Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-02, 21:00   

angare, wrzuć na luz bo Cię żółć zaleje. Przeczytałam wszystkie Twoje posty i nie ma w nich nic pozytywnego, a jad aż się wylewa z monitora. Jak masz problemy sama ze sobą to idź do psychologa, a nie się tu na forum na innych wyżywasz. Dość mamy problemów w pracy, nie chcemy ich jeszcze tutaj.
  Ocena JMP: 3/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-02, 22:39   

Edyta 89 napisał/a:
makota, tak to idź do kierownika sklepu i zaputaj ile twoich koleżanek mówiac w tajemnicy żeby nie rozjuszać reszty złożyło życzeń na lekarza specjaliste czy wywiadówki w szkole ? Albo na polecenie kr które dni były zmienione bo okazało się że nie będzie tira tylko dwa i musi być więcej osób bo się zajebie... Zresztą skąd Ty możesz wiedzieć co się w biurze dzieje że wiesz
makota napisał/a:
nikt nie umarł, nikomu nie zachorowało dziecko, ani też nikt nie zaszedł w ciążę,
Czy na Twoim sklepie wszyscy wszystko wiedzą o sobie? Jak możesz wogule tak podważać umiejetności swoich kierowników? Ja bym wam zamkneła usta robiąc tak :
Larrikol napisał/a:
Proponuję, żeby w razie jakiegoś L4, czy innego wypadku, nikt nie trącał grafiku. Do kierowników nie będzie pretensji, że zmienili, a cała reszta krzyczących będzie miała okazję się wykazać, jaka to jest sprawna :) Ciekawe po ilu takich sytuacjach zaczną się pretensje, że nikt nie raczy zmienić grafiku, jak ktoś odpadnie i wszystcy muszą robić "za kogoś".
Ale były by narzekania... Może wtedy docenili byście że te zmiany grafiku są dla was i waszego interesu.


Edyta 89, a ja to bym proponowała Tobie trochę spuścić powietrza to po raz , po dwa poćwicz ortografię bo na takim"stanowisku" nie wypada robić błędów, a po trzy w 100% zgadzam się z Larrikol.
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-02, 22:39   

angare napisał/a:
przyczepiłaś się do mnie i szukałaś zaczepki teraz rozumiem że przyznajesz że miałam rację ? wiem że coś takiego trudno przechodzi przez Twoje gardło dobrze, że już nie pracujesz w tej sieci.
Ja sie uczepiłam? Dziewczyno spójrz jeszcze raz na spokojnie, co napisałaś, a potem mów kto i gdzie się czepia. Widzę, że tu problem jest trochę głębszy, niż tylko rozumienie tekstu czytanego, ale również i własnego.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-03, 00:43   

Grafik, następny robię ja niestety :nie:
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-03, 07:09   

Gratulacje :em29: wszyscy czekaliśmy na wiadomość :)
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-03, 07:22   

makota, Nie myl literówek z błędami ortograficznymi. Czepianie się literówki wygląda żałośnie. Próbowałam Ci wyjaśnić na czym polega Twoje błędne myślenie o grafiku ale widze że niektórym się nie da. Myśl sobie dalej że Twój kierownik jest zły. Złośliwie bo takie ma widzimisie i nie ma co robić majstruje przy kolejnej wersji grafiku.
  Ocena JMP: 8/10
     
kiki1411

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 17
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 20:36   

Lepiej było jak były robione grafiki tygodniowe, nie było tyle wersji,bynajmniej na tym sklepie na którym wcześnie pracowałam. A poza tym mam pytanko co do zmian grafiku,w podręczniku kasjera jest napisane że zmiany grafiku w miarę możliwości powinny być ustalane z pracownikiem...u mnie jest 23 wersja grafiku a jest dzisiaj 27 i nikt nie uzgadniał ze mną jakiekolwiek zmiany a możliwość zawsze jest.Czy to jest zgodne z regulaminem wewnętrznym firmy? Rozumiem że nie raz może komuś coś wypaść itp ale nie do przesady.Grafik robiony jest na cały miesiąc i bynajmniej ja dostosowuję się do grafiku żeby np.pójść do lekarza ze sobą czy z dziećmi ale ciągle przekładam wizyty bo grafik ciągle się zmienia. Nikt nikogo się nie pyta o zdanie na temat zmian grafiku a później się dziwią że pracownicy biorą UŻ
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 20:44   

Cytat:
majstruje przy kolejnej wersji grafiku.



z nudów zapewne :D
  Ocena JMP: 3/10
     
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 12:01   

Hej macie robione wolne week?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 12:11   

macie
  Ocena JMP: 8/10
     
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 12:29   

Kurcze bo nam ks nie robi tzn kasjerom a sobie i zks robi wiec o co tu chodzi
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 12:42   

jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 12:42   

u mnie i kasjerzy również mają, zwróć uwagę ks
  Ocena JMP: 8/10
     
#welnaewa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 102
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 12:52   

Dzieki Musimu z nim pogadac Raz juz probowalismy ale musimy jeszcze raz Trzymaj kciuki

[ Dodano: 2015-04-08, 12:56 ]
Nie wiem czy nam sie uda bo raz juz nam odp ze wtedy grafik musialby robic pol dnia a nie ma na to czasu wiec dalej nie ciaglysmy tematu Do teraz bo znow jest to samo co przez ostatnie miesiace
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 13:16   

Jak się upomnimy to mamy wole a jak nie to chodzisz cały czas za tych co maja wolne.. tak prawda należy walczyć o swoje...
_________________
alan
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo