Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
urlop na żądanie
Autor Wiadomość
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-30, 10:40   

brodacz czyli zabieraja tak czy tak :)
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-30, 11:59   

ale nie ma Cie w pracy wtedy i odpoczywasz i za to chcesz premie brać ? niepojęte.... ;/
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-30, 15:25   

Jezeli w pracy jest OK atmosfera to zamiast uz wypelnisz wniosek i bedzie uw :P
I bedzie premia minus 1 dzien, a nie brak ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-30, 15:36   

Tak tylko ks i zks musi byc ok a nie srać żarem ....
  Ocena JMP: 5/10
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-30, 16:33   

DarkSide ale ja sobie nie narzucam sam urlopu,urlop jest przyznawany zgodnie z zasadmi prawa pracy jakby byla mozliwosc to bym zrezygnowal z ulropu i wtedy mialbym premie 100% ale nie ma takiej mozliwosci wiec premia jesli jestes na uropie wypoczynkowym nie powinna byc zabierana!
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 16:37   

Na urlopie masz wypocząć, naładować baterie, odstresować się. A Ty na samą myśl o nim masz tylko jedno w głowie, że dostaniesz mniej kasy. Podstawy Ci nie ucinają, a premia jest za wyniki w pracy. Na premię pracują ci, którzy są w pracy. Oni odwalają robotę, kiedy Ty np. grzejesz dupę w Mielnie, więc o co ta afera?
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-30, 16:43   

martin153 napisał/a:
DarkSide ale ja sobie nie narzucam sam urlopu,urlop jest przyznawany zgodnie z zasadmi prawa pracy jakby byla mozliwosc to bym zrezygnowal z ulropu i wtedy mialbym premie 100%


Nie wierzę w to co przeczytałem, kasa,kasa, kasa....
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-30, 16:45   

oj widzę że komuś tu cegłówka spadła na czachę i kuku w mózgownicy zrobiła >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-30, 19:20   

martin153 napisał/a:
brodacz czyli zabieraja tak czy tak :)

w przypadku urlopu wypoczynkowego i opieki na dziecko pomniejszają proporcjonalnie do ilosci dni uw lub od.
w przypadku uż tracisz.
jesli ks/zks jest człowiekiem, a dany kasjer jest też człowiekiem i nie przegina, pracuje sumiennie nie widzę przeciwwskazań aby w nagłej potrzebie dać uw zamiast uż jesli pojawi się jakas paląca nagła sprawa.
ale to wszystko zależy jak wygląda współpraca na lini kierownik sklepu- kasjer sprzedawca.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 02:14   

Czytam czytam i nie pojmuję już kur nie wiem czy obrazkowo wam to wkleić że będąc na urlopie nie dostaniesz premii za absencję bo nie ma cię w pracy tylko wypoczywasz sobie uj wie gdzie? Czy wam naprawdę zależy tylko i wyłącznie na kasie i zrobilibyście dla tej śmiesznej premii wszystko? to jest raptem 150zl brutto policzcie sobie ile to jest na rękę...
Premia za absencję jest to że jesteś 100% w pracy na swoje 100% dni zaplanowanych. Jak komuś firma może wypłacić kasę skoro i tak ci płaca będąc na urlopie pensje plus dodatek wypoczynkowy plus jeszcze do tego premia że pracujesz non stop? To jest premia po to żeby ludzie nie chodzili na lewe l4.
Dać premię z warunkami źle, nie dać premii źle. To może wszystkim jaśnie panom i pannom dawać za frajer kasę za to że złożyli podanie do pracy w biedronce a nie za to jak ktoś się przykłada do pracy? Jeśli tak to obudźcie się, utopie na tym świecie nie istnieją i nikt wam nie da kasy za darmo... Już nawet wpier*** się nie dostaje za darmo....
martin153 a czy w kodeksie pracy masz gdzieś wzmiankę o tym ze firma musi ci dać coś extra za to że codziennie przychodzisz do pracy? Zdaje mi się że czegoś takiego nie ma, ba jestem na 1kk procent pewien że nigdzie nie ma takiej wzmianki i to jest wewnętrzne prawo firmy, że coś ci daje ale jednoczenie stawia pewne warunki. Ogarnij się chłopie i zastanów się co właśnie napisałeś...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-31, 10:42   

wlodarz ty sie ogranij!! w opublkowanym artylule szefowstwo biedronki podaje mediom ze najnizsze wynagrodzenie wynosi od 1 kwietnia 2250zl to ja pyatam ciebie czy to prawda czy nie?? osoba w 1 roku zatrudniona ma dostawac tyle ale jednak tyle nie dostanie jezli bedzie na urlopie!!! wiec chlopie ty sie ogarnij bo wtedy jej zabiora za te dni urlopu czesc premi i nie bedzie miala tego 2250zl i to nie jest wina tego pracownika ze poszedl na urlop i nie zarobil 2250 to po co biedronka podaje nieprawdziwe wiadomosci do medi!!!czlowieku ogarnij sie bo widze ze nie masz pojecia o niczym w wiekszsci firm jest tak ze jak jest premia za obecnosc to jak idziesz na urlop wypoczynkowy to i tak ja masz bo ten urlop ci sie nalezy jak psu kielbasa!!
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 10:44   

martin153, ogarnij to Ty sie i stonuj. Biedronka wielokrotnie koloryzuje w mediach żeby wyjść na swoje. .^.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-31, 10:46   

wiec nie przekrecajcie takze tego co jest prawda tobie Darsk Saide tez chyba potrzeba troche ogarniecia
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 11:13   

martin153, a w ilu firmach pracowałeś i w ilu z tych było coś takiego jak nagroda za obecność ? W firmach w których ja pracowałam premia , zwykła premia była zawsze proporcjonalnie pomniejszana o absencje , bonusów za obecność nigdzie nie było .
Ale temat jest o czym innym a w tej kwestii kryteria są jasne dla tych którzy je przeczytali :)
 
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-31, 11:20   

oczywiscie ze jasne marta1 bo firma podala to czarno na bialym a pracowalem w firmie gdzie tam premia za obecnosc byla nawet wtedy jak szlas na urlop wypoczynkowy i irytuje mnie tylko ze zarzad firmy podaje nie prawdziewe informacje do mediow bo chca tylko zeby zwykly obywywatel polski myaslal ze biedronka tak super placi i ze jest bardzo dobrym pracodawca i tym tez chca przyciagnac klienta do sklepu ale klamia ciagle kto to powinien sprostowac
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo