Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grudniowa wypłata
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-11, 22:19   

shutter napisał/a:
i ja się pytam co JMP zrobiło z moimi 500zł

shutter, a widziałeś już swój pasek? może tam coś więcej jest ujęte. Do poniedziałku jeszcze masz dużo czasu, żeby sprawdzić jesli taki niecierpliwy jesteś :)
 
     
moncia34

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 23:00   

shutter- Rejon Kostrzyn się kłania :) No to w poniedziałek pogadmy sobie z paniami z kadr ciekaw jak nam to wytłumaczą :klotnia: Pozdrawiam :D (Pasków płacowych nie ma za grudzień sprawdzałam dzisiaj)
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-12, 12:55   

Jakos niedawno też była taka sytuacja, że źle zostały ponaliczane wypłaty, poszperajcie na forum.
 
     
happyday1901 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 21:19   

Ja w grudniu byłam na L4 tylko 5 dni i dostałam wypłate mniejszą o 100 zł od poprzedniego miesiąca co również bardzo mnie zdziwiło....
 
     
~biedron93 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 21:29   

To u Was pozwalają na L4 iść? Ja od miesiąca zmagam się z chorobą i powiedziano mi że jak pójdę na L4 to mogę się żegnać z robotą, w ogóle, gdy ostatnio poprosiłem o wolne na szkołę (miałem egzaminy) to dowalili mi do pracy, i cały grafik zmienili do tego stopnia że masakra... mam wywrócone wszystko do góry nogami. Niczego nie mogę poprosić ani zamienić... Gorzej gówna.
 
     
~shutter 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 21:39   

jak się skręca kolano i nie da się chodzić to trudno iść do pracy tak troszkę
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-12, 22:02   

biedron93 napisał/a:
To u Was pozwalają na L4 iść?
to u Ciebie trzeba prosić o pozwolenie na L4? Jakby mi tak powiedzieli to na drugi dzień bym im zwolnienie przyniosła. Kretyni tam pracują.
 
     
andziaf2

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 22:25   

jest coraz gorzej naprzyjmowali młodych niedoświadczonych kierowników i zastępców wyżej srają niż dupy mają gnoją ludzi jak się da ja pracuje 6 lat ale takiego syfu to nie widziałam powoli zaczynam rozglądać się za inną pracą bo w tym bagnie to można utonąć człowiek zapieprza cały miesiąc za marne pieniądze premi nie ma wcale aż się nie chce robić wcale biedronka to dziś obóz pracy i zagłady kto silny ten przetrwa pytanie tylko ile .
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 08:47   

Larrikol, zwracam honor - premia wlicza się do średniej do obliczenia wynagrodzenia chorobowego :

średnie wynagrodzenie(z premią) - 13,71% = wynik,
wynik : 30 = wynik1
wynik1 x 80% = dniówka na l4
dniówka na l4 x ilość dni l4 = wynagrodzenie na l4, (pomniejszone np. o podatek za bony)

Mogą być niewielkie rozbieżności między naliczeniami - zależy jak będą "zaokraglać"

Andzia, niestety gdyby nie biedronka to byś pracy podejrzewam dzisiaj nie miała. Ja wiem że słodko nie jest, ale czy uważasz że w innych firmach jest lepiej?
U nas np. jest podlaska sieć sklepów Arhelan, i kasjerki tam pracujące pokrywają wszystkie straty jakie wystąpią na sklepach - kiedyś pracowały po 1-2 mies. za darmo w roku, a właścicielka się szczyci że ma ponad 80sklepów.
A jak ktoś tak bardzo chce narzekać to sam otworzy firmę i zatrudni kilka tyś osób - będziemy wdzięczni.
 
     
andziaf2

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 09:17   

oj mylisz się prace bym na pewno miała a biedronka to nie bóg dziś dla chcącego nic trudnego to że biedronka szczyci się swoimi osiągnięciami to ich sprawa prawda jest inna a o tym każdy wie nie jednego już doprowadziła do depresji nie jedną osobę potraktowano jak śmiecia. Biedronka ma to do siebie że zabija w ludziach ostatnie resztki człowieczeństwa to jest ich szacunek i wyrozumiałość.
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 09:35   

Wiesz co, tak jest prawie w każdej firmie - nie tylko w JMP. A skoro możesz mieć lepszą pracę gdzie indziej na pstryknięcie palcem, to nie wiem co Cię tak trzyma w tej Biedronce.
Najlepiej załóż własną firmę, zatrudnij chociaż 2 osoby i daj przykład idealnego szefa.
Mój kolega już 13 lat się zwalnia z Biedronki "bo juz dłużej nie wytrzyma", więc......
 
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 19:12   

Witam.Ja bylam na L4 w grudniu 10 dni,ze stawiki 2160 dostałam 1400zł!!!
Sklep powinien mieć premie,tak jak pisalam juz wczesniej TK 100%,małe PL-ki,obrót jak wszedzie ogromny .Normalna wypłata z premie to zazwyczaj ok 1900zł .
Wiec mnie poszło bokiem prawie 500zl.....
Larikol niestety nie dostałam wieekszej wypłaty tak jak napisałas po obliczeniu wypłaty z 12 mcy przez L4 a dodam ze premiowani jestesmy prawie co mac....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-13, 19:30   

smutna napisał/a:
Larikol niestety nie dostałam wieekszej wypłaty tak jak napisałas po obliczeniu wypłaty z 12 mcy przez L4
ale Ty byłaś na zwolnieniu tylko 10 dni, a nie cały miesiąc, tutaj to nie ma zastosowania.
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 21:33   

smutna napisał/a:
ze stawiki 2160 dostałam 1400zł!!!
.Normalna wypłata z premie to zazwyczaj ok 1900zł .
prawie co mac....


czy 2160 to jest kwota brutto jaką masz na umowie ?
Z premią masz 1900 netto? A bez premii pewnie 1600 - wtedy średnia, pomniejszona o podatek za bony, (nawet z moich mało dokładnych wyliczeń wychodzi prawie to samo), szybko ciągnie ostateczny rachunek w dół :(
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 22:37   

Co Ty masz z tym pomniejszeniem o bony skoro nic takiego nie miało miejsca , wyraźnie było powiedziane ,że podatek za bony rozliczamy razem z pitem za 2013 rok.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo