Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANKIETA KONDYCJI FIRMY CZYLI PYTANIA KTÓRE NIE PADŁY

Czy w związku z zatrudnieniem w JMP:
leczyleś się w poradni zdrowia psychicznego
3%
[ 24 ]
występują u Ciebie które kolwiek: stany lękowe,depresja, apatia,lęk przed przełożonym
25%
[ 170 ]
nie dotyczą Cię te objawy i stany
13%
[ 90 ]
nie korzystam z pomocy lekarza psychiatry
20%
[ 136 ]
wstydzę się korzystac z pomocy specjalisty,ale mam zły stan pschiki w związku z pracą
14%
[ 96 ]
spotkałem się z osobami w pracy których ten problem dotyczy i się leczą
21%
[ 139 ]
Głosowań: 297
Wszystkich Głosów: 655

Autor Wiadomość
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 16:15   

Oj wydaję mi się, że już chyba dawno byłeś kasjerem i szybko zapomniałeś na stanowisku kierowniczym jak to jest być kasjerem od wszystkiego. :nie:
 
     
robi93

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 16:33   

W pewnym sensie zgadzam się z michalek710.
Wiem że nie wiem jeszcze wszystkiego o tej firmie, ponieważ pracuje dopiero od pół roku, poza tym jest to moja pierwsza praca, i jak? na początku każdy mówił że gdzie ja idę i zmarnuje sobie czas na pracę w biedronce, powiem wam że jak na razie wyszedłem lepiej niż moi znajomi. Dostałem awans po dwóch miesiącach (bez znajomości) i jak na razie to ta praca mnie spełnia :yeah: wiem że może to brzmi śmiesznie ale lubię ją, tym bardziej że mamy zgraną ekipę na sklepie, kierowniczka jest taka jak powinna być, czyli jak trzeba to nieźle opieprzy. A znajomi? tyrają po 12h i za ile po parę złotych za godzinę a o urlopie mogą zapomnieć :bu: Chyba że ktoś ma umowę o pracę i niecałe 1200 na rękę i ani złotówki więcej, nie mówiąc o bonach czy paczkach.
I my mamy źle? nie, oczywiście są różne sklepy i różne sytuacje ale to już zależy od rejonu.
Także może czasem wystarczy pomyśleć że nie jest tak źle bo mogłoby być gorzej...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-06, 19:13   

Kod:
nie mówiąc o bonach czy paczkach.


cieszę się robi ze masz bardzo dobra atmosferę na sklepie, co do bonów i paczek to nie dobra wola pracodawcy a obowiązek odkładania środków na zakładowy fundusz socjalny wynika to z ustawy,uwierz jakby nie musieli to by nie dali

[ Dodano: 2013-12-06, 19:25 ]
Kod:
Ty Robertyy ? może zwolnij tez troszkę bo mnie sie wydaje że Tb nic ku.rwa kompletni nic sie nie podoba! a dlaczego pracujesz?


Drogi kolego odpowiem Tobie tak, ja zadaję pytania a ludzie sami na nie odpowiadają...zadaję pytania dotyczące problemów pracowniczych, martwią mnie problemy każdego pracownika. Pytasz dla czego pracuję-odpowiem bo jest to moja wola. Wola dwustronna- moja i pracodawcy ,regulowana umową o pracę. W tej umowie jest że moje prawa i obowiązki , regulują zapisy kodeksu pracy.... powiedz mi dlaczego przy takim nakładzie obowiązków nie mam prawa do respektowania podstawowych praw JAK PRAWO DO NIEPRZERWANEJ PRZERWY ŚNIADANIOWEJ, POSZANOWANIA DRUGIEJ OSOBY,? Tobie się podoba ok super, ale zajać życie gdy trafisz na kr lub ks który zechce Cię wykasować bo Cię nie lubi pierwszy wypełnisz deklarację członka zz
Ostatnio zmieniony przez 2013-12-06, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
robi93

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 19:27   

Nie wątpi Robertty że gdyby nie musieli to nie byliby tacy hojni :P
_________________
Urodzony optymista :D
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-06, 19:42   

Cytat:
JMP jest jedną z nielicznych firm, która na prawde jezeli chodzi o socjal, wynagrodzenie, szanse na kroki w dalszych karierach to nie ma sobie równych. tak kur.wa w kazdej biedronie jest po setki podan, zadna firma nie robi takich inwestycji takich wyników!


Michalek70 tylko wstać i klaskać jak na mittingu biedronki. Szanse na awans ,kroki w karierach .... ok ale my mówimy o tej samej firmie, która przegrała w instancjach sprawę o dyskryminację pracowników należących do związków zawodowych, firmie która powoduje o co 2 pracownika stany lękowe,depresje,strach przed przełożonym? czy sądzisz że na pytania które zadałem odpowiedzieli kosmici? odpowiedziało 230 osób na sklepach mamy 13 ludzi i 2000 biedronek co daje nam 26000 osób i z tych 26000 10% wzieło udział w ankiecie to są chyba badania reprezentatywne z statystycznego punktu widzenia? dlaczego ten wspaniały pracodawca wprowadza projekt "Porozmawiajmy o szacunku" bo niestety jego własne ankiety też wychodzą przerażające
Ostatnio zmieniony przez 2013-12-06, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 21:55   

10% z 26.000 osób jak nic daje 2.600.
W badaniach wzięło udział 230 osób czyli niecały 1% . Taka techniczna uwaga nt. reprezentatywności.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 10:05   

masz rację ;) matematyka się kłania ...ale nawet 1% fdaje porażające wyniki,dzięuje za korektę ;)

[ Dodano: 2013-12-07, 10:11 ]
do Michałek710
Kod:
ZZ zajmijcie sie nie zarobkami, bo są okey jak na prace w handlu, nie na dni wolne bo mamy je tyle co kazdy. Zajmijcie się prostymi sprawami, z którymi mozna negocjowac! Mniej etykiet, wiecej etatów, mniej cen do wziecia. A narzekac nie narzekajcie bo kur.wa nie macie na co.


Drogi ,szanowny kolego z pracy widzę że masz jednak problemy z pracodawca.Odpowiem tak kwestia wynagrodzenia,czy etatów jest to temat na który może wpływać związek zawodowy,odnośnie etykiet cenowych,alokacji,polityki marketingowej, związek zawodowy, żaden ani u nas ,ani w Polsce nie ma prawa ingerować.Związek zawodowy w normalnym zakładzie pracy gdzie traktowany jest jako strona,a nie przeciwnik ma wpływ na sprawy związane z pracownikami , natomiast nie może ingerować w sprawy zwiazane z prowadzeniem działalności gospodarczej.
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 10:34   

Każdt prawo do zdania ma i dziekujmy za to ze je mamy...
Robertty tylko przyznaj mi ze nie mam racji mówiąc o tym że inne firmy mają lepiej od nas a zwłaszcza te handlowe, pokaż mi przykład takiej ?
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 11:18   

Lil wysokośc wynagrodzenia na stanowisku kasjerskim 30% więcej ,a także na zks nie mówiąc o ks... a o bonie świątecznym nie mówię bo by nas krew zalała. Prawa pracy to nie cukierki ,że dajesz w nagrodę,to że ludzie daja sie tak traktować w innych zakładach to ja za to nie mogę. przerwa 11 godzinna czy 35 godzinna to nie przywilej ,i odnośnie lidla tam przerwy skanuje się odbijając na skanerze w pomieszczeniu socjalnym
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 12:48   

Robertty wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc nie ma co zachwalać ,bo kolorowo to tam wcale nie jest a cyferki to nie wszystko :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 13:20   

no pewnie że nie jest ostatnio udało się pracownikom zawiązać związek zawodowy i nie wylecieć
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-22, 08:17   

Chciałbym się zwrócić do Kozy, która rozpoczęła wątek:
czy owa KS przyszła z mniejszej miejscowości niż Twoje miasto? Jeżeli tak, to znam ją "od podszewki" - awansowała tylko dzięki temu, że jej siostra jest kilka lat Ks i zdobyła tytuł "Kierownika roku" jakiś czas temu. Obie żyły w nie do końca jasnym układzie z ówczesnym KR na tamtym terenie. Nie do końca jasnym, bo z tego co dało się mocno wyczuć to prywatnie też mieli kontakt.... Poza tym, ta pani była moim przełożonym, i niejednokrotnie krzyczała że mnie załatwi bo jest w dobrym układzie z KR.....
Przerzucali ją na kilka sklepów praktycznie co 2 miesiące. I wszystko było według "góry" ok a jaśnie hrabiance nigdzie się nie podobało bo wszędzie "wieśniaki pracowali". Jej hasło przewodnie brzmi:
"weźcie się do roboty bo ja chcę mieć premię" ......
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-23, 09:00   

brit napisał/a:
Chciałbym się zwrócić do Kozy,

Nie wiem czy mówimy o tej samej osobie...Jej inicjały to E.K. :P
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-23, 22:57   

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dobrego Samopoczucia dla :
Marques Silvestre Da Costa Coelho Pedro Jorge Członek Zarządu
Pereira Antonio Członek Rady Nadzorczej
Abrantes Nuno Członek Rady Nadzorczej
Sierpińska Anna Maria Członek Zarządu
DE Sousa Brito Eduardo Manuel Członek Zarządu
Koleśnik Alicja Anna Członek Zarządu
De Castro Soares Dos Santos, Pedro Manuel Prezes Zarządu
Pereira da Silva Pedro Manuel Członek Zarządu
Da Silveira e Castro Soares Dos Santos Jose Manuel Członek Rady Nadzorczej
Kański Lesław Jerzy Członek Rady Nadzorczej
Suchański Tomasz Zenon Członek Zarządu
Nunes Sereno Nuno Miguel Członek Zarządu


Feliz Natal


[ Dodano: 2013-12-23, 23:19 ]
dla moderatora i Bartosza ,zamieszone funkcje i nazwiska nie naruszają jakiegokolwiek przepisu prawa i są ogólnie dostępne pod adresem:
https://www.krs-online.co...krs-212307.html
oczywiście jako etatowy pracownik JMP mam prawo złożyć publicznie życzenia swojemu pracodawcy :D
i oczywiście w razie jakichkolwiek obiekcji potwierdzę bycie pracownikiem :aniol:

[ Dodano: 2013-12-25, 12:19 ]
do życzeń dołącza komisja oddziałowa Region Gdańsk ;) ale przedewszystkim chcemy złożyć życzenia kolegom i koleżankom, członkom z-z,i wszystkim pracownikom spokojnych wesołych Świąt Bożego Narodzenia,by te święta były radosnym odpoczynkiem od ciężkiej codziennej pracy.Wesołych Świąt :pa1:
 
     
~kruszyna2276 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-12-25, 19:14   

:yeah: jako członek tej że komisji dołączam się do życzeń .szczególnie dla pracowników JMD jak i wszystkich z handlu
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo