Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadectwo Pracy
Autor Wiadomość
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
Wysłany: 2014-09-23, 11:01   Świadectwo Pracy

Witam.


Mój stosunek pracy wygasł 08.09.2014 dzisiaj mamy 23.09.2014 a ja nadal nie otrzymałem świadectwa pracy osoby z mojego sklepu gdzie pracowałem robią wszystko abym tylko nie go nie otrzymał w jak najbliższym czasie kiedy poprosiłem o rozmowę z KR telefoniczną udały że mnie nie znają nie otrzymałem również numeru do Kadr gdzie mógł bym się dowiedzieć coś więcej może ktoś z was mógł bym mnie poratować numerem do KADR? bez świadectwa nie jestem w stanie dostarczyć do Zusu zwolnienia lekarskiego.



Pozdrawiam.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-23, 11:07   

Tom napisz wiadomośc na sb może będzie szybciej , tam często wrzucane są numery do kadr ....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-23, 11:13   

Jest na forum cały temat z numerami do kadr. Może masz podany inny adres zamieszkania przy zatrudnieniu niż teraz i świadectwo poszło tam. https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1905&highlight=kadry
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-23, 11:15   

a ja nie mogłam tego znaleźć bo wiedziałam że jest ...
 
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-23, 11:17   

Adres się nie zmienił mieszkam tam gdzie mieszkałem ;) ale dzięki za link do numerów.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-23, 11:18   

W takim razie to dziwne, bo kadry wysyłają praktycznie na drugi dzień po rozwiązaniu stosunku pracy. Jak zadzwonisz to Ci wszystko powiedzą
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-24, 11:38   Re: Świadectwo Pracy

[quote="Tom21231"]Witam.


Mój stosunek pracy wygasł 08.09.2014 dzisiaj mamy 23.09.2014 a ja nadal nie otrzymałem świadectwa pracy osoby z mojego sklepu gdzie pracowałem robią wszystko abym tylko nie go nie otrzymał w jak najbliższym czasie kiedy poprosiłem o rozmowę z KR telefoniczną udały że mnie nie znają nie otrzymałem również numeru do Kadr gdzie mógł bym się dowiedzieć coś więcej może ktoś z was mógł bym mnie poratować numerem do KADR? bez świadectwa nie jestem w stanie dostarczyć do Zusu zwolnienia lekarskiego.

To może trzeba było nadmienić, że byłeś KR!- to może te świadectwo pracy już byś miał. Co za ironia losu i gdzie się podziała ta twoja "niezła beka"? Najpierw oczerniasz w swoich postach pracowników "B" , a teraz bez wstydu prosisz o pomoc! Żenada...
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-24, 12:36   

vip nie być taka, nawet jeśli kolega był tym "wrogim elementem" :D to jest w nieprzyjemnym momencie który czeka prawie każdego z nas, okaż odrobinkę empatii. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-02, 18:29   

No właśnie - dostał w d..ę i od razu skrucha, dla takich typów na wyrozumiałość nie ma miejsca.
Przez 15 lat pracy miałam styczność z takimi bezwzględnymi ludźmi - krew mi się gotuje jak czytam teraz żałosne wypociny "poszkodowanego". Od razu można wyczaić, że w pracy nie miał skrupułów- co się "nałożyło" na brak sympatii ze strony współpracowników, bo dlaczego nikt mu nie pomoże w byłym już miejscu pracy? Bo nie zasłużył sobie na to.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-03, 16:00   

Jaka skrucha ? o to że zapytałem o numer do kadr no rzeczywiście skoro ktoś nie daje sobie wchodzić na głowe jak niektórzy z was to pewnie się nie można dziwić że niektórzy mogli nie czuć do mnie sympatii no ale tutaj cię zaskoczę że byłem lubiany i do tej pory utrzymuje kontakty z wieloma osobami z byłej pracy i z całym szacunkiem na biedronce się życie nie kończy mam nową pracę lepsze zarobki i atmosfera dużo lepsza.

Pozdrawiam mocnego pana z internetu który w oczy by tego nie powiedział ;)


I tak dla twojej wiadomości nie byłem KR mógł bym sobie ustawić TAG Prezydent i też byś myślał że nim jestem ? ;) ))
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-16, 09:08   

Czytaj uważnie. Przecież wiem że nie byłeś KR ani Prezydentem RP czy "członkiem" :lol: Sejmu, lub Komisji Śledczej. Byłeś i pozostaniesz jedynie facetem, który uważa, że jest zabawny a twoje poczucie humoru doprowadziło do tego, że mi się oczy od podłogi odbiły a mój super szybki internet się zblokował!

Byłeś lubiany?- zgadzam się - byłeś-. Samozachwyt w niektórych przypadkach jest cechą pozytywną.

Masz nową pracę, super! Nowe osoby do obgadania - tylko nie używaj tych samych argumentów, swoje poczucie humoru zostaw dla siebie, bo ta cecha czyni cię wyjątkowym!
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo