód. A robienie komus na złosc, bo nie został dłużej to zwykłe chamstwo.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-16, 19:36   

biedronella33 napisał/a:
Swoją drogą powinni respektować te dojazdy.

Zatrudniając się znasz rozkład pracy i albo się decydujesz albo nie. U nas nie ma żadnego autobusu więc każdy sam się organizuje.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 21:44   

kluq, tak, ale jeżeli pracownik zatrudniając się rozmawia o tym z KR i ten wyrazi zgodę? A KS i tak utrudnia? To co? Chamstwo.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-16, 21:52   

Mnie jak znudziło się pedałowanie do roboty 5 km a mojemu staremu wychodzenie po mnie w zimie i po nockach bo o autobusach nie było nawet mowy to zrobiłam sobie prawko i kupiłam malucha, polecam. :yeah:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-16, 22:21   

biedronella33 napisał/a:
jeżeli pracownik zatrudniając się rozmawia o tym z KR i ten wyrazi zgodę

Zmienia się Kr i już jest problem ,idzie ktoś na l4 i już jest problem ,wpadają urlopy i też jest problem. Robisz jak Lenka i znikają wszelkie problemy :em29:
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 22:48   

He. Kupię sobie malucha za nagrodę roczną :em29:
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-12, 13:47   

biedronella33 napisał/a:
Jazy, to troche zostajesz tak z lęku :/ Bo nie wiadomo, czy kierownik przestanie być człowiekiem :/ Swoją drogą powinni respektować te dojazdy. :/ Nie kazdy ma samochód. A robienie komus na złosc, bo nie został dłużej to zwykłe chamstwo.


Nawet ci co dojerzdźają swoim autem nie chcą być dyskryminowani i w imię czego mają zapylać np do 2 czy 4 w nocy ...?
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 23:43   Re: GRAFIK A DOJAZD AUTOBUSEM

oktyn01 napisał/a:
MAM PYTANIE DOJEŻDŻAM DO PRACY Z MAŁEJ WIOSKI AUTOBUSEM ŻEBY ZDĄŻYĆ NA OSTATNI TO MUSIAŁABYM SKOŃCZYĆ DRUGĄ ZMIANĘ O 21,45 KS O TYM WIE I DO TEJ PORY NIE BYŁO PROBLEMU MIAŁAM GRAFIK 13,45-21,45, ALE NAGLE STWIERDZIŁ ŻE nie może mi iść na rękę i pracę będę kończyć o 22,00
Czy jest jakiś przepis który to reguluje??
POMOCY


nie ma. jak juz zauwazono. sama pisalas ze "szedl ci na reke" w momencie gdy przestal isc - nie robi ci tez zadnej krzywdy. potraktowal cie tak jak reszte zalogi.
ja bym sie zastanawial dlaczego sie to zmienilo... i zastanawiajac daleki bylbym od winienia kierownika. znajac zycie ktoras z twoich kolezanek palnela: "a bo ona ma robiona grafik pod siebie".
z na oko ciezkiej sytuacji moze wyniknac cos dobrego... moze to bedzie impuls i zrobisz prawko kupisz auto - przyda sie na przyszlosc i uniezaleznisz sie od rozkladow jazdy.
 
     
#patri79.79 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 15:01   

u nas tez są osoby które np .maja cały czas na rano,albo wogóle nie maja nocek dlatego,że nie maja dojazdu zapewnionego na powrót,niby każdy rozumie to,ale z drugiej strony kazdy ma rodzinę dzieci i tez by chciał,robić przynajmniej od czasu do czasu na rano,ja od pół roku ciągnę cały czas same popołudniówki i nocki tylko dlatego,że mam prawo jazdy i samochód
  Ocena JMP: 6/10
     
Angelika608

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-22, 13:13   

MOIM ZDANIEM NAJPIERW TRZEBA BYC CZLOWIEKIEM POZNIEJ KS LUB KR
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo