Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 12:22   

Dziewczyny, macie przecież wolne niedziele dla rodziny, w niedzielę macie rodziny, a w tygodniu ich widocznie nie macie i możecie całe dnie spędzać w pracy, taki bonus, przecież gdzieś te godziny, które wyrobilibyśmy w niedzielę w tygodniu trzeba wyrobić. Teraz jeszcze są głosy, że w soboty powinny być sklep do 13:00 otwarte, ciekawe po ile godzin w tygodniu wtedy mielibyśmy zmiany od poniedziałku do piątku?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 12:56   

Biurowa napisał/a:
U nas jeśli chodzi o grafik, wygląda prawie identycznie.

Rzadko kiedy zmiana trwa 8h, przewaznie 9-12. Nie da się czegokolwiek w życiu prywatnym zaplanować, bo człowiek nigdy nie wie na którą godzinę będzie miał do pracy za 2 dni, bo kierownicy ciągle wydzwaniają, zeby przyjść na inną godzinę, ze grafik się sypie, że nie ma kto robić itp.

Istny cyrk, często łąpię się na tym, że nawet nie wiem jak jest dzień tygodnia :ke:


Czyli wszędzie tak samo...a już miałam nadzieję...

[ Dodano: 2019-05-03, 12:58 ]
MalaAsia napisał/a:
Dziewczyny, macie przecież wolne niedziele dla rodziny, w niedzielę macie rodziny, a w tygodniu ich widocznie nie macie i możecie całe dnie spędzać w pracy, taki bonus, przecież gdzieś te godziny, które wyrobilibyśmy w niedzielę w tygodniu trzeba wyrobić. Teraz jeszcze są głosy, że w soboty powinny być sklep do 13:00 otwarte, ciekawe po ile godzin w tygodniu wtedy mielibyśmy zmiany od poniedziałku do piątku?


Kolezanka już się śmieje,że zamieszka w Biedro...jej facet się denerwuje,że więcej czasu spędza w pracy jak w domu...tak wygląda praca po zmianach dotyczących handlu w niedzielę...myślałam,że niczego głupszego ten rząd nie wymyśli...miejmy nadzieje...
  Ocena JMP: 5/10
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 13:36   

U nas tez sa zmiany ale nie odnosze wrazenia ze sa tak drastyczne. Jak juz mam grafik to byly miesiace ze wogole sie nie zmienial ewentualnie kosmetyczne poprawki, i zawsze kierownicy pytaja "czy moglabys przyjsc" jesli mam plany to mowie ze nie i po temacie. :ke:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 14:19   

sylwuńka napisał/a:
U nas tez sa zmiany ale nie odnosze wrazenia ze sa tak drastyczne. Jak juz mam grafik to byly miesiace ze wogole sie nie zmienial ewentualnie kosmetyczne poprawki, i zawsze kierownicy pytaja "czy moglabys przyjsc" jesli mam plany to mowie ze nie i po temacie. :ke:

Jeśli chodzi o zmiany grafiku i jakieś prośby to u nas jest też spoko, można sie dogadać i z załogą, i z kierownikiem, czasem kiero prosi, by przyjść inaczej niż zaplanowane, a czasem ja, czy inny pracownik potrzebuje, bo coś wyskoczy, staramy się iść sobie wzajemnie na rękę i jest w porządku.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@biedra2014

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 206
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 17:44   

No ale jesli robicie po 9 10h i nie sa to nagdodziny ponad etat to macie pozniej wiecej wolnego. Np zamiast robic 5dni po 8h to robicie powiedzmy 4dni po 10h wiec macie dodatkowy dzien wolnego. To jak mozecie pisac ze jestescie non stop w pracy to co nie macie wolnego?
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-04, 08:02   

właśnie są wolne niedziele, więc 8 h z każdej niedzieli trzeba gdzieś zmieścić i nic dziwnego że więcej pracujecie w tygodniu.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 12:30   

sylwuńka napisał/a:
U nas tez sa zmiany ale nie odnosze wrazenia ze sa tak drastyczne. Jak juz mam grafik to byly miesiace ze wogole sie nie zmienial ewentualnie kosmetyczne poprawki, i zawsze kierownicy pytaja "czy moglabys przyjsc" jesli mam plany to mowie ze nie i po temacie. :ke:


Wow,pozazdrościć..u nas też pytaja czasem czy mogę przyjść...ale te godziny mnie rozwalają...u nas grafik w miesiącu zmienia się 30 razy..serio :) czasem nawet zmieniali bez informawania o tym,i jak przyszłam na rano,palili głupa,że to ja nie doczytałam....gdzie jestem w tym perfekcjonistka i zawsze wiem na którą kiedy mam...zawsze się wykręca...kiedyś było po 8h,ale teraz...masakra...a na majówkę 2 i 4 maja robiliśmy po 10h. Inwentaryzacja zaczyna się 14 maja...i tu będzie po 12 h. Dobrze,że to tylko 3 dni

[ Dodano: 2019-05-05, 12:31 ]
Patrycja. napisał/a:
właśnie są wolne niedziele, więc 8 h z każdej niedzieli trzeba gdzieś zmieścić i nic dziwnego że więcej pracujecie w tygodniu.


Tak,ja to rozumiem...i mnie to wkurza niemiłosiernie...zresztą nie tylko mnie. Uważam,że dałoby się zrobić grafik bez tych 10 h..tylko trzeba y nad nim posiedzieć dłużej...a tak łatwiej jest komuś dowalić więcej i mieć spokoj
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 13:49   

majówka , święta , długie weekendy i inwentury to zawsze więcej godzin w grafiku , nic w tym dziwnego , to nie budżetówka
wszystko się da zrobić inaczej ale to ciężka ;-) praca nad/z kierownictwem , nic się samo nie zrobi a na pewno nie zmieni się od pisania na forum
chcesz mieć po 8h w grafiku , będziesz mieć mniej dni wolnych , jeśli pracujesz ciągle po 10h to masz więcej wolnego , coś za coś , takie ilości wersji grafiku można zgłosić , na zdziwienie kierownika też jest sposób żeby zdziwił się naprawdę i zapamiętał swoją minę na długo ;-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 15:56   

marta1 napisał/a:

chcesz mieć po 8h w grafiku , będziesz mieć mniej dni wolnych , jeśli pracujesz ciągle po 10h to masz więcej wolnego , coś za coś , takie ilości wersji grafiku można zgłosić , na zdziwienie kierownika też jest sposób żeby zdziwił się naprawdę i zapamiętał swoją minę na długo ;-)


Właśnie problem jest taki,że więcej wolnego nie ma..a wręcz jeszcze mniej mam wrażenie...ale będę liczyła godziny od tego miesiąca. Mogłabym robic więcej ale gdyby były nadgodziny...i wiedziałabym,że mogę więcej zarobić...a tak Portugalczyk się scwanil i nie chce płacić za ciężką pracę. Gdzie można zgłosić takie ilości zmian w grafiku?? Na infolinii?
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 17:43   

nie bazuj na swoim wrażeniu , bo może być mylące , skorzystaj ze swojego wysokiego wykształcenia i policz godziny przepracowane i dni wolne , najlepiej jak zrobisz to w jednym kwartale , chyba wiesz jak jesteśmy rozliczani i ilość godzin oraz przerwa dobowa i tygodniowa są sztywno ustalone w kp . Jeśli nie ma zgody na nadgodziny , to nie ma opcji by pracować więcej niż masz określone w normie , ohr też ma pewne blokady , więc jeśli wszystko jest rejestrowane w systemie nie ma możliwości , by się nie zgadzało .
Wszystkie nieprawidłowości związane z grafikiem możesz zgłaszać do soma , do bopu a nawet do pipu .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-05, 21:52   

marta1 napisał/a:
skorzystaj ze swojego wysokiego wykształcenia i policz godziny przepracowane i dni wolne

Ty tak na serio ?? Przecież to rzecz nie do ogarnięcia bez instrukcji obsługi :-D :-D :-D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 07:50   

marta1 napisał/a:
nie bazuj na swoim wrażeniu , bo może być mylące , skorzystaj ze swojego wysokiego wykształcenia i policz godziny przepracowane i dni wolne , najlepiej jak zrobisz to w jednym kwartale , chyba wiesz jak jesteśmy rozliczani i ilość godzin oraz przerwa dobowa i tygodniowa są sztywno ustalone w kp . Jeśli nie ma zgody na nadgodziny , to nie ma opcji by pracować więcej niż masz określone w normie , ohr też ma pewne blokady , więc jeśli wszystko jest rejestrowane w systemie nie ma możliwości , by się nie zgadzało .
Wszystkie nieprawidłowości związane z grafikiem możesz zgłaszać do soma , do bopu a nawet do pipu .

Oczywiście,że tak..dlatego zamierzam je od tego miesiąca zliczac :) a co do wykształcenia to dajcie już spokój bo nie uważam żeby była to rzecz do dyskusji...kazdy ma jakie ma a wy czepiacie się jakbyście czuli się jacyś gorsi...naprawde jest to slabe. Podsycacie po prostu nienawiść i pokazujecie buractwo. Niech każdy sobie ma wg swoich ambicji. Tyle.


Dodano: 2019-05-07, 07:52 ][/size]
kluq napisał/a:
marta1 napisał/a:
skorzystaj ze swojego wysokiego wykształcenia i policz godziny przepracowane i dni wolne

Ty tak na serio ?? Przecież to rzecz nie do ogarnięcia bez instrukcji obsługi :-D :-D :-D


Ty się tam lepiej mądralo nie wymadrzaj...i bez sarkazmow poproszę :) znam już takich mądrych w pracy co to myślą,że pozjadali wszystkie rozumy i są mega inteligentami a co do rzeczy nie potrafią poprawnie zwrotu wykonać na kasie czy innych podstawowych rzeczy... xD
  Ocena JMP: 5/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-07, 12:37   

KasjerWawa napisał/a:
Ty się tam lepiej mądralo nie wymądrzaj...i bez sarkazmów poproszę znam już takich mądrych w pracy co to myślą,że pozjadali wszystkie rozumy i są mega inteligentami a co do rzeczy nie potrafią poprawnie zwrotu wykonać na kasie czy innych podstawowych rzeczy...

Przy Tobie to każdy jest orłem więc naprawdę nie musisz się o mnie martwić :-D
:-D :-D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-07, 17:29   

Proszę już o wypowiedzi w temacie. "Trzech na jednego to banda łysego" :-P
 
     
Kasia1992 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-06, 09:18   

Hej ile w tym kwartale muszę wyrobić godzin?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo