Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-13, 16:15   

No to w czerwcu sobie polezysz
 
     
~Yagoda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Kwi 2015
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-26, 16:27   

Grafik robiony jest u nas na szybkiego i byle jak. Robią go zaraz 16-17 dnia miesiąca.
A potem jeszcze się miesiąc nie zacznie a jest już kilka wersji.
Ty jesteś nikim masz przyjść jak ci dali. Nie ważne czy masz plany czy dzieci.

Wprowadzono druk z prośbami o wolne. Piszesz o wolne - zapomnij. I tak nie dostaniesz. I nikt ci nie raczy powiedzieć dlaczego. Chociaż w druku pisze jak byk że jak się nie da to porozmawiaj z pracownikiem i znajdzcie rozwiązanie.
Dlaczego kierownicy czy zastępcy mają nas za nic??? Ludzie wy też mieliście kiedyś małe dzieci! Zróbcie ten grafik z głową. Potraktujcie nas z szacunkiem skoro sami go wymagacie.
A może przewieście nad komputer plakat z zasadami szacunku z socjalnego?
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają raj na ziemi;)
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-26, 16:47   

Yagoda napisał/a:
Grafik robiony jest u nas na szybkiego i byle jak. Robią go zaraz 16-17 dnia miesiąca.
A potem jeszcze się miesiąc nie zacznie a jest już kilka wersji.
Ty jesteś nikim masz przyjść jak ci dali. Nie ważne czy masz plany czy dzieci.

Wprowadzono druk z prośbami o wolne. Piszesz o wolne - zapomnij. I tak nie dostaniesz. I nikt ci nie raczy powiedzieć dlaczego. Chociaż w druku pisze jak byk że jak się nie da to porozmawiaj z pracownikiem i znajdzcie rozwiązanie.
Dlaczego kierownicy czy zastępcy mają nas za nic??? Ludzie wy też mieliście kiedyś małe dzieci! Zróbcie ten grafik z głową. Potraktujcie nas z szacunkiem skoro sami go wymagacie.
A może przewieście nad komputer plakat z zasadami szacunku z socjalnego?



zacznijmy może od tego że w swojej wypowiedzi mierzysz wszystkich jedną miarą. Co w twojej wypowiedzi mnie dziwi ?! dlaczego tu potrafisz to napisać a nie porozmawiasz o tym ze swoją ks ? nie rozumiem,naprawdę. Co do próśb do grafiku ok,zgodzę się ale jeśli życzysz sobie wolne dnia 02.05 (na forum ogólnym tak napisałaś) to jest uzasadniona odmowa nie uwzględnienia prośby w grafiku! zawsze można się dogadać,wystarczy chcieć!
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-26, 19:21   

Yagoda napisał/a:
Grafik robiony jest u nas na szybkiego i byle jak. Robią go zaraz 16-17 dnia miesiąca.
A potem jeszcze się miesiąc nie zacznie a jest już kilka wersji.
Ty jesteś nikim masz przyjść jak ci dali. Nie ważne czy masz plany czy dzieci.

Wprowadzono druk z prośbami o wolne. Piszesz o wolne - zapomnij. I tak nie dostaniesz. I nikt ci nie raczy powiedzieć dlaczego. Chociaż w druku pisze jak byk że jak się nie da to porozmawiaj z pracownikiem i znajdzcie rozwiązanie.
Dlaczego kierownicy czy zastępcy mają nas za nic??? Ludzie wy też mieliście kiedyś małe dzieci! Zróbcie ten grafik z głową. Potraktujcie nas z szacunkiem skoro sami go wymagacie.
A może przewieście nad komputer plakat z zasadami szacunku z socjalnego?

czyli rozumiem, że jak nie mam dzieci to mam za......., grafik nigdy nie jest sprawiedliwy, to jest próba pogodzenia wszystkich na zasadzie kompromisu.
i tak jak powiedział gregori0708, masz problem na sklepie, załatw to na poziomie sklepu
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-04-26, 22:26   

Nie dziwcie się, że drugiego pracujecie, skoro ludzi będzie pewnie z miliard. Tysiące Januszy kupujących czteropaki i kiełbasę na grilla. Takie uroki pracy w handlu. Sklep odda wam za to wolne w postaci dwóch dni w środku tygodnia, tylko nie zmarnujcie go na głupoty :D
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-27, 01:17   

U nad odgórnie było powiedziane ze 30 i 2 wszyscy gotowi do akcji,, majówkowa szarańcza atakuje,, :) i po problemie nikt nie na wolnego
Ale z tego co się orientuje to dwie osoby dogadamy się z ks ( chciały wolne) to maja ranna zmianę i wszyscy zadowoleni :)
  Ocena JMP: 5/10
     
migotka123

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-27, 08:36   

Przecież każdy z nas podpisywał umowę i doskonale wiedział w jakich godzinach będzie pracował. Mam małe dzieci i czasami zdarzają się trudne sytuacje. Nie marudzę, przychodzę do pracy zgodnie z grafikiem i wypełniam swoje obowiązki. Jeżeli zachodzi taka potrzeba to rozmawiam z kierownikiem i szukamy rozwiązania. Oczywiście do tego potrzebny jest mądry przełożony ale mam nadzieje , że tych mniej mądrych jest niewielu. Pracuję 2 maja, trudno, ktoś musi. Oczywiście , gdybym miała możliwość ułożenia sobie grafiku to wyglądałby całkiem inaczej a ja chodziłabym do pracy z uśmiechem od ucha do ucha :D
 
     
@Agnieszka83 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-27, 10:44   

migotka - pięknie napisane :) Każdy wie gdzie i na jakich warunkach pracuje, nie rozumiem tych narzekań...
 
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-27, 11:54   

Ludzie zawsze będą narzekać na grafik i to jaki on jest niesprawiedliwy, ja proponuje tym narzekajacym popracować na stacjach benzynowych, w mc Donaldzie, kebabie u Turka czy też innym miejscu gdzie na pewno jest o wiele gorzej niż w biedronce
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-27, 23:14   

brodacz1989 napisał/a:
Ludzie zawsze będą narzekać na grafik i to jaki on jest niesprawiedliwy, ja proponuje tym narzekajacym popracować na stacjach benzynowych, w mc Donaldzie, kebabie u Turka czy też innym miejscu gdzie na pewno jest o wiele gorzej niż w biedronce
masz rację,czesto ludzie nie doceniają tego co mają. A afera jest bo 1 z 10 próśb do grafiku nie jest uwzględniona...to trochę słabe..
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 09:54   

Ktoś morze mi napisać nawet na priw,czy jest zgodne z prawem pracy zasuwanie (pełny etat)we wszystkie weekendy i tak od kilku miesięcy(co najmniej od stycznia 20015) bez zmiany tzn jak zawsze mam do pracy w sobotę lub niedzielę lub oba te dni,jak patrzę na grafiki innych to jednak mają wolne a ja nie.???/
:regulamin:
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-22, 10:34   

https://www.kadry.abc.com...iele-w-miesiacu
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-22, 11:09   

Seven of Nine napisał/a:
Ktoś morze mi napisać nawet na priw,czy jest zgodne z prawem pracy zasuwanie (pełny etat)we wszystkie weekendy i tak od kilku miesięcy(co najmniej od stycznia 20015) bez zmiany tzn jak zawsze mam do pracy w sobotę lub niedzielę lub oba te dni,jak patrzę na grafiki innych to jednak mają wolne a ja nie.???/
:regulamin:
Jest zgodne z prawem zasuwanie we wszystkie weekendy, skoro masz tylko jeden dzień weekendowy pracujący. Tylko co 4 niedziela musi być wolna, innych regulacji nie ma.
Jeżeli układane jest to niesprawiedliwie i masz poczucie krzywdy, to powinieneś porozmawiać ze swoim KS i mu o tym powiedzieć.
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 12:06   

Dzięki za odp dziś porozmawiam,bo przejrzałem grafiki od stycznia i zaówarzyłem że wiele osób jednak ma wolne weekendy
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 15:13   

może te osoby się upominają o swoje :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo