Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odnośnie zakupu kontrolowanego
Autor Wiadomość
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 13:35   

kicior_ek napisał/a:
Ten cały zakup kontrolowany to jest jedna wielka farsa. Jeśli tak bardzo zależy im na ograniczeniu kradzieży to dlaczego zamiast płacić tym kontrolującym nas ludziom, po prostu nie zamontują "pikających" bramek? We wszystkich pozostałych marketach są bramki, na towary przykleja się namagnesowane naklejki, klipsy, czy pakuje w sejfery, tylko w tej "instytucji" się tego niestosuje, więc złodzieje czują się pewnie. :bu:
Zaraz będzie pytanie, kto miałby te zabezpieczenia przyklejać?
Jak widzę naszego ochroniarza, który się "błąka", łazi w tę i spowrotem, 15 razy na fajce - to odpowiedź szybko mi się nasuwa - przynajmniej miałby zajęcie.
Poza tym likwidując tych kontrolujących, mieli by pieniądze na jakiś dodatkowy etat na sklepie, więc część zabezpieczeń możnaby było wtedy zakładać na nocce przy towarowaniu.
  Ocena JMP: 5/10
     
~leon

Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 14:39   

Naszym obowiązkiem jest sprawdzić czy klient wszystko wyciągnął z wózka. I tylko za to mogą nas karać. Wszystko inne jest nielegalne. Od razu dzwonić do BOP jeśli chowają coś w kartony. I nie podpisywać żadnych papierów. I nie dać się zastraszać.
 
     
~myszka2128 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 15:07   

Jeżeli tak naprawdę zależało by firmie na wykrywaniu tych kradzieży to zamontowali by czujniki kodów kreskowych przy kasach....U mnie kiedyś między kasami były te bramki metalowe i nie jeden złodziej uciekając zatrzymał się na niej....A teraz przy tych śmiesznych zielonych paskach to nawet kasjerka siedząc tyłem do kas nie jest w stanie nawet usłyszeć czy ktoś nie przekroczył sobie po cichutku i wyszedł....
 
     
agnieszka60

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-10, 07:56   trochę nie w temacie:))

Mam pytanko, czy jeśli jestem na wypowiedzeniu bez świadczenia pracy kwalifikuję się do paczki i bonów, okres wypowiedzenia mija 31,12,2013. Z góry dziękuję za odpowiedz.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-10, 08:01   

agnieszka60, zadzwoń do sklepu i dowiedz się czy jesteś na liście w HR bo w takiej sytuacji może być różnie.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-11, 22:42   

Agnieszka

Teoretyczne tak, w LN było info: "bony przysługują zatrudnionym w dniu odbioru paczki"
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo