Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak dostać się do Biedronki?
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-07, 12:05   

Kochaś, jeśli niema Twojej miejscowości to musisz złożyć aplikację ogólną https://www.karierawjmd.pl/oferty_pracy/kontakt/
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-07, 12:25   

DarkSide napisał/a:
Kochaś, jeśli niema Twojej miejscowości to musisz złożyć aplikację ogólną https://www.karierawjmd.pl/oferty_pracy/kontakt/


Wszystko pięknie napisane, ale zobacz, co jest napisane na podanej przez Ciebie stronie:

Cytat:

Dla kandydatów

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne w zakładce Oferty pracy.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub chciałbyś się z nami podzielić opinią na temat rekrutacji w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. zapraszamy do kontaktu z nami:

Dział Rekrutacji i Rozwoju

rekrutacja@jmpolska.com

022/ 351-30-00

Przypominamy, że adres ten nie służy do aplikowania. Osoby zainteresowane pracę zapraszamy do zakładki Oferty pracy.

Call Center - infolinia

0-800-080-010 (numer bezpłatny dla telefonów stacjonarnych)

022/ 205-33-00 (numer dla telefonów komórkowych - opłata wg. stawki operatora)


Więc jak mogę złożyć aplikację ogólną, jeśli na podanej stronie przez Ciebie adres e-mail nie służy do aplikowania?

DODANO:

Z ciekawości zadzwoniłem pod numer 22/351-30-00 i odebrał jakiś koleś i zaczął mi tłumaczyć, że mam zalogować się na stronie Moja Biedronka, a ja mu na to, że nie jestem pracownikiem Biedronki i chcę dołączyć do grona pracowników. To w odpowiedzi on mi na to, że to nie Dział Rekrutacji i Rozwoju. Wcześniej tłumaczyłem mu w jakiej sprawie dzwonię.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-07, 13:54   

Kochaś, wyślij na ten email co podałeś.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-07, 14:14   

DarkSide, wysłałem i zobaczymy, czy dostanę odpowiedź. Sądzę, że osoba, która przepracowała prawie sześć lat w handlu ma szansę na to, żeby dołączyć do grona pracowników Biedronka. Poczekajmy i zobaczymy jaka będzie odpowiedź ze strony JMD S.A. ;) .
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 11:00   

Kochaś napisał/a:
eeewelinkaaa, a jak mogę aplikować on-line na stronie Biedronki? Wchodzę na stronę Biedronki i klikam w Kariera, a potem w Wyszukiwarka ofert pracy. Problem w tym, że tam nie ma aplikacji na moje miasto. Chyba, że źle szukam i jest główna aplikacja on-line, która pozwala mi aplikować ogólnie, a nie na aplikacje zamieszczone na https://www.karierawjmd.pl/praca/.

Jeśli nie ma ofert pracy w twoim województwie to nie możesz aplikować online, musisz zanieść CV do sklepu w Twojej okolicy, albo ustawić powiadomienie o nowych ofertach pracy i czekać.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-08, 11:10   

jagodak, właśnie o takie coś mi chodziło. Swoje CV zaniosłem do sklepu, w którym widniała informacja, że jest nabór na stanowisko Kasjer-Sprzedawca i kazali mi czekać na telefon z ich strony. Zobaczymy jak to będzie i jak to wyjdzie w praniu.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 11:30   

A wysyłanie aplikacji pod adres rekrutacja@......, jest bez sensu skoro wyraźnie jest napisane, że adres ten nie służy do składania CV. Pracowników nie umiejących, czytać ze zrozumieniem biedronka raczej nie potrzebuje.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-10, 17:55   

~jagodak ale musisz byc straszna małpą delikatnie mówiąc.nadała bys sie do żmij w mojej biedronce. o losie ;(
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-10, 22:12   

lala0102 napisał/a:
~jagodak ale musisz byc straszna małpą delikatnie mówiąc.nadała bys sie do żmij w mojej biedronce. o losie ;(

Oceniając ludzi po jednym poście, sama wystawiasz sobie świadectwo.
Masz rację, lepiej spijać sobie z dzióbków, niż napisać prawdę.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-11, 13:03   

świadectwo to ty sobie wystawiasz takimi postami. żmiją jestes i tyle :P
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-11, 13:20   

lala0102, jagodak, dalsze takie posty proszę przenieść na PW by tu nie śmiecić. To jest temat nie o żmijach ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-11, 16:49   

lala0102 napisał/a:
świadectwo to ty sobie wystawiasz takimi postami. żmiją jestes i tyle :P

Wycieczki osobiste są zakazane na forach tego typu, zresztą moderator wypowiedział się jak dla mnie klarownie.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
hunter92

Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-12, 22:17   

Witam wszystkich

Jestem tu nowy-nazywam się Paweł. Chciałbym się zatrudnić w Biedronce, ale mam pytanie:

Sprawdzałem na stronie www oferty pracy,niestety w całym moim województwie nie ma żadnych ofert, czy w związku z tym mogę złożyć CV w wybranym przeze mnie sklepie, czy muszę czekać, aż na stronie pojawią się jakieś oferty pracy ?

Z góry dzięki
Pozdr
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-12, 22:41   

Możesz złożyć w wybranym sklepie swoje CV ,jeżeli na rejonie będzie potrzeba zatrudnienia to Kierownik Rejonu będzie miał już Twoje pod ręką.Powodzenia :yeah:
 
     
hunter92

Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-12, 22:51   

Dzięki za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanko, jaki rodzaj umowy jest podpisywany, a dokładnie jaki jest termin wypowiedzenia. Planuję zacząć studia w tym roku, więc nie wiem jak długo będę mógł ew. pracować ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo