Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak dostać się do Biedronki?
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-09, 11:39   

agi 555 napisał/a:
mam nadzieję ze tam gdzie trafie tez tacy ludzie będ

jak nie to zapraszam do mnie :P
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-09, 11:42   

Do mnie też zapraszam :) U nas teraz nocki są od 19 do 3 , ale w wakacje były do 5 tak
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-09, 11:56   

dobra :) namówiliście mnie :) hehe dzięki wielkie
a teraz kolejne pytanie na cały etat jest 1730 brutto to na 3/4 ile jest? jest minimalna krajowa czy nie? jakbym tak kr na rozmowie sie pytala o wszystko to by mi podziekowal i odesłał skąd przyszłam :) i często niedziele wypadają? a zdarzają sie wolne week cały sobota i niedziela np raz w miesiacu?
teraz mam miec umowe do wrzesnia, a na jaki okres jest 2 ga? i chyba koniec moich pytań :)
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-09, 12:05   

na 3/4 jest 1300 brutto do ręki masz ok 1000 zł ale z premią więcej jeżeli sklep ma. Ja np mam 3/4 ale biore co miesiąc ok 1400. Niedziele pracuję co drugą, wolne weekendy zdarzają się ale mi akurat żadko :D ale zawsze moześz pisać na liście preferencji kiedy chcesz wolne i jak KS wporządku to zrobi tak jak będziesz chciała, u nas nasz KS zawsze bierze nasza liste życzeń pod uwagę :D
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-09, 14:13   

no to jestem dobrej myśli :) pewnie wszystko będzie ok.
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
matylda

Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-15, 23:42   

Hawok napisał/a:
Studia w Polsce są nic nie warte :]
Wypad za granice.


Trudno żeby przyjęli kogoś po studiach skoro często sami KS i KR są po zawodowym,,, ludźmi niewykształconymi łatwiej sie kieruje,,, najlepiej żeby przyszedł ktoś po podstawówce robił co mu każą, nie odzywał się nie zgłaszał sprzeciwów i najważniejsze - nie znał kodeksu pracy,,, ja zawsze dziwie się dziewczynom u mnie że chociażby idą na urlop wtedy kiedy KS im go zaplanuje,,, zapierdziela się na niego cały rok i jeszcze ktoś będzie Ci wydzielał kiedy jemu pasuje,,, w większości firm gdzie jest poważniejszy kontakt z klientem albo niezwiązanej z handlem wymagają właśnie wykształcenia wyższego albo fachu w ręku!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-02-15, 23:50   

Studia w Polsce są bardzo wiele warte ale właśnie za granicą, jeśli trafi się na prace w swoim fachu.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Doriska 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2011-02-25, 00:21   

Hej a jak jest u was z umowami? Bo ja pierwszą miałam standardowo próbna 3msc, potem na rok i niedługo się kończy. Jakie jest prawdopodobieństwo , że dostanę na nieokreślony i jakie że na pełny etat? Powiem wam, że bardzo by chciała i jedno i drugie(dobrze że za marzenia nie karają) ale wiecie, do pracy dojechać trzeba, człowiek ma też jakieś plany, marzenia i jak by tak się stało była bym szczęśliwa :em29: . Mam 3/4 etatu 1000zł może miałam raz nie więcej(z premią-1 raz, bo o premii to zapomnij tk wychodzi od nie najgorzej ale pl duże)więc nowa lepsza umowa by się przydała.Pozdrawiam biedroneczki ;)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-25, 07:52   

Pierwszw umowa tj 3 mis (okres próbny) nie wlicza się w pakiet trzech umów. Pierwszą umową jest ta roczna co ci się kończy teraz, później kolejne dwie. Do do nie określonego czasu pracy to raczej firma tak daje. Ale raczej już pełnych etatów nie dawają :(
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Doriska 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-25, 21:27   

DarkSide napisał/a:
Pierwszw umowa tj 3 mis (okres próbny) nie wlicza się w pakiet trzech umów. Pierwszą umową jest ta roczna co ci się kończy teraz, później kolejne dwie. Do do nie określonego czasu pracy to raczej firma tak daje. Ale raczej już pełnych etatów nie dawają :(

Dzięki za odpowiedz ;)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-25, 23:49   

Doriska, nie ma problemu ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~diva 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: bydgoszcz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-04, 11:29   

A u nas wlasnie ze daja pelne etaty. Miesiac temu az 3 dziewczyny przeszly na pelen etat w tym jedna dostala na czas nieokreslaony :) Co do pensji na 3/4 fakt nie zaduze tego ale zawsze wiecej niz gdzie indziej ( chociaz czasem mnie boli iz mimo ze mam 3/4 etatu mniejsza pensje zapierdzielam wiecej od pracownikow na calym etacie :( )
_________________
diva
 
     
bryndza

Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 11:13   

jestem po badaniach czekam na telefon mam pytanko którego są wypłaty ile się dostaje na rękę kasy, pracowałam w dużej firmie i tam jest wyzysk człowieka przez człowieka.pracy się nie boje mam dostać cały etat i tu mam pytanie czy to jest praca po 8 godzin :) czy więcej bo jakoś to skomplikowanie tłumaczono. poz wszystkich
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 11:29   

bryndza, wypłaty są do 10 każdego miesiąca jeżeli cały etat to u nas jest na ręke ok 1800 zł bo u nas są wysokie premie, praca ogólnie 8 godzin ale moze kierownik czas pracy wydłuzyc do 12 godzin ale wtedy do oddania są 4 godziny czyli następnego dnia mozesz pracowac 4 godziny na przykład ale raczej tak nie jest tylko pracuje się po 8 a na koniec kwartały oddają kilka dni wolnych jeżeli jest sporo nadwyzki godzin, no ale zobaczysz jak jest w praktyce :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 12:15   

Blondi86, ty napisz ile bez premii :P
bryndza, jakieś 1200-1300 na pełnym etacie to podstawa ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo