Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-13, 22:27   

magdalm napisał/a:
Proszę powiedzieć co mam w takim wypadku zrobić? Nie chcę przykrości sprawić kierowniczce zwracając się o wyjaśnienie do rejonowej, rozmowa z kierownikiem sklepu skończyła się tym iż stwierdziła że wszystko jest ok i że tak można.

Po prostu nie podpisuj grafiku i tyle, pod koniec kwartału przy zdaniu grafików KR sam/a zapyta czemu nie ma podpisu pracownika.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
magdalm 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-15, 16:08   

Gdyby to było takie proste. Grafik podpisałam, nie będę toczyć wojny, zwłaszcza że i tak niczego nie zyskam. Jedynie co to mogą się potem mścić bo godzin mi i tak nie oddadzą a firma mi je zapłaci. Tylko jedno jest przykre, że mają totalnie wys... na drugiego człowieka. a jakby kontrole były przeprowadzane rzetelnie to by to wyszło że nanosi się zmiany na grafikach ludziom nawet w ten sam dzień w którym przyszli i podjęli prace bo i taki przypadek u nas zaistniał.
 
     
#kokosz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 89
Skąd: z pierwszego piętra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-15, 16:42   

po pierwsze to o czym piszesz jest nie moralne i nie etyczne, po drugi przykro mi to stwierdzić ale, KS za przeproszeniem "wyru...." cię na godzinach jakie masz przepracować w kwartale, na twoim miejscu zgłosił bym incydent do BOP lub nawet do PIP,
 
     
Gryf 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-15, 21:25   

z tego co wiem nie jest to możliwe poprawić godziny w tym samym dniu co pracujesz KR tylko ma takie uprawnienia. :regulamin:
  Ocena JMP: 9/10
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-24, 11:14   

Napiszcie mi,czy u Was tez jest parcie na podpisywanie grafiku.U mnie w pracy trzeba go podpisać niemalże po wydrukowaniu,ZKS-y podchodzą nawet do kas,żeby kasjerki podpisywały.Tu i teraz,broń Boże nie za chwilę.Straszą nas nawet zabraniem premii,jak nie podpiszemy grafiku-dodam,że chodzi o grafik na kolejny pracujący tydzień.Chore to jest:(((( :bu:
  Ocena JMP: 1/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-24, 11:25   

pracownik powien zapoznac sie i podpisac grafik w najbliższym czasie w jakim ma mozliwosc. jesli bylaby kontrola np w poniedzialek i ktos mialnby nie podpisany grafik a byl w pracy np w niedziele to sa punkty ujemne.
 
     
magdalm 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-30, 13:49   

Jeśli zmiany nanoszone są wieczorem, dla pracownika który przychodzi do pracy dnia następnego i dowiaduje się że zmienił mu się grafik i każe mu się go podpisać mimo iż zmiana dotyczy dnia w którym właśnie podjął pracę to jak nie można jak można? Tylko czy najpierw nie powinno się spytać zainteresowanego czy nie ma innych planów, bo przecież każdy z nas ma życie prywatne.
 
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-17, 22:54   

witam
mam takie pytanie- od czwartku ide na urlop kilku dniowy a w środe mam zaplanowaną prace w grafiku do 24 ale niestety jak to czasem bywa nie wyrobilismy sie i trzeba było zostać troche i co w związku z tym,
ja rozumiem to tak ze juz minuta po 24 to jest mój urlop czy tak- wiec skoro sie odbilam po 24 to czy niepowinnam miec wstawionego dnia wolnego w czwartek i dopiero od piątku urlop?
bardzo prosze o jakies info :)
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 09:30   

Nie nie powinnaś gdyż pracę rozpoczęłaś w środę a nie w czwartek. Mogłaś nawet pracować do 5:45 byle nie o 6 rano.
 
     
~sylwuśka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 10:01   

czy jest to możliwe że jak byłam na l4 10 dni to akurat w te dni kierowniczka była tak miła i dała mi dni wolne czy poprostu chciała mnie pokarać bo koniec kwartału :(
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 10:46   

A bierzecie pod uwagę, że wprowadzili elastyczny czas pracy
 
     
iceman595

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 11:25   

Ale jak masz l4 to masz normalnie płacone jakbyś była w pracy nawet po zmianie
 
     
ines85 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Cze 2012
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 21:57   

sylwuśka napisał/a:
czy jest to możliwe że jak byłam na l4 10 dni to akurat w te dni kierowniczka była tak miła i dała mi dni wolne czy poprostu chciała mnie pokarać bo koniec kwartału :(

teoretycznie nie jest to możliwe, ale w praktyce co innego robią.
Mialałam taką samą sytuację, dzwoniłam do kadr w tej sprawie.godziny powinny być tak jak był wczesniej ułożony grafik.Wyjaśniałam to z moją już była kierowniczką( na szczescie) i było mega spięcie hehe i interwencja rejona, który przyznał mi racje :)
  Ocena JMP: 3/10
     
rikokoko 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-13, 20:01   

Witajcie.
Jestem tu nowa :) A od środy zaczynam pracę w Biedronce, będę zatrudniona na 3/4 etatu, KS mówił że praca 5 dni w tyg. za sob, i niedz, dzień wolny. CZyli wychodzi na to że powinnam pracować 5 dni w tyg. po 6h.... A tu okazuje się że niedziela 12h w pracy, jeżeli w niedz. są 12h to ten dzien liczy się jako 2 dni robocze?. Jak Wy macie rozpisany grafik na 3/4 etatu?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-13, 20:09   

Na umowie nawet masz napisane, że dzien pracy może byc przedłużony do 12 godz, i nie ma w tym nic dziwnego. Ciesz się, bo jestes dzięki temu 6 godz. do przodu. W przyrodzie nic nie ginie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo