Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-09, 12:42   

wredziolka35, przy trzymiesięcznym okresie rozliczeniowxm to normalne
 
     
Fokusik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-09, 19:49   

Witam. Chcę skorzystać z badań na które jest przewidziane 4 h zwolnienia z pracy. Czy z automatu je sciągają czy trzeba je zaplanować w OHR???
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-09, 21:30   

Fokusik napisał/a:
Czy z automatu je sciągają czy trzeba je zaplanować w OHR???


a skąd ohr ma wiedzieć że idziesz na badania? ze szklanej kuli? Wiadomo, planujesz.
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-09, 23:00   

Skiter1991 napisał/a:
Fokusik napisał/a:
Czy z automatu je sciągają czy trzeba je zaplanować w OHR???


a skąd ohr ma wiedzieć że idziesz na badania? ze szklanej kuli? Wiadomo, planujesz.


Nie dostaliście szklanej kuli na wyposażenie sklepu?
  Ocena JMP: 10/10
     
luiza90

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 01:32   problem z grafikiem

Witam, mam pytanie.
Mianowicie w środę bądź czwartek mój kierownik robił grafik na następny tydzień. Miałam ustawione ze dwa dni w tygodniu mam wolne i w sobote nagle mi je zabrał i wstawił normalne dni pracy. Czy mógł tak zrobić bez mojej wiedzy? Bez zapytania czy mogę w te dni przyjść? Czy nie mam już jakiś planów?
Proszę o odpowiedź
 
     
fan

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 05:40   

To co mi wiadomo to grafik robiony jest na cały miesiąc A jeżeli chodzi o zmiany w grafiku to grzecznościowo powinien się zapytać a tak ogólnie to może zmienić jeżeli jesteś w pracy i jeżeli potwierdziła to się zgodziłem a jeżeli miałeś juz potwierdzone nie przez ciebie to może zgłoś do BOP ze są jakieś kłopoty w ohr aby usprawniliśmy i żeby potwierdzam tylko osoby do której doszły zmiany w grafiku
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 07:21   

Nie wiem jak w innynych miastach ale np w Warszawie, przyszło polecenie że może być tylko 15 wersji grafiku. Od 16 KS musi się tłumaczyć z każdej zmiany grafiku.
Co do zmiany może zmienić Ci grafik, przychodzisz po dniu wolnym i zatwierdzasz zmiany . Co do zmiany bez zapytania Cię, to kwestia KS, ludzkie zachowanie i dbanie o ludzi nie jest zapisany w procedurach Ks. Więc Gadaj z Ks czemu Ci tak zmienił.
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 08:03   Re: problem z grafikiem

luiza90 napisał/a:
Witam, mam pytanie.
Mianowicie w środę bądź czwartek mój kierownik robił grafik na następny tydzień. Miałam ustawione ze dwa dni w tygodniu mam wolne i w sobote nagle mi je zabrał i wstawił normalne dni pracy. Czy mógł tak zrobić bez mojej wiedzy? Bez zapytania czy mogę w te dni przyjść? Czy nie mam już jakiś planów?
Proszę o odpowiedź


Witam! Może tak zmienić :( zwłaszcza,że w sobotę(dzień przed wolnym) góra nakazuje 100%obsady.Może Ci wydłużyć również godziny pracy.Jeżeli pracujesz niedługo,przygotuj się na lepsze "kwiatki".
  Ocena JMP: 3/10
     
luiza90

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 08:32   

U nas niestety grafik jest robione na tydzień tylko chyba ze ktoś przyniesie zwolnienie to znow jest robiony:/ Wiem ze powinno być tylko 15 czy 16 grafików w ciągu miesiąca dlatego nasz ks drukuje siebie wersje probna grafiku albo poprawia w systemie i nie drukuje przez co nie możemy się odbijac w ohr. Skoro on tak może zmieniac kiedy chce to wychodzi na to ze nie można nic sobie planować tylko czekac i zastanawiać się czy czasem nie będzie trzeba przyjść do pracy
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 10:00   

Dokladnie u nas tez sa drukowane caly czas wersjie probne i takim oto sposobem gerafik w ciagu miesiaca zmienia sie co chwile i to wcale nie koniecznie z powodu L4.... ogolnie ukladany jest na tydz gora półtora i na koniec miesiaca wersji jest gora 2-3 co wcale nie jest prawda
Wesja grafik probny powinna byc zablokowana stanowczo!
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 10:20   

Gazela34, masz rację , ale to było do przewidzenia że zdolni kierownicy znajdą sposób na obejście zakazu i systemu . U mnie jest o tyle dobrze że zanim cokolwiek zmienią to pytają czy mogę przyjść i wtedy jest jasna sytuacja i nikt do nikogo nie ma pretensji . Stosujemy zasadę że wszystko działa w obie strony .
 
     
luiza90

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 10:22   

Zgadzam się z Toba w zupełności. Grafik powinien być 1 na cały miesiąc a nie 30. Można wtedy coś sobie zaplanować a tak to zmieniają czasem i 3-4 razy w ciągu tygodnia. Najgorsze, że nikt nie zapyta czy nie masz planów skoro grafik już jest od kilku dni tylko przychodzisz sobie do pracy patrzysz w grafik a tu niespodzianka, nie ma wolnego tylko pracujesz a do tego zdaza się ze czas pracy jest wydłużony do 12h. Ja rozumiem ze czasem wypadną jakies rzeczy np.; delegacja kogos w góry ale to zadzwonić można. A tak to musisz rezygnować ze swoich planow i przyjść. Owszem można isc do ks i powiedzieć ze nie da się rady bo ma się cos zaplanowanego ale później może krzywo się zerkac. Fakt jest taki ze przed kazda ale to kazda zmiana czy wydluzeniem czasu powinni zadzwonić i poinformować czy zapytać. Nie zyjemy w czasach średniowiecza ze ktoś nie ma telefonu a koszt sms czy polaczenia to jakies grosze w dzisiejszych czasach. Chcialam się kontaktować już z rejonowym w tej sprawie ale chyba poczekam jak jeszcze raz taka sytuacja się zdazy, bo nie tylko ja jestem w takiej sytuacji tylko prawie polowa załogi w pracy
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 10:28   

luiza90 napisał/a:
Fakt jest taki ze przed kazda ale to kazda zmiana czy wydluzeniem czasu powinni zadzwonić i poinformować czy zapytać.


To trochę śmiesznie brzmi, bo jak w styczniu byłem na szkoleniu z nowego ohr to mówili nam że mamy zakaz dzwonienia do ludzi kiedy Ci są na wolnym ;D

luiza90 napisał/a:
Grafik powinien być 1 na cały miesiąc a nie 30.


Uwierz mi że kierownicy nie zmieniają grafików bo nie mają co robić tylko po prostu potrzebują.

Co do tych próbnych wersji to jedyne rozwiązanie to chyba iść do KR, ponieważ jest to łamanie procedur firmy.
Ostatnio zmieniony przez Skiter1991 2016-05-10, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 6/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 10:32   

biedronkaaa napisał/a:


Nie dostaliście szklanej kuli na wyposażenie sklepu?


U mnie nawet kas dotykowych nie ma, a Ty wymagasz czegoś takiego. :P
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-10, 10:33   

luiza90, w biedronce przy takiej ilości etatów jest trudno utrzymać jedną wersję na miesiąc . Zanim zaczniesz wojnę zobacz z jakiego powodu są tak częste zmiany . Może lepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z ks i wytłumaczenie że powinien po ludzku pytać bo biedronka to tylko praca a mamy jeszcze rodziny i życie prywatne .

[ Dodano: 2016-05-10, 10:43 ]
Skiter1991, to dlatego kiero zmienia i nie dzwoni bo dostał zakaz :D ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo