Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANKIETA KONDYCJI FIRMY CZYLI PYTANIA KTÓRE NIE PADŁY

Czy w związku z zatrudnieniem w JMP:
leczyleś się w poradni zdrowia psychicznego
3%
[ 24 ]
występują u Ciebie które kolwiek: stany lękowe,depresja, apatia,lęk przed przełożonym
25%
[ 170 ]
nie dotyczą Cię te objawy i stany
13%
[ 90 ]
nie korzystam z pomocy lekarza psychiatry
20%
[ 136 ]
wstydzę się korzystac z pomocy specjalisty,ale mam zły stan pschiki w związku z pracą
14%
[ 96 ]
spotkałem się z osobami w pracy których ten problem dotyczy i się leczą
21%
[ 139 ]
Głosowań: 297
Wszystkich Głosów: 655

Autor Wiadomość
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-27, 19:15   

Koza napisał/a:

Jej inicjały to E.K. :P


To inna osoba :D
 
     
Toksynka

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-04, 20:46   

Dawno mnie nie było na forum. Widzę, że się trochę pozmieniało, dużo osób odeszło. Ja też odeszłam. Miałam po prostu dość. Proponuję założyć temat, gdzie byli pracownicy będą mogli wylać swoje żale i pretensje. Nie po to aby poplotkować albo obrobić komuś 4 litery ale dlatego, że dla niektórych te sprawy są jak zadra i tkwią w człowieku jeszcze przez długi czas.Ja mam wielki żal do biedry, że tak mnie zgnoiła pod sam koniec (a wszystko to z uśmiechem na twarzy kierownictwa i w białych rękawiczkach). Pomimo młodego wieku zaliczyłam kontuzję kręgosłupa i nerwicę. Wszystko działo się stopniowo więc nie wiedziałam nawet, że dzieje się ze mną coś złego. Cierpiałam z uśmiechem na twarzy. Wszelkie ciosy przyjmowałam na siebie z podniesioną głową ale któregoś dnia po prostu pękłam. Człowiek ma prawo do słabości zarówno fizycznej jak i psychicznej a pozbawianie nas tego prawa przez JMP, jak również testowanie naszych granic wytrzymałości (psychicznych i fizycznych) jest...no właśnie czym??? Brakuje mi już słów ale musiałam się wygadać i proszę chętnych do podjęcia tego tematu ewentualnie o wiadomości na priv. Do wszystkich, którzy będą chcieli na mnie naskoczyć (bo wam się dobrze pracuje i nie wiecie o co mi chodzi)...to JMP odebrało mi chęć do pracy, zapał, pozytywne nastawienie i siły, które szczęśliwie Wy posiadacie do tej pory. Ja Wam bardzo zazdroszczę.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 23:00   

Witaj Toksynko, nikt Cię nie atakuje dlatgo że jak wyżej masz wynik ankiety,ankiety nie zamknąłem z jednego powodu dlatego że to nadal ma miejsce ,więc każdy głos jest jak kropla drążąca skałe. pozdrawiam
 
     
ottoskorzawy

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-01-07, 06:19   

Większość ludzi z tej firmy chwali sobie socjal. Ja po przyjściu tutaj jestem w szoku. Dla porównania w poprzedniej firmie bony na boże narodzenie 650zł, wielkanoc 350zł. Premia miesięczna 200zł kwartalna zależna od obrotów od 300zł do 600zł. Bardzo żałuje zmiany, ale cóż nie wchodzi się do tej samej rzeki. Co zrobić by polepszyć socjal w JMP?
  Ocena JMP: 10/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-07, 07:42   

ottoskorzawy, co chciałeś sobie ulepszyć zmieniając pracę?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 09:26   

odnośnie zmiany `SOCJALNEGO`to propomuje przeczytać w dziale wiadomości zz jak pracodawca postępuje w sprawie regulaminu funduszu świadczeń sochjalnych i wydatkowania.
 
     
~adolf17 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: POLSKA PÓŁNOCNA
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 23:02   

ma być zrobione-takie hasło kr potrafi powiedzieć do ks lub zks dzwoniąc przez tel albo wysyłając smsa szczególnie w weekend,gdy jeździ ko po sklepach,ale nie bierze pod uwagę tego,że na sklepie jest za mało etatów aktywnych.firma schodzi na psy...ponieważ daje więcej obowiązków KS-który ma być wszechwiedzącyi za wszystko odpowiadać.KS już nie wytrzymują tego faktu psychicznie,ale nie leczą się bo myślą o tym,że stracą jedyny dochód jaki mają,szczególnie w małych miejscowościach jest później problem znaleźć pracę,ale czasem nie warto myśleć tylko o jmp tylko zrezygnować z tych poniżeń itp...
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo