Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ankieta WYPAKI Z UDZIAŁEM WÓZKÓW ELEKTRYCZNYCH yale

używając wózka elektrycznego yale ( zółty)
uległem wypadkowi, uznano wypadek w pracy
4%
[ 3 ]
uległem wypadkowi, nie uznano wypadek w pracy
7%
[ 5 ]
żółte wózki są niebezpieczne w użytkowaniu
87%
[ 55 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-17, 11:52   

Tak Lenka że nie piszemy "sobie a muzom" ale nasze forum jest bacznie obserwowane nie tylko przez osoby które chcą nam pomóc...i nie mam schizy................................
 
     
yasiu

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-17, 22:32   

Na forum postanowiłem się pojawić, by poprawić relacje pracownik- serwis. Wyjaśnienie czasami prostych wręcz rzeczy ułatwia pracę Wam pracownikom JMP oraz technikom naszego serwisu.


Kiedyś przytoczę Wam niektóre zgłoszenia i sami zobaczycie, że pracownikom serwisu czasami są potrzebne szklane kule. ;)
  Konto: Oficjalne - Firma Emtor 'Wózki widłowe'
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-17, 23:28   

Jestem bardzo wdzięczny tym bardziej że mam lepsze zdanie o żółtym yale niż czerwonej...... ciągle awaryjnej ..... Panie Łukaszu , naprawdę pozytyw, podniósł nam Pan wiarę w ludzi :em29:

[ Dodano: 2014-05-18, 21:57 ]
jedno ale odradzałbym jednak zgłaszać z poziomu własnego miala problemy czasem lepiej zostać anonimowym
 
     
Ruda20

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-18, 21:43   

yale czy Toyota??? Mi osobiście lepiej pracowało się na toyocie niz na żółtym yale. Yale strasznie wolny czasami mam wrażenie że jedzie tylko dlatego że się go ciągnę. Mało zwinny trzeba się na pracować żeby wjechać w wąskiej alejce, opóźnioną ma reakcję puszczam a on jeszcze jedzie.... Porażka!
_________________
Ruda20
 
     
yasiu

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-18, 22:18   

Ruda20, dlaczego nie zgłosicie tego serwisowi? Jest to kwestia ustawienia parametrów.
  Konto: Oficjalne - Firma Emtor 'Wózki widłowe'
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-19, 19:51   

yasiu mam pytanie czy pomoc na tym forum jest za zgodą i wiedzą JMP?
 
     
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-19, 22:29   

Pewnie nie jest. Yasiu chce dotrzeć do codziennych problemów, mam taka nadziej, ze taki jest sens jego aktywności
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-19, 23:15   

Też tak wierzę ,ale chciałbym aby uniknął negatywnych skutków swojego zaangażowania , którego nie neguję jak i dobrej woli. Myślę ,że pracodawcy może nie spodobać się ,że "dzikie " forum , dostępne dla wszystkich , może być traktowane poważnie przez ich pracownika , który miał odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem. W razie negatywnych skutków w pracy, oczywiście oferuję prywatnie pomoc z zakresu prawa pracy, w przypadku nagany napisanie sprzeciwu a przy odrzuceniu sprzeciwu napisanie pozwu. Mogę dodać jako sukces jedną sprawę uznaną w sądzie jako roszczenie zasadne przez pracodawcę , i to był pozew którego byłem autorem dla koleżanki z miejscowości G, w innym przypadku podpisano ugodę :) Myślę, że w sumie przydałbym im się w dziale szkoleniowym ,nauczyłbym ich jak dobrze pisać nagany :D ale , jak się jest po jednej stronie rzeki nie idzie się na drugą
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 09:56   

Nie przesadzaj Robertty, raz że nie pracuje w JMP, tylko firmie zewnętrznej, a dwa że to tylko serwis wózków, a nie kolejna organizacja skierowana przeciwko JMP
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 20:37   

Larikoll Pan jest zatrudniony przez JMP
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 20:45   

Robertty napisał/a:
Larikoll Pan jest zatrudniony przez JMP
No nie wiem, bo ów Pan sam o sobie napisał: jestem przedstawicielem firmy Emtor, która zajmuje się naprawą wózków sklepowych i magazynowych w kilku centrach JMP w Polsce.
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-31, 07:31   

Ja uważam że Toyota jest lepsza od Yale,teraz Toyoty są już stare i wyeksploatowane i dostajemy je jako zastępcze przy przeglądach Yale. Toyota jest "lżejsza" w obsłudze , lepiej skręca a Yale jest niekomfortowy w małym magazynie.I Yale nie lubi mokrej podłogi bo koła się ślizgają,przyjmowanie dostaw w deszczu to masakra.
_________________
Czas na zmiany
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-11, 10:12   

Ja używam Yale do sciągania dostawy zamiast Linde bo to dopiero jest badziew taki wolny że te 33 palety ściągał bym dwa dni,też nie mamy rampy ani specjalnego podjazdu a zamiast tego niewielki i lekko pochylony placyk? z obniżoną studzienką kanalizacyjna,tak myśle że jak ktoś nażeka na yale to po prostu nie potrafi dobrze nim jeździć i tyle :bu:
 
     
yasiu

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-11, 10:32   

Witam ponownie, nie jestem pracownikiem JMP tylko firmy EMTOR. Jestem tu po to by pomóc pracownikom JMP w obsłudze i serwisie wózków serwisowanych przez naszą firmę. Nie mam na celu walki z JMP ani z jego pracownikami, jestem by Wam pomóc.

Co do prędkości i przyspieszenia to po raz kolejny powtarzam, że można je ustawić tak aby każdy był zadowolony. Jestem do Waszej dyspozycji.
  Konto: Oficjalne - Firma Emtor 'Wózki widłowe'
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-11, 11:21   

:em29: super :) miło że firma emptor dba o użytkowników
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo